Květen 2009

Placebo (2)

31. května 2009 v 7:57 | Tea |  By own eyeball
Další várka Stefana a Briana :)

Rich Bitch (15)

30. května 2009 v 8:00 | Tea |  Rich Bitch
Gerard's POV

Žmoulal jsem v kapse balíček kondomů, který mi tvrdě připomínal, co se právě chystám udělat. Zdálo se mi, že se mi nohy změnily v jakousi rosolovitou hmotu, nápadně se podobající želé. Začínala mě nepříjemně bolet hlava. Všechen stres a strach se v ní hromadil a v brzké době se nejspíš uchýlí k ohlušující detonaci.

Zastavil jsem se před vysokou budovou, kde se nacházel motel, v kterém se mělo… setkání odehrát. Opřel jsem se ramenem o dveře se sedřeným lakem, zatímco jsem se snažil nabrat dech. Rozhodně jsem nešel nějak rychle, naopak jsem se táhl, co noha nohu mine. Nedostatek kyslíku zapříčinilo spíše bezúspěšné lapání po dechu, vyvolané rozvíjejícím se panickým záchvatem.

To jsem přece nemohl udělat. Nemůžu se s ním vyspat…

Maybe it's just me (2)

29. května 2009 v 6:23 | A. |  Maybe it's just me
Narrator's POV

Gerard už nejaký čas dúfal, že tá chvíľa čoskoro príde. A vedel, že až sa tak stane, bude tým najšťastnejším človekom pod slnkom. Preto ho prekvapilo, keď v ten osudný deň cítil miesto príjemnej úľavy, nepríjemné napätie a strach.

Keď mu štvrtok počas doobedňajšieho vyučovania zavibroval v džínsoch mobil, hlásajúc prichádzajúci hovor z maminho čísla, vedel, že niečo nie je v poriadku. V hlave sa mu takmer okamžite vynorili všetky hororové scenáre, ktoré by sa mohli stať skutočnosťou. Nerozmýšľal však priveľmi dlho. Rýchlo sa vypýtal na záchod a skôr, než vôbec zavrel za sebou dvere učebne, prijal hovor. Hlas sa mu proti jeho vôli triasol, keď sa hystericky plačúcej matky pýtal, či sa niečo deje. V ušiach mu hlučne prúdila krv a jeho srdce mu šlo vyskočiť z hrude. Irónia. To Mikeyho naopak postupne biť prestávalo. Keď jeho mama po niekoľkých desiatkach sekúnd konečne prehovorila, Gerard sa sťažka opieral o stenu na chodbe. Žalúdok mal ako na vode. Poznáte ten pocit? Tu otravnú bolesť, ktorá vám zabraňuje myslieť na čokoľvek iné. Tá, ktorá je dôvodom toho, prečo sa bojíte vôbec otvoriť ústa, a na druhej strane si neželáte nič iné ako vyvrátiť všetko, čo vás ťaží, von. Hlavou mu vírili spomienky na brata, o ktorých vedel, že sa ich nikdy nezbaví. A kdesi v kútiku mysle sa jeho racionálnejšie ja snažilo vymyslieť prijateľnú reakciu na to, až mu matka konečne povie, čo musí. Kým mu konečne povie, že Mikey je ..

Daughter

28. května 2009 v 16:09 | Tea |  By own eyeball
Sice to všichni ví, ale taková zpráva by se tu měla objevit, takže gratuluji Gerardovi a Lindsey k narození dcery Bandit Lee Way.

No dle mého názoru chudák dítě, to jméno XD většina lidí se navíc shoduje na tom, že je to chlapecké jméno. A já si toho kluka přála, to by bylo zajímavější :D

How the misery begins

28. května 2009 v 6:31 | Překlad Tea
Frank nechtěl, aby to byla záležitost jen na jednu noc; jedna z příhod v bouři ostatních. Míval je předtím. Pozdní noci, brzká rána, poledne, kdykoliv. Pobízení z momentů, z kterých se odvíjely. Činy ze zoufalosti a osamění. Ty chvilky jsou přesně takové; jen momenty. Nikdy neznamenají nic víc, napříč tomu všemu, co znamenají v ten jeden okamžik.

Frank nechtěl být jen na jednou. I tak věděl, že bude. Věděl to, protože muž, jehož ruce a rty se ho dotýkají, mu to řekl. Vlastně to byla úplně první věc, kterou mu řekl, když se připojil do jeho kapely. Zlaté pravidlo pro přežití, tak tomu říkal. "Členové kapely nemají dovoleno randit, šukat, hádat se, nebo jakkoliv jinak mít jiný vztah než kamarádství." Frank se tomu smál. Tak jako tak, měl přece přítelkyni.

A teď je Gerard opilý a přesně tak zřejmě i nadržený. Frank je sám docela opilý, ale dost jistý, že tahle událost bude něco, co si vybaví i zítra. Jako by se ten obraz vrazítkoval do jeho mozku a obrysy nikdy nevyblednou.

Walls show me how (8)

27. května 2009 v 6:30 | EllisaPirat |  Walls show me how
Seděl jsem před svou skříní a vytahoval svoje svršky jedno za druhým. Za prvý jsem vůbec nevěděl, co si mám obléct, a za druhé jsem se rozhodl, že se podívám, co tam vůbec mám.
Svoje černé tričko s hvězdičkami na rameni, co jsem doposud nosil skoro každý den, jsem vyřadil stejně tak jako pár dalších věcí, které jsem už nechtěl nosit, a jen tu překážely.

Taky jsem objevil v šuplíku pár triček, na které jsem zapomněl, anebo jsem si myslel, že jsem je ztratil.

Nakonec jsem si na večer vybral tričko Bouncing Souls, které jsem na sobě neměl věky a svoje staré roztrhané džínsy. Hodil jsem na sebe ještě obyčejnou černou mikinu a byl jsem připravený jít.

Podíval jsem se na hodiny. Měl jsem ještě skoro hodinu čas.

Rich Bitch (14)

26. května 2009 v 6:35 | Tea |  Rich Bitch
Frank's POV


,,A ty už jako nemakáš v tom strip baru?"

,,Kdepak, po té poslední události už ho tam nepustíme. Že ne, zlato? Ublížili mému Gerardkovi…"

Protočil jsem oči a připlácl si dlaň na čelo. Na to se prostě nedalo dívat. Gerard byl naprosto pod parou a místo obvyklého odporování Bobovi se k němu lísal.

Jepha mi věnoval pobavený pohled, jako by mi snad Gerard patřil a měl jsem za něj zodpovědnost. Na nic víc už se radši neptal.

Všech pět, tedy já, Gerard, Jepha a Bob s Rayem, nás sedělo na jednom z osamělejších náměstí. Odpolední slunce se do nás neúprosně opíralo a my děkovali tomu, že už nemusíme krást další svetry. Začátek května nás opravdu vřele uvítal.

Ale abych nemluvil jen o počasí. Bob, jakožto jediný z nás, který se neustále dostával ke zdroji peněz, přitáhnul flašku vodky. Jakmile jsem ji uviděl, bylo mi jasné, v kterém z našich hrdel její obsah skončí. Gerard se jí zmocnil dřív, než bys řekl švec.

Quinn and Dan

25. května 2009 v 18:05 | Tea |  By own eyeball
Jak už jsem říkala několikrát, The Used nikdy nezklamou :)


Fix you

25. května 2009 v 6:27 | Překlad Tea
When you try your best but you don't succeed
When you get what you want but not what you need
When you feel so tired but you can't sleep
Stuck in reverse


,,Gerarde, no tak. Přestaň. Reaguješ trochu přehnaně," ječel jsem, zatímco jsem sledoval Gerarda přede mnou kráčel tam a zpátky.

,,Přehnaně? Přehnaně?! To není přehnané, tohle je!" zařval. Kopnutím převrátil konferenční stolek a najednou kolem mě létaly nejrůznější věci. Potom přešel ke skříni, kde byla naše televize, otevřel ji a shodil TV na zem.

Stál jsem v naprostém šoku, zírajíc na tu velmi drahou, a teď rozbitou, televizi.

,,Co máš do pekla za problém, Gerarde?"

Maybe it's just me (1)

24. května 2009 v 8:00 | Tea
Gerard's POV

Někdy bych rád četl myšlenky.

Ne, nejsem žádný psychopat ani úchyl, nepotřebuji vědět, co si o mně kdo myslí či jaké hanebnosti zrovna toho druhého napadají. Jen občas, po cestě ze školy nebo při čekání na vlak, přemýšlím nad tím, co zrovna zabírá hlavy ostatním. Napadlo vás někdy, že všichni ti lidé kolem vás se něčím trápí? Že ta dívka v červené sukni se po několika letech rozešla s přítelem a nejradši ze všeho by právě teď ležela doma a plakala? Že té staré paní, co sedí na lavečce, umřela kočka a neví, co si počne dál, protože jí najednou dočista osiřel byt?

Když takhle bezcílně dumám, ztratím tak pojem o svých vlastních starostech. Nebo spíš o té jedné jediné, protože ve srovnání s ní jsou ostatní naprosto zanedbatelné.

Nejspíš ve skutečnosti prahnu po tom, aby ti cizí přečetli myšlenky mně. Občas si zoufám nad tím, jak se lidé můžou smát, jak si můžou vesele povídat, opalovat se, zatímco můj bratr umírá.

Someone out there loves you after all (19)

23. května 2009 v 8:05 | Překlad Tea |  Someone out there loves you after all
Rozhodl jsem se pro neformální černou košili a černé kalhoty; ne moc nedbalé a ani ne moc formální. Dal jsem si trošku linek a lehce je rozmazal, zrovna tak, jak to mám rád. Jemně jsem si rozcuchal vlasy. Opiloval jsem trochu nehty, protože nebyly tak hezké, jak by měly být, a natřel je krásným zářivým lakem. Vím, co si asi myslíte, ale je mi to jedno, moje nehty jsou prostě hezké!

Měl jsem tam být o půl druhé, ale odhadoval jsem, že cesta zabere tak půlhodině, takže jsem radši vyrazil ve tři čtvrtě na jednu. Jen tak pro případ. Nikdy nevíte, jaká bude dopravní zácpa nebo jestli budete popojíždět okolo a deset minut hledat místo na zaparkování.

Celou cestu jsem byl dost nervózní. Myslel jsem na to, co bych dělal, kdyby mi práci nedali. Kdyby mi nedali žádnou z těch prací v telemarketu. Zoufale jsem ten byt chtěl, a pokud tu práci během dvou týdnů nezískám, realitka by ho nechala dalšímu zájemci a já bych si musel hledat jiný. Pokud bych vůbec dostal nějakou jinou práci.

Old times, old guys

22. května 2009 v 17:32 | Tea |  By own eyeball
Kdysi dávno se Gerard ještě velice rád družil s nejrůznějšími chlapci :DRich Bitch (13)

21. května 2009 v 6:28 | Tea |  Rich Bitch
Frank's POV

Otráveně jsem se složenýma nohama seděl na dece v podchodu. Kytara v mých rukou mi živě připomínala, co všechno za její půjčení budu muset s Brianem provádět. A nejenom s ním. Gerard, který zatvrzele odmítal zpívat, zpečetil mou blízkou budoucnost. Strávím ji v hnusných motelech s pochybnými teplouši.

,,Kurva, nedokážeš ze sebe vydat aspoň jeden refrén?" zasyčel jsem, zatímco jsem nepřestával hrát.

,,Ne. Bolí mě v krku."

Zavyl jsem a obrátil oči v sloup. Kdyby neustále neodmítal přikrýt se kartonovými krabicemi, vůbec nic mu není. Ta jeho podělaná pýcha! Na ulici si nikdo nemůže dovolit mít nějakou hrdost. Měl by si to konečně uvědomit.

I've been walking down the street

That’s what you get

20. května 2009 v 6:30 | A.
"Dvadsať babiek za tú v červenom tričku."

"Myslíš tu brunetku pri dverách?"

"Mhm."

"Zabudni. Vidíš toho nabúchaného týpka pri nej? Prišiel s ňou. Pekne pridaj."

"Okej. Tridsaťpäť. Ale vyššie nejdem. Nevyzerajú na čerstvo zamilovaný párik."

"Beriem. Ale pitie jej platíš ty."

"Dohodnuté. Máš čas do polnoci."

"Na ňu? Nepotrebujem ani dve hodiny, Berty."

Pretty girl is suffering,
while he confesses everything
Pretty soon she'll figure out
what his intentions were about

Someone out there loves you after all (18)

19. května 2009 v 6:28 | Překlad EllisaPirat |  Someone out there loves you after all
"Co?" zněl šokovaně.

"Měl. Jsi. Někdy. Sex. Po. Telefonu?" zeptal jsem se pobaveně, lehce se odmlčujíc mezi každým slovem.

"Ne." Ušklíbl jsem se. "ale hodněkrát jsem snil o tom, jak to s tebou dělám." Řekl velmi pomalým sexy hlasem a já musel lehce zasténat nad představou, že Gerard má o mě takové představy.

"Gee, ty mě nažhavuješ." Zalapal jsem po dechu a začal jsem se pomalu třít přes látku mých džínů.

"Frankie, jsi ještě oblečený?"

"Ano." Pokračoval jsem v dotýkání se sám sebe, předstírajíc, že to je Gerard.

"Tak k sakru pryč s tím!" řekl naštvaně, ale pořád tím sexy temným hlasem.

Wanna fuck? (4)

18. května 2009 v 10:49 | Tea |  By own eyeball
Poslední várka Frankových fotek "I wanna suck you off" Snad jste si je užili :p


Vyhlášení Dubnové soutěže

18. května 2009 v 6:41 | Tea |  Contests
Famfáry pro vítěze! :)

Takto jste rozhodli v hlasování:

1. místo - Dark_Butterfly - The Striptease Accident.


2. místo - Darek - PhDr.


3. místo - shodně Jannica ( Sekta ) a SH ( Skinny-dippers, non drinkers and others. )


Děkujeme všem zúčastněným a o přesnějších výsledcích se dozvíte z hlasování

Rich Bitch (12)

17. května 2009 v 8:02 | Tea |  Rich Bitch

Frank's POV

Vůkol se rozprostírala tma a já jen stěží dohlédl na hodiny uprostřed náměstíčka, které jsem každých pět minut kontroloval. Jak jsem se nakláněl, abych zaostřil skrz setmělé prostranství, ozářené oranžovými lampami, málem jsem spadl z lavičky.

Rozrušeně jsem si masíroval ramena, abych se zahřál. Konec dubna nezajišťoval zrovna parné noci, ale přeci jen se mi zdálo, že ještě včera jsem přenocoval ve větší pohodě než dnes.

Mohl za to fakt, že jsem se obával o Gerarda a strachem mi takřka drkotaly zuby?

There's something wrong with me chemically

Our destiny speaks language of connected bodies (6) END

16. května 2009 v 8:01 | Bloodyfreak |  Our destiny speaks language of connected bodies
Gerard´s POV


Kdo hledá, ten najde. Heslo posledních deseti let mi vlilo elán do celého toho divného Gerarda. Venku sice prší, vlastně je lépe řečeno bouřka, ale srdce ukryté hluboko v těle se chvěje touhou jít jako každý den do ulic.


Proč už deset let trávím hledáním člověka, se kterým jsem zažil jen jednu noc? Ano, miluju ho a cítím, že mi bez něj něco chybí. Ale co mi vlastně chybí a co vlastně miluju? Jak mám to něco nazvat?


Třeba to je touha si deset let ničit srdce a ukájet se trýzní. Co když jsem zoufale chtěl zažít něco podobného, jako se píše v románech o frerardu a frikey, a tak jsem si vybral to krásné stvoření na hřbitově jako dokonalou postavu podobného příběhu. Třeba jsem si to tak dlouho přehrával v mysli, až jsem těmto příběhům podlehl.


Bob's mom

15. května 2009 v 12:17 | Tea |  By own eyeball
Nic o Bobově rodině nejspíš nevím, tahle fotka mě docela dostala :D vlevo má být jeho mamča