Červenec 2009

Jen proto, že jsme jiní

31. července 2009 v 8:48 | Tea |  By own eyeball
Franzouská komedie z roku 2008, můžete se na ni podívat na HBO 4. srpna v 15:15 :)

Více TADYKlape jim to dokonale, i když jeden problém tu přece jenom je. Emmanuel chce dítě, Philippe ne. Emmanuel se však rozhodne, že své přání prosadí. Ale jak si pořídit dítě, když jsou oba chlapi?

Čtyřicátník Emmanuel je pediatr, který žije v ideálním svazku s právníkem Philippem. Jediné mu však k dokonalému štěstí přece jenom chybí - dítě. Jenže Philippe, jemuž život vyhovuje takový, jaký je, adopci odmítá a homosexuálním párům ji navíc neumožňují ani francouzské zákony. Proto se Manu rozhodne, že bude situaci řešit bez ohledu na svého partnera. Hodlá totiž najít náhradní matku, která by mu vytouženého potomka porodila. Kolumbijská kráska bez dokladů Fina by mohla být pro tuto "práci" ta pravá, dívka však požaduje protislužbu - sňatek...

A rose by any other name

30. července 2009 v 8:05 | Překlad Tea
Frank znal Gerarda jako první. Nepamatoval si přesně, kde ho poprvé potkal, možná na koncertě nebo tak, ale často ho vídal někde kolem a nakonec se začali bavit. Dřív, než si to uvědomil, se z nich stali blízcí přátelé.

Frank si ale pamatoval, kdy se setkal s Mikeym. Nějaká kapela, kterou měl s Gerardem rád, Frank si nepamatoval název, protože to je tak dávno, přijela do města a Franka to úplně nadchlo. Poskakoval, když Gerardovi vypověděl všechny detaily a naléhal na to, aby šli.

Gerard pokrčil rameny. ,, Fajn… můžu vzít někoho s sebou?"

"Někým" Frank očekával, že si Gerard konečně našel dívku, ale neptal se. Prostě přitakal a řekl, že je to fajn. Sexualita se v jejich konverzaci nikdy neobjevila; Frank zkrátka předpokládal, že je Gerard hetero jako on sám.

Dali si sraz v malém klubu, kde byl Gerard nejčastěji k nalezení. Vykročil směrem k Frankovi a za ním se táhla druhá postava. Měli propletené prsty a Frank si toho okamžitě všiml.

Letní soutěž

29. července 2009 v 11:41 | Tea&Sally |  Contests
Takže pro všechny, kdo si neužívají někde v zahraničí a mají chvilku na fan fictions, vyhlašujeme novou soutěž :)

Jako obvykle je pár libovolný, délka od 1-5 stran.

Termín do konce letních prázdnin, tedy do posledního srpna (august).

Tentokrát není zvolena žádná věta, kterou se má začínat. Povídka musí zkrátka souviset s létem, dovolenou, prázdninami... určitě to chápete :)

Hodně štěstí a výtvory zasílejte na RomanceInDanger@email.cz

Těšíme se na vaši účast :)


Bandit

29. července 2009 v 8:57 | Tea&Sally |  By own eyeball
Byla jsem teď chvíli mimo, takže tohle foto přináším později. Určitě jste ho už viděli, ale když už je to dcera Gerarda, cítím nutkání to sem i přesto dát XD její první foto


Draco's lessons (1)

28. července 2009 v 8:03 | Překlad Tea |  Draco's lessons

A/N: Jelikož vím, že v RB jste si moc postelových scén neužili, myslím, že tohle vám to dokonale vynahradí. Je to sice pár Lucius a Draco Malfoyovi, ale vážně stojí za to. Případně si můžete představovat někoho jiného :D přeju příjemné perverzní počtení


Draco miloval sezení na tatínkově klíně. Lucius mu čítal, a i když mu bylo dvanáct, pořád se mu to líbilo. Ne, že by to mohl říct někomu jinému… když byl v Bradavicích, příšerně se mu po otci stýskalo. A chybělo mu právě tohle.

Jejich vztah skrýval mnoho aspektů. Na veřejnosti si udržovali chladnost, zpupné chování jako prospěch jména Malfoy. Ale uvnitř zdí, které obklopovalo Sídlo, byli svobodní, uvolněnější a dokonce srdeční. Ne, že by se neustále objímali nebo byli přehnaně intimní; přes to všechno byli přece Malfoyové. Ale Lucius vždycky našel důvod, aby se dotkl Dracových vlasů, nebo přejel prsty přes synova ramena. A chlapec se vždycky do pohlazení naklonil. Užíval si slabé chvění u páteře, které to způsobovalo. Být pryč od otce během školního roku bylo nepříjemné.

Dead! (4)

26. července 2009 v 8:08 | Tereska |  Dead!
Gerard's POV

"Dneska nešpehuješ Franka?" protočil jsem oči, když jsem za sebou uslyšel Bertův hlas. Neměl jsem chuť s ním mluvit

"Dej mi pokoj." Zasyčel jsem. I když stál za mnou, viděl jsem úšklebek na jeho tváři.

"Špatná nálada?" smích v jeho hlase je špatně zakrývaný.

"Čemu na slovech dej - mi - pokoj nerozumíš?" zavrčím a jeho smích mě vyburcuje ke vzteku. Zvednu se a otočím se k němu, nehty zarývám do dlaní.

Soundtrack Rich Bitch

25. července 2009 v 8:00 | Tea |  Rich BitchNational MCR day!

23. července 2009 v 12:57 | Sally&Tea |  About authors
Už je to tak. Rok se s rokem sešel a je tu další mezinárodní den My Chemical Romance. Tak dnes na kluky myslete a pořádně to i za ně oslavte. Určitě si to zaslouží! :)


Rich Bitch (27) END

23. července 2009 v 8:00 | Tea |  Rich Bitch
A/N: Poslední kapitola jedné z mých nejdelších povídek. Strašně těžko se mi s ní loučí ;_; první díl zveřejněn 23. března, přesně před 4 měsíci. Připadá mi to jako věčnost...
Takže prosím, komentujte, hodnoťte, sdělte názor ^^ enjoy

Frank's POV

S hlubokým nádechem jsem natáhl ruku k tomu známému, tolikrát stisknutému zvonku s nápisem Schechter. Chvíli se nic neozývalo, než ke mně dolehly kroky a dveře se s cvaknutím otevřely.

,,Frankie! Potřebuješ něco? Pojď dál," usmál se Brian poté, co mě radostně sjel pohledem. Povzdechl jsem si. Jak se mi tehdy, když jsem si našel Gerarda, povedlo zbavit se jeho věčně hladového pohledu? Chemie mezi námi byla totiž nepřekonatelná.

,,Chci si promluvit."

Dead! (3)

21. července 2009 v 8:07 | Tereska |  Dead!

Gerard's POV

Přál bych si vědět, jak zachránit někomu život.

Kdybych se to dozvěděl, kdyby mi to někdo řekl, kdyby mi někdo poradil, zachránil bych ho. Zachránil bych Frankieho, svého milence, přítele, spoluhráče, nejdůležitější osobu v mým životě, o kterou jsem přišel.

Praštím do zdi. Kurva, přál bych si ho zachránit…

Frank about Harry Potter 6

20. července 2009 v 11:09 | Tea |  By own eyeball
Haha, nemohla jsem to sem nedát XD Frank na twitteru zmínil, že máme určitě jít do kina na šestý díl Harryho Pottera.

Kdosi mu napsal: "... nechoď na Harryho Pottera. Ten konec je tak teplej!"

A Frankova odpověď: "Řekl bych, že se ti nelíbila ta Harry/Brumbál blow job scéna?"

Rich Bitch (26)

19. července 2009 v 8:03 | Tea |  Rich Bitch
Frank's POV

Den za dnem jsem sedával na oprýskané lavičce před Gerardovým nablýskaným pracovištěm. Snažil jsem se přestěhovat, jenže s dnešními počty bezdomovců to nebylo tak lehké. A tak či onak, aspoň z dálky jsem ho vídal. Proklínal jsem se za to, že jeho procházející postavu tak pitomě hltám, ale nemohl jsem si pomoct. Stejně už se má nálada a rozpoložení zhoršit nemohlo.

Občas mi připadalo, že zpomalil v chůzi a zírá mým směrem. Jenže to se mi zaručeně zdálo. Podle všeho žil zase šťastně a nepotřeboval mě u sebe.

No one cares when you're out on the street
Got no friends got no lover

Someone out there loves you after all (25)

17. července 2009 v 8:09 | Překlad Tea |  Someone out there loves you after all
Jeho ruce se mi zapletly do vlasů a přitiskly naše obličeje ještě víc dohromady, aby prohloubily polibek. Obmotal jsem ruce pevně kolem jeho pasu, zatímco jsem do něj přirážel boky, což způsobovalo krásné tření mezi našimi erekcemi. Jazyky bojovaly o dominanci, dokud mě nenechal vyhrát. Hladově jsem prozkoumával jeho ústa a užíval si chuť alkoholu, která ještě pořád setrvávala v jeho ústech.

Odtáhl jsem se z polibku, jen abych nechal rty putovat po jeho čelisti k uchu.

,,Chceš odsud vypadnout?" zasténal jsem, než jsem mu začal tvrdě sát ušní lalůček.

,,Jo, pojďme ke mně."

Znovu jsem ho políbil a popadl ho za erekci, což ho donutilo zasténat mi do úst. Jemně mě od sebe odstrčil a vzal za ruku. Vyvedl mě na ulici, kde jsme se znovu spojili v horkém polibku.

Happy B-day Ray!

15. července 2009 v 18:56 | Tea |  About authors
Mistr kytarista už je stejný staroch jako Gerard :) tak hodně štěstí a úspěchů k jeho 32. narozeninám!


Rich Bitch (25)

15. července 2009 v 8:08 | Tea |  Rich Bitch
Gerard's POV

Beze slova jsme vedle sebe s Frankem seděli a každý jsme se dívali na jinou stranu.

,,Takže... vracíš se do normálu?" prolomil Frankie nepříjemné ticho.

,,Já - "

Můj hlas přerušila nějaká melodie. Trvalo mi to zhruba pět vteřin, než se mi souvislosti spojily dohromady. Tak známá, a přesto snad sto let neslyšená píseň. Vyznánění mého mobilu.

Vyskočil jsem z matrace a po sluchu se vydal za tónem. V místě, kam jsem ještě včera odhodil svoje obnošené šatstvo, ležel můj oblíbený černý oblek.

Vytáhnul jsem z kapsy telefon.

Dead! (2)

14. července 2009 v 8:00 | Tereska |  Dead!

Frank's POV

"… a pak tam najednou stál, vystřelil, všude… všude byla… kde je Gerard? Kam se poděl Mikey?" třásl jsem se, doktor mi čistil rány a já cítil pach dezinfekce. Z Mikeyho očí tekly litry slz a pozorně sledoval doktorovu práci.

"Mikey! Poslouchej! Kam ho odvezli, kam? Kam ho dali, Mikey?" dotíral jsem jako malé dítě, ale nedokázel jsem se teď chovat dospěle a statečně.

Přišel jsem o kus sama sebe!

Ne, nemyslel jsem rány na mém rameni, myslel jsem Gerarda. Co si teď proboha počnu? Ta myšlenka mě donutila roztřást se více, začít bezmocně plakat. Co bez něj budu dělat? Nedokážu - nemůžu přece žít bez něj!!

To je příliš… příliš…

Maybe it's just me (5)

13. července 2009 v 8:00 | Tea |  Maybe it's just me
Narrator's POV

Gerard svíral v ruce školní vysvědčení a netrpělivě vyčkával na autobusové zastávce. Pohledem znovu sklouznul k potištěnému papíru, který stočený do roličky schovával před vlastníma očima. Letošní výsledky se ani zdaleka nevyrovnaly těm předchozím. Nechtěl to opakovaně svádět na starosti o Mikeyho, přesto věděl, že s tím mají hodně co dočinění.

Na obzoru se konečně ukázal vyčkávaný žlutý autobus a on rozechvěle nastoupil, pohled jako obyčejně nezlomně připoutaný k podlaze. Netušil, jestli se na prázdniny těší. Konečně se zbaví těch věčně zírajících a uchichtávajících se spolužáků, ačkoliv... stejně ho jejich názory nijak výrazně nezajímaly. Zvyknul si na svou pozici outsidera a nechtěl nic měnit. Ale představa dvou měsíců, strávených doma s Mikeym... netušil, co by měl čekat. Ne, že by ho mrzelo, že zvýšená péče o něj jim zkazí rodinnou dovolenou -na kterou stejně nikdy nejezdili- nebo mu ubere volný čas -který stejně trávil u knížek-. Měl jen strach z jeho přítomnosti. Nerad se nacházel poblíž někoho, kým si není jistý. Možná proto měl tak málo, vlastně žádné kamarády. A jeho vlastní bratr jako by už nebyl jeho bratrem.

My sweet, sweet Mikey

12. července 2009 v 8:07 | Překlad Tea
A/N: Krátká bratrská romantika, nějak jsem na ni měla chuť :D

Gerard si povzdechl a projel si rukou krátké vlasy. Neměl dobrý den. Ne, že by měl zrovna špatný, ale takový mimo. Prostě se necítil šťastný, to je vše. Vzbudil se sám, se slabou bolestí hlavy, ale o to se postaraly dva Advily. Tedy, alespoň o tu hlavu. Pořád ještě se cítil trošku ublíženě, že byla postel prázdná, když otevřel oči. Ale rozuměl tomu, samozřejmě. Nesměli je nachytat, museli být opatrní.

Znovu si povzdechl a snažil se potlačit melancholické myšlenky. Otevřel dveře k šatně a vstoupil dovnitř. Předpokládal, že se setká s obvyklým pohledem na Raye, zápasícího s nějakou částí kostýmu, Boba, sepisujícího set list, Franka, pečlivě aplikujícího oční linky a perfekcionistu Mikeyho, který se ujišťoval, že každý část jeho obleku je dokonalá. Namísto toho objevil vylidněnou místnost s Mikeym, spícím roztaženě na pohovce.

Usmál se a nálada se mu podstatně zlepšila. Popošel k Mikeyho straně a sehnul se, takže klešel vedle gauče. Natáhnul ruku a pohladil ho po tváři, přejíždějíc palcem po ostře rýsované lícní kosti. Mikey ve spánku zapředl a přitisknul se k Gerardově ruce.

Rich Bitch (24)

10. července 2009 v 8:26 | Tea |  Rich Bitch
A/N: Pořádná dávka, takže enjoy and comment :)

Gerard's POV

Čím blíž jsme se nacházeli místu, kde Jepha, Bob a Ray obvykle sídlili, tím pomalejším krokem jsem se pohyboval. Frank mě táhnul za ruku a nenechal se zviklat žádnými argumenty, aby návštěvu svých kamarádíčků vynechal.

,,No ne, kdopak nás poctil svou přítomností?" zaslechl jsem Jephův jízlivý hlas, jakmile rozeznal, že dvě blížící postavy jsme já a Frank.

,,Gee, zlato!" vyskočil Bob z obrubníku a zarazil se v půli kroku, když mu pohled sjel k našim spojeným dlaním. Cítil jsem, jak ve Frankově ruce cuklo, ale pak mě ještě pevněji sevřel. Bob na nás nevychovaně jako malé dítě ukázal.

,,Co má tohle znamenat?" zeptal se přihlouple.

Someone out there loves you after all (24)

7. července 2009 v 8:08 | Překlad EllisaPirat |  Someone out there loves you after all
Udržoval jsem svůj život stejně jako předtím. Nikdy jsem nepřišel později než v 6, jen pro případ, kdyby Gerard zavolal. Myslel jsem, že by pravděpodobně zavolal i po několika týdnech, nebo by mi poslal dopis jako naposledy. Pravděpodobně si myslel, že věci se vyvíjejí moc rychle a potřeboval pauzu jako posledně, když jsem o něm moc vyzvídal. Nepřipouštěl jsem si to, ne sám sobě, už ne. Pokoušel jsem se si říct - vzdej to, že se nikdy nevrátí, ale moje srdce to nedovolilo.

První dva měsíce byli nejtěžší. Snažil jsem se, abych moc času nestrávil přemýšlením o něm, a čekáním na to, až zavolá. Každopádně jsem začal hrát na kytaru víc než předtím a strávil jsem víc času v mámině domě, trávil jsem s ní čas; nakupoval a tak. Vždycky milovala nakupování se mnou, protože to byla moje gay část, která byla jako její dcera, kterou nikdy neměla. Ovšemže si na mě všimla určité změny; smál jsem se méně než dřív a chodil jsem k ní skoro každý den.

Jednoho dne, když jsme se vrátili do jejího velkého domu po celodenních nákupech, mě posadila na gauč a já už věděl, co přijde.