Disenchanted (12)

27. března 2009 v 6:29 | Tea |  Disenchanted
Gerard's POV

Když mi o nějakou dobu později Frank volal, váhal jsem, jestli to zvednout. Pár dní jsem o něm neslyšel a začal si zvykat na pouhou společnost Mikeyho. Připadal jsem si líp, když jsem ho nepodváděl. Myšlenky na Franka jsem vytěsnil z hlavy. Bráška se teď pořád usmíval a tulil se ke mně. Zdál se mi uvolněnější, o Frankovi už se vůbec nezmiňoval.

,,Haló?" zamumlal jsem do telefonu, jako bych nevěděl, kdo je na druhé straně. Zaslechl jsem cosi jako hluboké vydechování, které se mu zadrhávalo v krku.

,,Franku?" zašeptal jsem, aby Mikey ve vedlejší místnosti nezaslechl, čí jméno vyslovuju.

,,Dva dny, Gerarde. Dneska a zítra jsem tady, pak se stěhujeme do New Yorku."

,,Cože? T - tak rychle?" zamrkal jsem překvapeně.


,,O týden dýl a nechám se zavřít do zkurvenýho blázince!" křikl na mě. Po zádech mi přeběhl mráz.

,,Zase ty anonymy?" Kdysi se o nich zmiňoval, nepřikládal jsem jim moc velkou váhu.

,,Jak by ses cítil, kdybys před vchodem našel zmasakrovanou kočku? Kdyby ti nějaký magor pořád vyhrožoval a tys trávil hodiny na policii?"

,,Klid, Frankie, klid. Mluvíš, jako bys mi to vyčítal," zamračil jsem se.

,,Vyčítal?" vyjekl, ale pak konečně ztišil hlas. ,,Vlastně to začalo po tom, co jsme se poznali. Ale to je jedno. Chci tě vidět jenom naposled a pak už nikdy."

Mlčky jsem hleděl do země a nevěděl, co odpovědět. Bude to tak vážně lepší. Frank… s Frankem jsem toho spoustu zažil. A nemyslím tím jen úžasný sex, kdy jsme byli jedno tělo a jedna duše. Dokázal mě rozveselit, pomoct mi. Slyšet ho vyřknout ta slova, tu větu, že už mě nechce nikdy vidět, bolelo.

,,Dobře," hlesl jsem a ohlédl se na dveře ve strachu, že by Mikey přišel. ,,Zkusím se nějak vymluvit. Dneska večer?"

,,U toho baru, kam jsme tehdy šli, pamatuješ? Hlavně se nestavuj u nás doma. Proboha, jestli zazvoníš, přísahám, že tě máma zabije."

,,Neboj se," zašeptal jsem, náhle vystrašený faktem, že on i jeho máma tolik trpí. ,,Se mnou jsi v bezpečí."

,,Tím si nejsem jistý…" zaslechl jsem ho těsně před tím, než položil.

***

Vymyslet výmluvu, abych se dokázal vyvléknout z Mikeyho společnosti, bylo ještě obtížnější, než jsem původně myslel. Nervózně jsem poposedával na pohovce, z které jsme společně sledovali film. Kdyby to nebylo moje poslední shledání s Frankem, pravděpodobně prostě nepůjdu.

,,Stalo se něco?" zeptal se bráška potom, co mi pár vteřin něžně okusoval krk. Nemohlo mu uniknout, jak napjatý jsem.

,,Zapomněl jsem u Emetta klíče od domu," vzpomněl jsem si na svou ranní návštěvu bývalého spolužáka. ,,Jsem z toho nervózní."

Mikey si mě chvíli zkoumavě prohlížel. Srdce mi kleslo až do kalhot.

,,A proč se pro ně nestavíš?"

,,Protože… protože tě tu nechci nechat samotného," vyhrkl jsem pohotově. Usmál se.

,,Gee, ty moje zlatíčko," natáhl se pro polibek. ,,Nevězním tě přece. Zajeď si pro ně. Ale brzo se mi vrať."

,,Díky," lačně jsem ochutnal jeho rty a zajel mu dlaněmi do vlasů. ,,Za hodinu jsem zpátky."

Ochota, s jakou mě Mikey vypustil do světa, mě znejistila ještě víc. Ale už jsem říkal, že příhoda s Frankem byla pomalu zapomenuta. Třeba si konečně získávám jeho důvěru.

***

,,Gee…"

Frank mi obmotal ruce kolem krku a zoufale mě políbil. Když jsem se od něj odtáhl, přejel jsem mu pohledem po tváři. Zdálo se, jako by zestárl. Čelo mu brázdily vrásky z obav a strachu, pod očima mu temně vynikaly kruhy.

,,Pojď dozadu do auta," zašeptal jsem a pohladil ho na uklidněnou po bledé kůži na krku. Konečně se slabě usmál.

,,Pomiluješ se se mnou naposledy?" zakňučel, jakmile dosedl na ošoupané sedadlo v mém vozu. Chytil jsem ho za boky a na souhlas zaútočil na jeho rty.

,,Mám jenom hodinu. Už ani to ne."

,,Stihneme to. Vezmi si mě rychle."

Svlékali jsme se a snažili se vměstnat do malého prostoru. Vyměňovali jsme si krátké, vášnivé polibky, zatímco jsme si užívali poslední dotyky na nahé kůži toho druhého.

,,Frankie… oh kurva, Frankie…"

I přes nespočet sexů, který jsme spolu prožili, byl pořád tak slastně úzký jako na začátku. Pomalu jsem do něj zajížděl, dovnitř a zpátky, abych si to vychutnal před tím, než zrychlím naplno.

,,Víc! Bože, víc, Gerarde!"

Tvrdě jsem do něj přirazil naposledy a vyvrcholil ve stejný okamžik jako on. Snažil jsem se všechno z něj zachytit, abych nepošpinil potahy auta. Ne, že bych byl tak čistotný, ale nebylo by bezpečné tu pak vézt Mikeyho.

Chvíli jsme jeden na druhém leželi a zhluboka oddechovali. Frank mi zabořil obličej do vlasů a pevně se ke mně přitiskl.

,,Je mi vážně líto, že jsme se nepotkali jindy a za jiných okolností."

Jemně jsem ho políbil na rty a zadíval se mu do očí. Nechtěl jsem odpovídat. Neměl jsem v plánu ještě víc ubližovat Mikeymu. Vztah se Frankem už stejně nebude pokračovat, takže musím napravit to, co jsem provedl bratrovi.

,,Rád jsem tě poznal," konstatoval jsem pravdivě a on mi opětoval úsměv. Pak jsme se začali oblékat. Zkontroloval jsem čas a s úlevou si oddechl. Stíhal jsem.

,,Ahoj," zašeptal, když už oblečený seděl vedle mě a já ho naposledy sevřel v objetí.

,,Doufám, že se všechno zlepší. Mějte se s mámou fajn," popřál jsem mu a dělal, že nevidím slzy v jeho očích. Vlepil mi krátkou pusu na tvář a vyskočil z auta. Díval jsem se za ním, jak zabouchl dveře a s kabátem, přitisknutým pevně k tělu, utíká pryč z parkoviště.

S povzdechem jsem nastartoval a zamířil zpátky domů.

Frank's POV

Plakal jsem, když jsem doběhl až k nám a schoulil se na posteli ve svém pokoji. Byla to jediná věc, která v ní ještě zbývala, pokud nepočítám hromady krabic. Dnešní a zítřejší noc je ta poslední v tomhle domě. Poslední okamžiky, kdy budu nablízku Gerardovi.

Nechtěl jsem v jeho přítomnosti brečet, ale nešlo to zastavit. Věděl jsem, že mě opravdově nemiloval. Byl jsem pouhý milenec. Snažil jsem se užít si čas, který mi dovolil strávit s ním, ale přesto jsem chtěl víc. Bohužel, jeho láska patřila Mikeymu.

Tiskl jsem obličej do polštáře a prosil Boha, aby něco udělal, aby se Gerard zázračně rozhodl, že já jsem ten pravý. Ale věděl jsem, že to se nestane.

Možná mě čeká hezká budoucnost. Možná je tohle poslední špatná zkušenost a už zbývá jen to dobré. Možná v New Yorku najdu někoho, pro koho budu já ten nejdůležitější.

Otřel jsem slzy a pokoušel se myslet pozitivně.

***

,,Zítra ráno vstáváme brzy," připomněla mi máma dalšího dne večer, když dobalila poslední kousky našich věcí. Beze slova jsem přikývl, zatímco jsem seděl na židli a rozhlížel se po místnosti, kterou jsem znal od narození. Nenapadlo mě, že bych ji jednou musel opustit. Ale všechno je lepší, než tady zůstávat.

Smutně jsem se vydal do svého pokoje. Nevěděl jsem, jestli budu spát, jestli se mi to vůbec podaří. Chtěl jsem zůstat celou noc vzhůru a přemýšlet nad vším výjimečným, co jsem tady zažil.

Nadskočil jsem leknutím, když mi zavibroval telefon. Cítil jsem sevření strachu. Ulevilo se mi, když jsem uviděl Gerardovo jméno na displeji. Krátce jsem se pousmál při myšlence, že mi chce nejspíš naposledy napsat, než moje číslo nadobro vymaže ze seznamu.

Jeste naposled. Prosim! Budu cekat u baru.

Vlna radosti i nostalgie mnou proplula zároveň. Budu mu chybět víc, než jsem čekal. Možná zůstaneme v kontaktu alespoň na dálku.

,,Mami? Jdu se rozloučit s… s pár kamarády, ano?" zavolal jsem směrem do kuchyně.

,,Brzy se vrať, Frankie. Víš, že se musíš pořádně vyspat."

Obrátil jsem oči v sloup a šťastně vyběhl z domu. Stejně jako včera jsem zamířil k baru.

Nedočkavě jsem popocházel po parkovišti, mžourajíc ve tmě po Gerardově autě. Nikde jsem ho neviděl. Z baru se ke mně nesly tlumené hlasy, hudba a smích. Všiml jsem si, že jedno z neonových písmen na nápisu porouchaně bliká. Nepřítomně jsem na něj zíral, abych si ukrátil chvíli. Dotírala na mě zima.

,,Ale, ale…"

Rychlostí blesku jsem se otočil. Tohle nebyl Gerard. Tohle byl ten člověk v masce.

Ne, ne člověk. Monstrum.

,,C - co…"

Srazil mě baseballovou pálkou k zemi. Zakňučel jsem bolestí. Hlavou mi proletěly vzpomínky na poslední setkání s tímhle šílencem.

Nechal mě ležet na zemi a pevně mě chytil za nohu. Začal mě táhnout za roh, do temné uličky baru.

Nedokázal jsem křičet, ať už to bylo strachem nebo vyraženým dechem. Prsty jsem se snažil zachytit dlaždic na zemi, abych mu odporoval. Bylo to naprosto bezcílné, věděl jsem to. Ale přesto jsem nedokázal přestat. Šmátral jsem po zemi a polykal slzy.

Když mě hodil za řadu popelnic, nevnímal jsem odpadky a zápach všude kolem sebe. Dokázal jsem se soustředit jen na to, že nechci zase skončit v nemocnici.

,,Myslel sis, že tě nechám jen tak uniknout? Odjet si a nepykat za to, co jsi provedl?"

Vrtěl jsem hlavou a jen bezduše koktal a mumlal. Stál nade mnou, ruce založené v bok. Vítězně na mě shlížel.

,,Pamatuješ si na naši poslední malou hádanku?"

Nedokázal jsem se soustředit, natož přemýšlet.

,,Fajn, připomenu ti ji. Jaký je rozdíl mezi Frankem Ierem a proradnou courou, které po dlouhém mučení podříznu krk?"

Nehybně jsem na něj hleděl a čekal odpověď, ačkoliv jsem si ji moc dobře pamatoval.

,,Žádný!" vyjekl veselým hlasem a hlasitě se rozesmál, jako by to byl nejlepší vtip, který v poslední době slyšel.

,,Ne! Ne!" zakřičel jsem konečně. Jeho stisk na baseballové pálce znovu zpevněl.

,,Už jsem si myslel, že budeš tiše," zabručel a šmátral po kapsách. Strčil mi do pusy roubík. Snažil jsem se zmítat, ale nešlo to.

,,Mučení jsem moc nepromyslel, ale myslím, že nasráno v kalhotách máš už teď," zachechtal se a klekl si ke mně. Probudil jsem hlasivky a ječel jako o život, ale roubík vše tlumil.

Začal jsem nabývat dojmu, že tentokrát neskončím v nemocnici.

Skončím na hřbitově.

Nebudu vám nic nalhávat. Nemodlil jsem se. Nevzpomínal jsem na svoje blízké ani na nejkrásnější okamžiky, co jsem prožil. Před očima mi neprobíhal celý život jako nějaký zkurvený film.

Viděl jsem jen tu hororovou masku a chladně kovovou břitvu, kterou ten psychopat svíral v ruce a mával s ní kolem sebe, jako by to byla hračka pro děti.

Choval jsem se jako malé dítě, ne jako muž. Ale co jiného jsem byl? Jen dítě. Kluk, který se zapletl do toho, od čeho měl dát už dávno ruce pryč.

Když mi začal podřezávat hrdlo, ještě chvíli jsem chraptěl a sípal.

Pak jsem nadobro utichl a nocí zněl jen jeho zlomyslný smích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niwy niwy | 27. března 2009 v 6:50 | Reagovat

tak toto si hadam ani nezasluzil xD

2 verunka:D verunka:D | 27. března 2009 v 10:32 | Reagovat

chudaaaacek...:D Mikey je debil:D

3 Baarny Baarny | Web | 27. března 2009 v 10:38 | Reagovat

To... To jako fakt??? No to né!

4 Alfie, the Dark_Butterfly Alfie, the Dark_Butterfly | 27. března 2009 v 10:42 | Reagovat

on má na to umírání poslední dobou nějaký štěstí:D

ale je mi ho lito, to jo...

5 Petronajt Petronajt | E-mail | Web | 27. března 2009 v 11:16 | Reagovat

Chudáček....ale Mikey to nebyl,to vím jistě:-D

6 Majkííí Majkííí | 27. března 2009 v 11:19 | Reagovat

Nenávidím Mikeyho. Vím, že to možná nemusí být on (i když to určitě on je) ale nenávidím ho i tak. Frankie... ach jo

7 Laivine Laivine | 27. března 2009 v 11:45 | Reagovat

Nééé! Že neumře, že ne? Že je to Mikey, který neumí podřezávat hrdla a podělá to a jen mu nařízně tepnu a přiletí tam Gerard a zachrání Frankieho a zmasakruje psychopata (možná Mikeyho)? Já nechci, aby umřel! Teo, to neuděláš, že ne?

8 Anetka.ph Anetka.ph | Web | 27. března 2009 v 12:35 | Reagovat

ehm... jsem divná když ještě pořád fandím Mikeymu? XD XD XD

9 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 27. března 2009 v 13:34 | Reagovat

Napadá mě... dělal tohle všechno Mikey nebo Gerard? Každopádně... Mikey je hajzl a Gerarda si nezaslouží :D

10 Geewayli Geewayli | 27. března 2009 v 14:03 | Reagovat

jo dobře mu tak :D

ale byl to určo Mikey jak jinak by mohl někdo psát z Gerardového mobilu... :D

11 Allegra Allegra | 27. března 2009 v 14:04 | Reagovat

KURVADRÁT.

12 cemetery385 cemetery385 | Web | 27. března 2009 v 14:11 | Reagovat

Cože?!! Ne, já tušila, že tam zase ten kretén bude, ale myslela jsem, že ho Gerard třeba zachrání, ale ne tohle...

Takhle to nesmí skončit!!

13 Jannica Jannica | Web | 27. března 2009 v 15:21 | Reagovat

Ne! On prostě NESMÍ umřít! To nejde...

A jestli Frank umře a na jeho pořbu se MIkey Gerardovi přizná, tak... tak nevim, co budu dělat. Asi se budu smát z naprostýho šílenství.

14 kisss kisss | Web | 27. března 2009 v 16:22 | Reagovat

Sakriš ... Nevim co k tomu říct x) Ta jeho smrt, pokud ummřel se mi zdá celkem i brutální

15 phyx phyx | 27. března 2009 v 16:47 | Reagovat

zkurvysyn.

16 Dee Dee | Web | 27. března 2009 v 17:28 | Reagovat

Preboha, on vskutočnosti nezomrie, že nie!

Mikeyho treba umučiť. Mnou.

Aaaa!

17 Anique Anique | Web | 27. března 2009 v 17:45 | Reagovat

opravdu "zbožňuju" konce typu ufňukaná uršula ("a pak jsem umřela":P)...tááákže, pevně doufám že toto konec není, takovouhle blbost by profesionálka jako ty nenapsala, že ne? prosíííím...   (pokud jo, tak promiň, stále jsi vzor, jen já se budu považovat za ještě většího barbara že to nedokážu docenit:P)

a já osobně jsem na mikšově straně...

18 Meckinstain Meckinstain | Web | 27. března 2009 v 18:09 | Reagovat

Oooo Mikey je zkurvysyn :D:D:D chudák Frank :D ale je to fakt dobrý :D :D :D hezké

19 JajPi JajPi | Web | 27. března 2009 v 18:59 | Reagovat

Neee... Nesmí umřít, že neumře, že ne? že ne že ne že ne že ne že ne že ne :D:D:D:D

20 Tea Tea | Web | 27. března 2009 v 19:07 | Reagovat

Anique: haha :D neboj, zbývá poslední kapitola, kdyby byl tohle konec, je v nadpisu napsáno END

21 EllisaPirat EllisaPirat | Web | 27. března 2009 v 21:07 | Reagovat

ach ne:/

22 A. A. | 27. března 2009 v 21:11 | Reagovat

to nemoze byt mikey :/

ale hnusi sa mi, ako sa gerard s frankom kurvi .. (keby sem naaahodou skocil misko, tak husii O:) prepaaac, vies, ze uz nenadavam :D)

uzasne. tesim sa na posledny (?) diel.

23 fallen angel fallen angel | 27. března 2009 v 21:29 | Reagovat

twe....

tak to je teda psycho...

začínám mít pocit že je to Mikey ptž jak by mu jinak mohl napsat od gerarda že...

ne! nesmí to bejt májkí!

24 Black cia-tvoje uctievajúce SB: * Black cia-tvoje uctievajúce SB: * | Web | 27. března 2009 v 21:30 | Reagovat

Stále viac chcem vedeť kdo ten psychoš valastne je.Jako v poslednej dobe má Franky na boj o život šťastie.

dúfam že neumre...ne to hádam nedovolíte...

Tuto mi ho je moc lúto.má to ťažké chudáčik...

25 Matty Matty | Web | 27. března 2009 v 22:24 | Reagovat

O...to neee :(

26 Daisy Daisy | 27. března 2009 v 22:35 | Reagovat

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..fraaankiieeee neee x(((((((..doufám že tohlenc není poslední díl..žene

27 Ing. Hardcore Ing. Hardcore | Web | 27. března 2009 v 22:43 | Reagovat

Neverím tomu.. určite bude v ďaľšej kapitole zvrat! Celá táto časť je úžasná, ale ten koniec sa mi nejak nepozdáva. Musí v tom byť nejaký háčik :D

Skvelo napísané :)

A môžete mi niekdo povedať, že vždy, keď pozerám na ten úchvatný banner prečítam namiesto "Story by Tea and Tereska" "Story by Tea and Treska" ? :D

28 Tea Tea | Web | 27. března 2009 v 22:55 | Reagovat

Smash: nemas treba hlad nebo neco? :D

Dekujeme za komenty :) jak rikam, priste posledni kapitola, takze se vse dozvite.

29 Achája Achája | Web | 28. března 2009 v 16:05 | Reagovat

Oh my... to, to, to přeci nejde!:D V týhle povídce opravdu nevim, kdo z nich mě štve nejvíc:D Ale tohle Mikey fakt už přehnal, psychopat jeden.

30 Mimuška Mimuška | E-mail | Web | 28. března 2009 v 16:07 | Reagovat

Tak toto nie!

Niee!!

Bože chúďatko.

To je aké nahovno, že netuším, kto ho zabil!

Ja som stoho úplne vykoľajená.

Ak to spravil Mikey, tak tak....

Á

Kriste ako niekto môže nenávidieť Franka v tejto poviedke? Nechápem.

Chúďatko on celí čas len trpí. A teraz doplatil nato, že sa zamiloval. Kurňaa.

To už snáď ani viac napínavé nemôže byť :D <3

Anaj: To chceš každú nadávku nahradzovať iným "slušnejším" slovom? :D

Keď ti to pôjde, tak ako včera, tak zbohom :D:D:D Chudák Miško :D Podpapučou :D

31 Tea Tea | Web | 28. března 2009 v 16:32 | Reagovat

Tereska vsem moc dekuje za reakce ;) a ja taky ^^

32 Maggee Maggee | E-mail | Web | 28. března 2009 v 19:39 | Reagovat

to nebylo fér...ale co se á dělat....nemá šukat s Gerardem žejo...

33 123 123 | 29. března 2009 v 15:35 | Reagovat

:'( ... tak to nie.

34 Frankovka Frankovka | Web | 29. března 2009 v 18:26 | Reagovat

Nééé :( chudáček malinkej.. zdá se mi divný že by to byl Mikey asi je nejakej psichopat... nevím proč ale neco mi říká že je to Gee, kterej má rozdvojenou osobnost! XD

35 Helena de Extasy Helena de Extasy | Web | 10. dubna 2009 v 4:25 | Reagovat

Pardon, ale vážně se musím smát- konečně drama! Jou jou jupí, Frank má chlupý, Mikey brýle, Gerard... hm nenapadá mě nic, co by se rýmovalo, až na bodliny a modřiny...

36 Karin Karin | 12. července 2011 v 17:50 | Reagovat

Tohle nedělej,nemůžu ani psat jak se klepu,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama