Květen 2012

Born to die? No!

6. května 2012 v 17:35 | Tea |  About authors
Věrní čtenáři!

Právě jsem odložila charakteristiku Solženicynova Ivana Děnisoviče a konečně zkontrolovala komentáře na blogu i řádně, přes obrazovku počítače, kam se v posledních týdnech zrovna nedostávám, pokud se nejedná o školní věci.

Ozývala jsem se na RID skupině na FB, kde komunikujeme trošilinku živěji a jednodušeji než zde, na blogu, ale omlouvám se všem, kdo žili bez zmínky o mé osobě a prahli po ní :)

Mám za sebou písemné z češtiny a vyšší angličtiny a taky spoustu dní plných učení. Naštěstí už umím celou angličtinu a polovinu češtiny, snažím se vyzískat co nejvíce drahocenného času na tu nejhorší část, deskriptivní geometrii.

Ten zbytek času, který se dá nazvat volným, trávím odreagováním se svým přítelem, dokonce nemůžu ani číst knížky - nerada bych, aby mě odpoutaly od těch povinných dvaceti, ke kterým se teď učím znát veškeré detaily.

Na konci května mi držte palce :) a potom ještě v dalších dvou týdnech, kdy rychle přehodím výhybku a budu se muset připravit na zbytek přijímacích zkoušek. Červen se snad do své druhé -prázdninové- poloviny přehoupne radostně a spokojeně :)

Díky všem za trpělivost a držím palce i vám!

Váš pokorný vypravěč,

Tea

P.S. Frank váhá, co se to vlastně děje mezi ním a Ryanem, a Gerard horlivě a nevrle opravuje písemky ;)