Červen 2009

Holiday ♥

30. června 2009 v 8:00 | Tea |  About authors
Slova od Pencey prep byla naplněna

School year's almost over
Summer's one day closer


Doufám, že jste měli hezké vysvědčení a přeji všem krásné prázdniny se spoustou zážitků!

Koho příští rok čeká nová škola, držím palce :) třeba se do ní zblázníte stejně jako já a raději byste tam chodili dál namísto těch dvou měsíců volna :-D

Buďte věrní frerardu, komentujte a navštěvujte v létě RID :)

Rich Bitch (22)

30. června 2009 v 6:30 | Tea |  Rich Bitch
A/N: Děkujte Teresce za vyhrožování, mělo to tu být až zítra :-D těším se na reakce :)

Frank's POV

I gotta feeling that tonight's gonna be a good night

Zatlačil jsem ho do nějakého pokoje o patro výš, než se nacházela diskotéka. Nechtěl jsem
raději vědět, kolik pasáků sem poslalo své kurvy a kolik lidí si tu píchalo drogy. V tu chvíli mě zajímal jen Gerard a jeho nepopsatelné tělo, které mě absolutně rajcovalo. Konečně mám možnost se ho dotýkat způsobem, po jakém jsem už tak zkurveně dlouho toužil.

Tonight's the night night

Trvalo nám dlouho, než jsme se dostali na postel. Hned za dveřmi jsme se přitiskli jeden na druhého a líbali se tak vášnivě, že jsme nebyli schopní jediného kroku. Když jsem byl konečně povalen na neustlanou matraci, Gerard se okamžitě svalil na mě. Tíha jeho postavy zapříčinila, že jsme se k sobě přilepili ještě víc. Potřeboval jsem mu být co nejblíže, chtěl jsem ho konečně cítit v sobě.

Nič tak dobré (3) (END)

29. června 2009 v 6:33 | Překlad A. |  Nič tak dobré
Brian po prvý krát za príšerne dlhú dobu konečne pocítil skutočnú túžbu. Jeho myseľ bola prázdna, keď sa pohol dopredu.

Položil svoje ruky na Justinov krk a spojil ich pery dokopy. Justin vydal zvuk, ktorý zlomil Brianovi srdce. Znelo to ako úľava.

Jemne sa bozkávali, až kým našli svoj rytmus. Obaja sa cítil zmätení a chceli sa rozpomenúť na to, akí dobrí v tomto bývali. Brian začal tlačiť na Justina, až ho natlačil na dvere (skoro ho zdvihol z nôh).

Brian odrazu zatiahol za Justinove tričko a Justin nechtiac roztrhol Brianovu košeľu. Obaja sa zasmiali na malých plastových gombíkoch, ktoré sa rozsypali po zemi ako hrušky.

Brian prešiel prstami cez Justinove brucho. "Brian," zavzdychal. Brian otvoril oči, spravil by čokoľvek pre to, aby Justin neprestal hovoriť jeho meno takýmto spôsobom.

May days end bitterly

28. června 2009 v 8:03 | SH
A/N: Povídka od autorky, která se v Dubnové soutěži dostala na stupně vítězů, takže čtěte :)

Frank's POV

Keď nad tým rozmýšľam, nie je to ani tak dávno, čo sme sa spoznali. Tri roky to už budú? Asi toľko. Niekto si povie Waw, to je doba, ale keď si spätne všetko rekapitulujem, ubehlo to ako nič.

Prežili sme spolu zlé, aj dobré, asi ako v každom inom vzťahu. Dobré nás hnalo vpred a zlé nás učilo, ako sa zlepšiť.

"Prepáč, že som to spravil znova, ja... Fakt neviem, čo na to povedať. Cítim sa ako idiot."
"Mne predsa nevadí, že si si znova vypil. Vieš čo mi vadí Frank? Že vždy sa potom s niekým olizuješ, ja sa na to už viac neviem pozerať."
Frankov povzdych bol ledva počuteľný. Vedel, že to zase posral. A vedel tiež, že ďalší krát by to mohlo skončiť už nadobro.
"Počuj láska," zadíval sa na Mikeyho, "ty si to jediné, čo ma drží pri živote. Prisahám ti, že sa to už nikdy viac nestane."
"Veríš mi?" spýtal sa po chvíľke Frank takmer prosebne.
Mikeyho reakcia v podobe krátkeho, no o to úprimnejšieho bozku bola Frankovi dostatočnou odpoveďou.

Someone out there loves you after all (23)

27. června 2009 v 8:05 | Překlad Tea |  Someone out there loves you after all
Uteklo několik dalších dní a ještě pořád jsem nic neslyšel o Gerardovi. Ty dny byly pořád stejné, šel jsem do práce, smutný a v obavách, s touhou jít prostě zpátky domů a čekat na telefonát od Gerarda. Potřeboval jsem tak strašně slyšet jeho hlas, že jsem o něm dokonce začal snít. Ne, ne ten druh snů.

V mých snech, vlastně je to jen jeden, který se pořád vrací, sedíme spolu a povídáme se. Možná se trošku občas políbíme. Držíme se za ruce a smějeme se spolu. Dívá se mi hluboce do očí a říká mi, jak moc mě miluje. Já mu to oplácím. A tady začíná ta noční můra. Prostě se odvrátí obličejem a pustí mou ruku tak rychle, jako by ho pálila. Vstane bez jediného slova a odejde. A já tam prostě sedím, volám jeho jméno, pak křičím, ať se vrátí. Padnu na zem ve vzlycích, hruď se mi svírá bolestí, a kňučím po Gerardově návratu. To ale nikdy neudělá. Jen se probudím a po tvářích mi stékají slzy, zatímco je bolest v srdci desetinásobkem té z minulé noci.

Rich Bitch (21)

26. června 2009 v 6:30 | Tea |  Rich Bitch
Gerard's POV

Frank většinu pozdních květnových dní prospal. Po oné nepříjemné události, kdy možná o vlásek unikl smrti, se snažil co nejrychleji uzdravit a vrátit do formy. Odmítal jsem jakékoliv jeho pokusy o žebrání. Argumenty o tom, že v tomhle stavu alespoň vydělá víc peněz, mě naprosto znechucovaly. Dostal přísný zákaz činnosti a místo něj jsem den co den vyrážel do práce.

Domluva s voyaerem padla. Nepřicházelo v úvahu, aby se Frank po znásilnění vydával znovu za sexem pro peníze. Utekl už sice týden, ale za sedm dní se nemůže dát do kupy ani ten největší tvrďák. Postupně ho přestávalo bolet celé tělo a netřásl se, ale vzpomínky z hlavy nikdy nevymaže.

Absolvoval jsem svou druhou noc u zákazníka. Užil jsem si svoje, každý okamžik s tím chlapem byl naplněný neuvěřitelným strachem. Pořád mě strašily věci, které se přihodily Frankovi. Nemohl jsem si ale stěžovat, bylo by to sobecké a dost ubohé. To on přece všechny ty hrůzy prožil.

Maybe it's just me (4)

24. června 2009 v 6:28 | A. |  Maybe it's just me
Narrator's POV

"Gee, koľko je hodín?"

"Pýtala si sa pred dvoma minútami, mama," zamrmlal chlapec naoko unudene, no keď si bol istý, že sa jeho matka nepozerá, narýchlo skontroloval čas na svojich hodinkách a netrpezlivo sa zamrvil na stoličke.

Jeho matka sa na chvíľu zastavila pri drhnutí kuchynskej linky. Uprela na Gerarda nešťastný pohľad a nahlas si povzdychla.

"Preháňam to, však?"

Mlčky prikývol. Nebol si istý tým, či je oprávnený svoju vlastnú matku napomínať.

"Je to len tým, že sa dnes Mikey vracia domov. Nebol tu skoro rok, GeeGee."

"Bojíš sa?" On sám sa bál. Možno potreboval počuť, že v tom nie je sám.

Nič tak dobré (2)

23. června 2009 v 6:29 | Překlad A. |  Nič tak dobré
Deb mala infarkt a odpadla uprostred miestnosti, s tuniakom v jednej ruke a špeciálnej objednávke nazvanej Ružový Tanier v druhej. Mikey plakal dni a Brian nikdy nie, aj keď sa cítil tak prázdny ako nikdy predtým.

Horvath spravil nádherný pohreb a tiež kar v dome, len pre rodinu. Sedeli na gaučoch, ktoré odrazu vyzerali byť iné ako všetky tie roky predtým a rozprávali Debine obľúbené príbehy.

Justin šiel posledný a smial sa cez slzy, keď rozprával o tom, ako prvý krát stretol Debbie. Mal sedemnásť a v živote smolu. "Vedela ako ma ľúbiť správnym spôsobom," povzdychol si.

Brianov hlas bol tak tichý, že polovica miestnosti nepočula, keď povedal: "Áno, tiež ma ľúbila pravým spôsobom, a naučila ma, ako mám ľúbiť teba."

Nič tak dobré (1)

22. června 2009 v 6:33 | Překlad A. |  Nič tak dobré
A/N: Přeložená povídka o Justinovi a Brianovi z Queer as folk, určitě je znáte :) rozdělená na tři díly

Jeho hlas znel ako padajúce perie, "Uvidíme sa čoskoro." A bol preč.

Lúč slnka prenikol cez obrovské okno a dopadol na jeho čelo a nos, rozjasňujúc čierňavu za jeho viečkami. Nebol si istý, prečo sa vôbec obťažoval ich zavrieť. Ale spravil to. Pretože občas, pri východe slnka, zabudol na to, že je sám. A zabudnutie bolo tak dobré.. alebo nie dobré, ale ani nie zlé. Akoby to nemal byť len ďalší deň, ktorý skončí oblakom nespokojnosti. V momente prvého svetla, sú veci tak, ako bývali. A bývali v poriadku, dokonca dobré.

**

Justin volával dvakrát do týždňa, netušiac, že Brian tento zvyk pochopil už pred mesiacmi.

"Vieš o tom, že sa mi o tebe zvyklo snívať?"

Rich Bitch (20)

20. června 2009 v 8:00 | Tea |  Rich Bitch
Gerard's POV

Připadal jsem si, jako bych měl před sebou olympijský běh a bezpodmínečně musel vyhrát. Ne, ani to se s tímhle závodem nedalo srovnat. Při olympiádě nikomu neběží o život.

Proklínal jsem ty týdny, kdy jsem nemohl navštívit posilovnu. Pořád se mi zdálo, že se nepohybuju dost rychle. Se svým orientačním smyslem jsem se dost brzo ztratil. Jak mám najít Jepha a ostatní, když nemám nejmenší tušení, kde se právě teď nalézám já sám?

S přeskakujícím dechem jsem se zastavil a předklonil se, abych se mohl opřít o kolena. Zamlženým pohledem jsem se rozhlížel, v hlavě mi hučel zvuk Frankova křiku.

Uvědomil jsem si, že v téhle ulici jsem už kdysi byl.

Brian.

Someone out there loves you after all (22)

19. června 2009 v 18:01 | Překlad EllisaPirat |  Someone out there loves you after all
Když jsem se dostal domů, bylo teprve čtvrt na šest, tak jsem napustil vodu do hrnce na sporáku. Otevřel jsem si omáčku na těstoviny a v malé míse jsem to dal do mikrovlnky. Voda se začal brzo vařit, nasypal jsem do ní špagety a v 5.59 byla moje večeře hotová.

Dal jsem si jídlo na stůj a došel si pro telefon, abych ho mohl zvednout, až bude Gerard za pár minut volat. Digitální hodiny na mikrovlnce se dostaly na šestou hodinu, ale žádné zvonění telefonu nepřišlo. Pravděpodobně se trochu zpozdil v práci. Pomyslel jsem a začal jsem jíst, jak jsem seděl. Ale o 15 minut později jsem dojedl a Gerard se pořád neozval.

Možná se někde stala nějaká nehoda a on uvízl v dopravní zácpě. Pravděpodobně je tak zoufalý, jako jsem já… Tak jsem si to vysvětlil a přinesl si telefon a tubu čokoládové zmrzliny k televizi. Pravděpodobně mi zavolá hned, jak se dostane domů.

Rich Bitch (19)

17. června 2009 v 6:26 | Tea |  Rich Bitch
A/N: Pořádná dávka, tak si ji užijte a okomentujte :)

Gerard's POV

Vždycky jsem si myslel, že pokud bych měl mít se svým partnerem sex, tedy alespoň ten první, nemělo by se to nijak dopředu plánovat. Zkrátka by to mělo hezky vyplynout ze situace, aby to do ní zapadlo a nebylo to násilné.

Představa toho, že se s Frank vyspím mechanicky a před očima dalšího člověka, mě zkurveně děsila.

,,Ehm, takže… budeme o tom mluvit, nebo to necháme až… až na tu chvíli?" zeptal se asi druhý den po první zmínce, kdy jsme tohle téma úspěšně ignorovali. Alespoň co se týče hovoru, protože v duchu jsme o něm oba náruživě přemýšleli.

Zčervenal jsem a chvíli mlčel, jak jsem se snažil získat čas k přemýšlení. Bylo lepší si o tom popovídat, nebo potom přímo před tím voyaerem zmatkovat? Nejspíš bychom měli zvolit první možnost.

,,Fajn. Uhm… jaká poloha to bude?"

Enough to close your eyes to (2) (END)

16. června 2009 v 6:32 | Překlad Tea |  Enough to close your eyes to
,,Jo. Řekl jsem mu, že jsem se seznámil s fakt super kluky, kteří byli udělaní do věci jako Romero a Doom Patrol a tak, že můj profesor výtvarky nás nechal poslouchat Iron Maiden, že v angličtině seděla vzadu hrozně sexy holka s modrým hárem. Prostě nudný, pozemský blbosti. Mohl jsem říct jen 'fajn' a neříkat mu to všechno, ale cítil jsem se, jako bych potřeboval vymyslet nějakou lež. Nechtěl jsem, aby se ve mně zklamal." Gerard se zastavil a podíval na Berta, jako by čekal na nějaký záblesk porozumění, nějaké zkurvené halleluja.

Bert mu ho nedal.

,,Okay," řekl a zamyslel se nad tím, jestli může použít dolů-do-kalhot rutinu jako jindy. ,,Takže proč mluvíme o tomhle, když tě můžu zase vykouřit?"

Ta malá červená značka ještě víc ztmavla a Bert ji zatím pořád nekousl. Tak nějak se to nezdálo v pořádku. Gerard se díval dolů, hlas se ztrácel a chvěl se v okrajích, jako to bylo tehdy, když něco chtěl a nedostával to.

Robert Pattinson - Little Ashes

15. června 2009 v 6:51 | Tea |  By own eyeball
Taky se těšíte na životopisný film o Salvadoru Dalim? Tady alespoň nějaké info a foto jednoho z gay polibků :p můj vlastní překlad, takže nekopírovat.


Enough to close your eyes to (1)

14. června 2009 v 8:00 | Překlad Tea |  Enough to close your eyes to
A/N: Delší, docela zvláštní one-shot s párem Bert a Gerard :)

Posledního dne tour Bert nejspíš spal, když se ho Gerard zčistajasna zeptal: ,,Lhal jsi někdy jako dítě?"

Bert otevřel oči a přetočil se na bok. Gerard seděl na posteli - nebo spíš na palandě - oči doširoka otevřené a určitým způsobem zjemnělé. Nekreslil. V jednu chvíli se pokusil založit tužku za ucho, ale nepovedlo se mu to. Teď byla namísto toho zamotaná do jeho vlasů. Bert přemýšlel, jestli by to měl zmínit, ale rozhodl se, že legračnější bude nechat ho zjistit to sám.

,,Co kurva?" řekl, protože i pro Gerarda bylo docela pozdě. Byl přece den. A on nespal. Bert byl s Gerardem dost dlouho, aby znal rozdíl mezi "Nespím, protože bych radši dělal něco zábavného a zajímavého, jako vykouřit péro Berta McCrackena" a "Nespím, protože mi mozek šrotuje stokilometrovou rychlostí v hodině a radši promarním čas snahou dohnat ho, než dělat něco zábavného a zajímavého, jako vykouřit péro Berta McCrackena."

Rich Bitch (18)

13. června 2009 v 8:00 | Tea |  Rich Bitch
Frank's POV

Od té doby, co se Gerard smál mé snaze být lepší osobou, jsem se zase přestal snažit. No, alespoň co se týče té spisovné mluvy, protože to byla jediná věc, které si výrazněji všiml. Jakoukoliv mou snahu o hezký vzhled podle všeho ignoroval. Nevěděl jsem, jestli se skrz to raději radovat nebo smutnit.

Cuz I don't wanna be like this
I've been running these streets for too long now

Potřeboval jsem si na chvíli oddechnout a strávit nějaký čas sám. Jenže jsme se nikdy nikam nevydávali na vlastní pěst.

,,Nechceš… nechceš zajít do hospody?" zeptal jsem se, zatímco se pokoušel oprášit si boty, aby nevypadaly tak příšerně. Vzhlédl a chvíli na mě přemýšlivě koukal.

Two fucking years!

13. června 2009 v 0:01 | Tea&Sally |  About authors
Neuvěřitelné, vážně :)

Děkujeme za podporu, návštěvnost a komentáře, které nám ty dlouhé dva roky dáváte. A buďte věrní dál :)


In between

12. června 2009 v 18:07 | Tea |  By own eyeball
K tomuhle jsem viděla fotky, ale nejspíš ne tohle video :) tak užijte starých časů
Some quotes

12. června 2009 v 10:45 | Tea |  By own eyeball
Prohlížela jsem pár stránek a našla věci, co jsem nečetla a docela se zasmála :D


Gerard na otázku, jakou další zemi by mělo USA zachránit: ,,Myslím, že bychom měli poslat té zemi nějaké koláčky. Myslíte, že by koláček povzbudil Severní Koreu? Zabijme je lahodností!"

Gerard: ,,Další album bude celý taková divná sračka o vousech. A vy to víte!"

Gerard na koncertě: ,,Mikey, co bys rád řekl Londýnu?"
Mikey: ,,Myslíte, že v tomhle kabátě vypadám jako Darth Vader?"
Gerard: ,,On... o čem to kurva vůbec mluví? Polovinu z toho, co většinou říká, nechápu..."

Mikey: ,,Tahle kapela je metalová v tom, že máme hodně kovu v instrumentech a taky ho mám dost v pásku na kalhotech."


Newman and Dean

11. června 2009 v 16:21 | Tea |  By own eyeball
Tak i ti úplně nejslavnější se občas zahledí do kluků :p

Znalce hereckých poměrů v padesátých letech ve Spojených státech to příliš nezaskočilo, fanoušci Paula Newmana jsou pobouřeni. Podle nové hercovy biografie měl být Paul bisexuál a jedním z jeho milenců byl údajně i James Dean.

Práskl to na něj podobně sexuálně orientovaný Marlon Brando. "Nijak mě to nepřekvapilo. Paul Newman si prostě na natáčení užíval s každým, ženami i muži, stejně jako zbytek štábu. Byl jednoduše bisexuální, tak jako já," cituje Darwin Potter Branda ve své knize Paul Newman: The Man Behind The Baby Blues. "Jenže zatímco mě vždycky přistihli s kalhotami dole, on to zvládal v tajnosti," dodal.