Září 2011

Wrong (118)

28. září 2011 v 0:00 | Tea |  Wrong


But you idiot kid,
you don't have a clue

Zpytoval jsem svědomí a zvažoval kritickou situaci ze všech stran. Každá uplynulá minuta obsáhla enormní objem pesimistických myšlenek, natož ony extra nabyté, které pravidelně týden za týdnem plnila Gerardova společnost. Neustále jsem ho viděl před sebou, rozzuřeného do běla. Zasloužil jsem si takovou reakci? Pochmurně jsem věřil tomu, že ano. Zabývat se problematikou objektivně znemožňoval chuchvalec emocí, bránící průniku rozumového vlákna do potřebných proláklin mozku. Do celého těla se mi vyplavovaly pouze výbojné vlny variabilních dojmů, sahajících od ublížení, vzdoru, sebelítosti po čiré zoufalství, prosakující na povrch v podobě akutní potřeby úpět a lkát.

Wrong (117)

20. září 2011 v 6:30 | Tea |  Wrong

So please stop explaining
Don't tell me cause it hurts

Gerard spal nehlučně s hlavou zakloněnou a s pootevřenými rty, mezi nimiž legračně prosvítal bílý odlesk horní řady zubů. Neprobudil jsem se v jeho náručí, jako se to dělo jen v romantických filmech, jelikož v reálném světě bych mu do konce života odkrvil ruku, a Gerard se ani instinktivně neprobral, přestože jsem si ho již téměř deset minut upřeně prohlížel. Bylo to poprvé, kdy jsem ho takto viděl. Odehrávala se ve mně zvláštní směs zhypnotizování jímavého a ryze surrealistického; nad romantikou víceméně zvítězilo zaujetí situací jako takovou, vzbuzující zvláštní dojem nevěřícnosti a potřeby ujišťovat se, že se skutečně děje a jsem její součástí.

It's time to do it now and do it loud

19. září 2011 v 18:55 | Tea |  Wrong
Přišel čas na vyhlášení výsledků!

Znovu děkuji všem, kdož se účastnili, ale mezi nejlepší se probojovali tito účastníci:

3. místo - SparxBruiser2. místo - Dark_ButterflyA vítězem se stává Domčí, které plánuji jako odměnu zaslat dopisem její vlastní a speciální kousek Wrong :)


Fan fictions test

17. září 2011 v 10:47 | Tea & Anaj |  About authors
Z dlouhé chvíle vznikl test, který prověří znalosti starých RID povídek ;)

Pokud máte zájem, vyzkoušejte zde :)

Frerard roots

15. září 2011 v 17:34 | Tea |  By own eyeball
Prastarý, nefalšovaný a především přirozený frerard, to zahřeje u srdce :)
0:29
(2:26 fail mě vždycky rozesměje :D)


Wrong (116)

14. září 2011 v 6:30 | Tea |  Wrong

I know you're sad even though you say that you're not
I know you're scared even though you say that you're not

Studoval jsem odraz v zrcadle, který si freneticky drhl mokré vlasy ručníkem nebývale starorůžové barvy. Gerardovi hořely tváře karmínovým zahanbením, když mi vysvětloval, že z roztržitosti vypral červené ručníky dohromady s bílými. Odpustil jsem mu, ačkoliv s provokativním slibem, že si z něj smím utahovat přinejmenším do příštích Vánoc.

Umyl jsem si hlavu jeho šamponem, čistě pro jakýsi pudový pocit uspokojení. Přirozeně jsem jeho vůni ve vlastních vlasech ani neucítil, snad proto jsem tak upřeně hleděl sám na sebe, jako bych ji mohl zahlédnout tančit mezi jednotlivými prameny. Zpitvořil jsem proti sobě tvář a prohrábl si vlhký účes rukou, abych urychlil schnutí. Broukal jsem si kuřáckou píseň, kterou mi Gerard později pustil v originálním znění, a bezostyšně se probíral skříňkou nad umyvadlem. Odšrouboval jsem víčko bílé krabičky s krémem a přivoněl k němu. Nabral jsem nepatrné množství na špičku prstu, abych ho pak rozmazal po hřbetech rukou. Přičichl jsem také k vodě po holení, jejíž docházející žlutý obsah šplouchal v průhledném úzkém flakonu. Když jsem vzal do rukou Gerardův parfém, překvapila mě jeho váha. Musel si čerstvě zakoupit nový. Odolal jsem nutkání nasát i jeho vůni a raději se těšil, až bude sálat přímo ze skutečného majitele.

Wrong video by A.

13. září 2011 v 21:36 | Tea |  Wrong
Úžasné video od Anaj, v kterém svým způsobem shrnula Wrong a doplnila ho fotkami a videi hlavních aktérů :)Arthure, ty děvko umění!

13. září 2011 v 20:10 | Tea |  By own eyeball
Ať už jako fanoušci literatury nebo příznivci homosexuálně laděných děl, tuhle knížku musíte jednoznačně přečíst! Přinejmenším stejně jako já během půl hodiny strávené v knihkupectví na sedačce :)

Film Úplné zatmění je takřka naší povinností. A tato kniha? Rozšiřte si vaše prokleté znalosti: "V dopisech plných osobního napětí a homoerotické vášně se zrcadlí příběh jednoho z nejznámějších homosexuálních svazků historie mezi dvěma francouzskými prokletými básníky. Obsese, fyzická posedlost Arthurem, přibližující se antickému mýtu či shakespearovským sonetům, je hlavním znakem Georgievova pojetí. A právě touha po vymanění se z ní vede Verlaina k výstřelu po objektu své lásky roku 1873."

Bylo to sice krátké, ale zcela úderné. Verlaine mne v dopisové formě ohromil a působil tak sugestivně, až jsem Arthura milovala též. Předkládám úžasný (a výmluvný) úryvek:

Chci tě prznit, chci tě svázat, chci tvoji hebkou kůži nasávat a pozorovat, jen se na ni dívat, tvé světlé chmýří jazykem pokládat a napřimovat, tvé půlky mít v dlaních, každou v jedné, tvé já mít v ústech, oči vyjídat, tvé lži nenasytně polykat a udávit se jimi, neboť i ony jsou součástí tvého kouzla, klamu, chci, abys mi lhal, jsem otrok tvých lží, vezmi ho do ruky, cítíš to škubání, můj tep, jako bys ve své ruce držel moje srdce, přimáčkni, sevři ho, jako bys svíral moje hrdlo, můj dech se úží až k sípání, nedokončuj to, nezabíjej mě, chci tu rozkoš ještě chvíli žít, budu vypadat, jako bych umíral, ale to právě teď žiju, vrhni se na mě jako v jediné vteřině, v níž jsem couvnul před štěstím, vrhni se na mě a chtěj mě zlíbat, chtěj mě vlastnit, žárli, žárli!, proboha tě prosím, vezmi ho do ruky a dívej se mi do očí, ty víš, já vím, potřebuju žít něco tak velkého!, jak dobře mě chápeš, jako bys miloval, ale toto není láska, je to pravé bytí, srovnatelné s přírodními živly, potřebuji tuto energii, abych ji přetvořil v energii tvůrčí, abych byl bouří, ty jsi živá voda, moje múza, s tebou jsem absolutní, jsem král!

Charon (9)

12. září 2011 v 6:30 | Arwen |  Charon

Leželi jsme na zaprášené matraci. Nechal jsem ho, aby mě jemně výskal ve vlasech.

,,To tě jako ve 14 letech nechala jet na festival jenom s kamarády? Si děláš srandu, ne? Naši mě v tom věku nechtěli pustit ani na koncert, který se konal skoro naproti baráku, natož na celotýdenní fesťák."

Nechtěl jsem mu vysvětlovat proč si mamka tak chorobně přála, abych nebyl doma sám zavřený ve svém pokoji. Někdy ta její posedlost mít normálního puberťáka došla tak daleko, že mi dovolila i alkohol a nic nenamítala, když jsme jeli s partou na koncerty, které se uskutečnily na druhé straně státu. Chorobné.

Aftermath is secondary

11. září 2011 v 13:12 | Tea |  Wrong
Přišel čas na chladnokrevný souboj! :D

Nechť zvítězí ten nejlepší z vás :) hlasujte v anketě pod článkem a dopřejte vítězi ojedinělý pohled na Wrong. A samozřejmě symbolické ocenění diplomem pro tři vyvolené ;)Happy b-day Mikey!

10. září 2011 v 10:23 | Tea |  About authors
Nemůžu uvěřit, že je malému bráchovi Wayovi už 31. Všechno nejlepší, Mikey :)


Wrong (115)

10. září 2011 v 0:00 | Tea |  Wrong

Where you been darling darling,
we've been holding this moment for you

Nemohli jsme se odtrhnout několik dlouhých minut, jako by i jen minimální vzdálenost mezi našimi těly narušila vzácné spojení, vzniknuvší po Gerardově naprosto prvním vyslovení lásky. Zvolna jsme se líbali, nepohánění touhou ani vnějšími uspěchanými okolnostmi. Líbali jsme se pro pouhý požitek z blízkosti, pro teplé závany dechu, kterými jsme se střídavě ovívali, pro blažené vědomí, že takto se rty mazlíme jen s tím nejbližším a nejdůležitějším člověkem.

Když jsem přece jen sklouznul z Gerardova klína a dovolil mu, aby se liknavě odebral ke kuchyňské lince, zíral jsem na něj jako skrz určitou opojnou mlhu. Nevěřícně mi tlouklo srdce, opět zcela pod mým vlivem, a přesto částečně propůjčené a nahrazené cizí polovinou, jež do něj v nakřápnutém předělu záhadně přesně pasovala.
Prodléval u spíže, než nerozhodně vytáhnul červenou plastovou mísu, z níž vyčnívala naběračka, a odložil ji vedle sporáku. Poté se sehnul do kredence a já zahlédl vyrovnaný zástup nádobí, které jednoznačně používal jen ve výjimečných a nutných případech. Po chvíli harašení k mému překvapení třímal v pravé ruce nerezovou pánvičku.

Podezřívavě jsem se přiloudal blíž. Nevšímal si mě, zatímco po černém dnu pánve roztíral olej, a já nahlédl do misky. Byla naplněná neznámou béžovou kapalnou substancí.

,,Co je to?"

art ain't WRONG... just this one time

5. září 2011 v 18:17 | Tea |  Wrong
A máme zde díla, která mi zaslali věrní čtenáři, kteří byli schopní projevit svou kreativitu a oblibu příběhu! Přirozeně může vyhrát jen jeden z nich, ale pro mě samotnou zvítězili všichni už jen tím, že se odhodlali zapojit a udělali mi tak neskutečnou radost ♥

Zhlédněte tudíž umělecké výtvory vyvolených, posléze přistoupíme k hlasování :)
(pokud by někoho ještě náhle políbila múza, pospěšte si!)
EDIT: NĚJAKÉ VĚCI PŘIBYLY, TAKŽE JE NEZAPOMEŇTE ZKONTROLOVAT TÉŽ ;)

A výherce? Tomu patrně napíšu speciální tajnou kapitolu Wrong - dost možná z Gerardova pohledu ;)

Přidávám také své vlastní skromné (nesoutěžní :D) video, jelikož jsem se jako autor samozřejmě musela rovněž zapojit :)


Charon (8)

5. září 2011 v 6:32 | Arwen |  Charon

Jepha se probral jako první. Čekal bych údiv, možná rozhořčení, co jsem ale nečekal byl smích.

,,Teda chlapci, já věděl, že se dáte dohromady. Nikdy bych se ale neodvážil ani tipnout, že se dáte dohromady po třech společně strávených hodinách."

Zrudnul jsem. Jepha neměl ani páru, jak dlouho se s Gerardem už známe.

Wrong (114)

3. září 2011 v 0:01 | Tea |  Wrong

Forgive myself for the many times
I was cruel to something helpless and weak

Nedalo se konstatovat, zda se Gerard usmál, když mi onoho pozdního pátečního odpoledne otevřel dveře svého bytu, jelikož mu růžová vlnka rtů zdobila obličej už dávno předtím, ale nepochybně se o něco prohloubila.

,,Sprosťáku!" vybafl jsem, pyšný na svého barvitého Smile if you're horny jednorožce, pro nějž se konečně naskytla vhodná příležitost, a vrhnul se mu do náruče. Zakolísal o pár kroků zpět, evidentně nepřipraven na tak horlivé přivítání. Chvíli klopýtal v chodbičce, zatímco jsem se smál a nebránil se srovnání s klíštětem, které se k němu důvěrně přisávalo, než se neobratně otočil na podklesávajících nohách a zabouchl vchodové dveře zády. Sykl bolestí, jak se mu do páteře zabodla klika.

What is writing WRONG about

1. září 2011 v 21:27 | Tea |  Wrong
Adriel mě inspirovala a já stvořila vlastní kolekci, která vyjadřuje moje emoce během celé cesty Wrongu :)

Danger Days Project (13)

1. září 2011 v 16:23 | Thumbler & Legal Assassin |  Danger Days Project

Pobíhal zmateně ulicemi opuštěného města. Pistole mu ve zpocené dlani klouzala a on horečnatě přemítal, co ho to vlastně napadlo, postavit se jim. Čelit bandě Draculoidů a jejich veliteli sám jen s dosluhující pistolí v ruce bylo přesně to, jako co to vypadalo, když nad tím začal přemýšlet. Sebevražda. Teď mu byli na stopě. Nejspíš by nikomu nedokázal vysvětlit, proč to udělal, ale to nevadilo, on sám to věděl a byl ochoten zemřít s jeho jménem na rtech a vzít s sebou těch parchantů tolik, kolik jen bude moct. Zastavil se, aby popadl dech. Byl rozhodnutý nedat jim Jimmyho zadarmo. To, co naplnilo jeho srdce poté, co zjistil, že je jeho drahý kamarád naživu, bylo něco, co nezažil snad léta. O to horší bylo, když o něj tak brzy přišel. Sebrali ho oni. Netušil, co s ním provedli pak.