Březen 2009

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (6)

22. března 2009 v 10:58 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie


"NIE!" priam som zakričal. "To nemôžete urobiť!" Načo sa ho to budú pýtať, keď ja odpoveď už dávno dobre poznám?


"Mikes, upokoj sa. Proste sa s ním porozprávam. Ako brat s bratom, chlap s chlapom, gay s gayom," Brian dostal záchvat smiechu a Bertovi takisto cukali kútiky.


"Gay s gayom?! To sú už skutočne všetci teplí?!" povedal som zúfalo.


"Chceš snáď povedať, že ti to vadí?" Brian sa rozkošne usmial.


"Len som srandoval," povedal Bert a žmurkol na mňa. "Som úplne hetero," povedal Bert a Brian sa na neho usmial.

Rich Bitch (1)

22. března 2009 v 8:00 | Tea |  Rich Bitch
A/N: First chapter ever! Jsem natěšená na vaše názory :)

Gerard's POV


,,Samozřejmě! Meeting přehoďte na páteční odpoledne, potřebujeme tu smlouvu podepsat. Pátek odpoledne, nerozumíte snad anglicky?! Ne, nejde to večer! Myslíte si, že si můžu schůzky přesouvat, jak se mi zlíbí? Nemám volno v diáři. Buďte rádi, že vám naše společnost nabízí ještě jednu možnost!"

Rozzlobeně jsem telefon položil a zastrčil ho do kapsy černých nažehlených kalhot. Uhladil jsem si semišový oblek, který mě stál několik tisíc dolarů, a vnímal dotyk jemné látky pod bříšky prstů. Potřeboval jsem se alespoň trochu uklidnit.

Pár vteřin jsem se zavřenýma očima odpočíval ve velkém tmavě rudém křesle za stolem, ale víc jsem si nemohl dovolit. S odhodlaným povzdechem jsem začal třídit pár smluv, co přede mnou ležely na desce stolu. Ta byla zasypána papíry a dalšími dokumenty, což jen svědčí o tom, v jakém shonu se právě teď nacházím. Vždycky mám kancelář uklizenou. Jsem perfekcionista.

Disenchanted (11)

21. března 2009 v 8:00 | Tereska |  Disenchanted
Gerard's POV

Chvíli trvalo, než jsem z Mikeyho vypáčil, kdo mu to všechno způsobil. Nakonec se mi to povedlo a Mikey v sobě nedokázal potlačit chladnou radost, když viděl můj šokovaný, nevěřící výraz.

Myslím, že kdyby Frankie zjistil, k čemu jeho rány vedli… že díky jeho krutosti mě k sobě Mikey pustil blíž… myslím, že potom by jeho pěsti byly bolestivější. Myslím, že by jen těžko unesl svoji roli. Není to ironie? Nakonec podvádím jednoho díky tomu druhému - oba na sebe tak děsně žárlí a netuší, že kdyby se chovali jinak - klidněji… kdyby se tolik nepoddávali svým bouřlivým emocím, nemuseli by si lízat nové a nové rány, které si způsobují jen oni dva navzájem.

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (5)

20. března 2009 v 20:08 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie
Bert sa rozosmial tak, že vyprskol vodku na zem. "To ako vážne?" Brian sa smial a ja som kývol hlavou.

Zrazu som pocítil asi ten najnechutnejší pocit v mojom živote. "Mikey? Čo e?" spýtal sa Bert a odsunul flašku nabok. Asi to bolo moc aj na neho. "B-budem vracať," chytil som sa za brucho. Bert ma pohotovo zobral do kúpeľne. Divil som sa, že to dokázal a vôbec si na to, že majú v dome kúpeľnu v tej opitosti spomenul. Asi bol na to zvyknutý, keďže vyzeral ako riadny alkoholik, ktorý si mýlil vodku s vodou.

Naklonil ma pred umývadlo a držal ma za vlasy. "Vypadni.. toto nemusíš vidie-" Tú vetu som už nedokázal dopovedať, pretože mojim telom prešiel ten najnechutnejší pocit v mojom živote. A potom si už nič nepamätám.

Dirty little secret (10) (PART TWO)

20. března 2009 v 6:36 | A. |  Dirty little secret
Naklonil som sa dopredu a trasúcimi prstami som si pritiahol Bertovu bradu k sebe, vtisnúc mu na pery krátky nevinný bozk. Trochu som sa odtiahol, ale stále sme boli dosť blízko na to, aby sme navzájom cítili naše plytké výdychy na tvárach. Snažil som sa vyhľadať jeho pohľad, uistiť sa, že je všetko v poriadku a že môžem dokonca pokračovať, no Bert držal svoje oči pevne zavreté. Jeho chvejúce mihalnice však svedčili o tom, že vnímal, čo sa deje.

Keď sa jeho ruky zaplietli do mojich vlasov, šokovane som zažmurkal. No nikdy som nebol tak prekvapený, ako keď jeho pery znova prikryli tie moje a jeho jazyk si rozhodne razil cestu do mojich úst. Cítil som elektrinu prechádzajúcu od môjho krku, po chrbtici až úplne nadol. Na koži mi takmer okamžite vyskočili zimomriavky a ja som vedel, že toto je to. Že na tento pocit som čakal tak dlho. Že pre tento bozk som odmietal kohokoľvek iného. Že som konečne našiel to, čo som ani nedúfal, že niekedy nájdem. Skutočnú lásku.

Walls show me how (2)

19. března 2009 v 6:33 | EllisaPirat |  Walls show me how
Na chodbě jsem potkal svojí sousedku, která věděla v tomhle baráku o všem, co se kde šustlo. Taky si už několikrát stěžovala na mě a na můj hluk.

Nesnášel jsem ji, babiznu, ale napadlo mě, že teď bych toho mohl využít.

"Dobrý den." Pozdravil jsem jí slušně a ona mi to oplatila pěkně jedovatým pohledem.

"Dobrej. Copak Pane Iero? Konečně jste se rozhodl si uklidit?" kývla směrem k pytli.

Nervózně jsem se zasmál. Možná to nebyl tak dobrej nápad se jí vyptávat.

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (4)

18. března 2009 v 10:55 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie

Taký pocit som v živote nezažil. Uvidel som Berta, ako napodobňoval Gerarda. "Ja nechcem vedieť vašu obľúbenú farbu, ale vedomosti!" povedal Gerardovým tónom. No Bertove napodobňovanie Gerarda nebolo to, čo ma tak rozrušilo.

Just one smile and I'm wild
One smile and I'm ready to die
'Cause you're so beautiful

Bol tam Quinn. Hlasno sa smial, zakláňal hlavu, blond vlasy mu padali do očí a držal v ruke tričko, vďaka čomu som mal výhľad na jeho hruď. Bolo to po prvýkrát, čo som ho videl sa smiať. A jeho smiech.. to bolo vážne niečo. Všetko bolo zrazu akési spomalené. Stál som tam, omámený, snažiac sa utriediť myšlienky v mojej hlave a zastaviť to divné teplo, ktoré sa mi rozlialo v bruchu. Keď ma zrazu z môjho podivného stavu prebral Bertov hlas.

Someone out there loves you after all (9)

18. března 2009 v 6:27 | Překlad Tea |  Someone out there loves you after all
Vážně jsem si to s Matthewem užíval, povídali jsme si o tom, co se v našich životech děje od doby, kdy jsme spolu naposledy mluvili. Řešili jsme všechny ty blbosti, co jsme dělali jako děti, a pak hráli Guitar Hero. I když, je legrační, že já, který hraje nejmíň deset let na opravdovou kytaru, byl poražený, protože Matthew je na té hře hrozně závislý a miluje všechny songy.
Bohužel čas plyne rychleji, když se bavíte, a já musel nějak moc brzo odcházet.
,,Měj se, Frankie! Brzo se uvidíme! Pozdravuj za mě mámu a opatrně s tou pohovkou!"
To byla moje dnešní výmluva. Musel jsem mámě pomáhat s odnesením gauče.

Disenchanted (10)

17. března 2009 v 6:35 | Tea |  Disenchanted
Frank's POV

Gee mě láskyplně otíral ručníkem, zatímco jsme se bez přestávky líbali. Nějak jsem nemohl uvěřit tomu, že je ze mě muž. Gerard ze mě udělal chlapa.

Svoje panictví jsem ztratil v posteli nenáviděného Mikeyho. Dodalo mi to pocit absolutního triumfu. Byl jsem Gerardovi blíž, než se to kdy povedlo jemu.

Ve sprše jsme neodolali a rozdali si to nanovo. Mám dojem, že bych klidně zvládl i třetí kolo. Všechno vzrušení, které se ve mně za šestnáct let nahromadilo, mohlo konečně ven. Zbývala jen touha vniknout penisem do Gerarda. Ovšem nebyl jsem si jistý, jestli by k tomu svolil. Možná časem...

,,Gee?" zamumlal jsem mu do nahé hrudi. Cítil jsem se v takovém bezpečí. Konečně.

,,Hm?" zareagoval, zatímco mi jemně líbal krk.

,,Někdo mě asi sleduje."

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (3)

15. března 2009 v 23:28 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie
Uvidel som Gerarda. Ticho vzlykal na zemi a tvár mal v dlaniach. "Pán Way?" Zdvihol hlavu. Krv na tvári strašidelne kontrastovala s jeho bielou pleťou a nôž pri ňom vytváral dojem, ako keby toto nebola realita, ale scéna z nejakého béčkového horroru. Ruky mal zakrvavené, triasol sa a bolestivo si obtočil ruky okolo kolien. Rýchlo som bežal za ním. "Mikey, ospravedlňujem sa," povedal. "Myslel som si, že Frank sa vráti z práce neskôr," Mlčky som na neho pozeral. Pach krvy mi spôsoboval to, že sa mi zakrútila hlava.

Gerard to nevydržal, znova dal hlavu do dlaní a plakal. Zrazu som všetkému pochopil. Vybavila sa mi dnešná scéna pred jeho kabinetom.

Dirty little secret (10) (PART ONE)

15. března 2009 v 10:50 | A. |  Dirty little secret
Narrator's POV

Nasledujúci týždeň bol pre Gerarda najhorším v živote.

Nemohol jesť, spať, ba ani len premýšľať nad ničím iným ako nad Bertom. Netušil už ani, aký je deň. Streda, či štvrtok.. bez Berta čas strácal svoje opodstatnenie. Každá hodina jeho trápenia sa zdala byť večnosťou. No vždy, keď si Gerard vybavil v mysli Bertov smiech, alebo jeho usmiatu tvár, utekal ohromnou rýchlosťou. Dokázal stráviť celý deň iba spomínaním na neho. Z času na čas mal dokonca pocit, akoby už nevládal ani dýchať. Akoby mu každý pohyb jeho hrude spôsoboval obrovskú bolesť. A bolo iba otázkou času, kedy ju už neznesie.

Bert ho ignoroval. Úspešne ho v priebehu jediného dňa vymazal zo svojho života a tváril sa, akoby nikdy neexistoval. Gerard mu ihneď, ako sa ako-tak po celom tom nedorozumení upokojil, napísal niekoľko textových správ na mobil, avšak po štyroch zdĺhavých ospravedlneniach, na ktoré aj tak žiadna reakcia neprichádzala, to vzdal. A začal volať. Po prvý krát bol bezcitne zrušený, a na druhý krát sa mu už ozvala iba odkazová schránka. Bert si jednoducho vypol mobil.

13. komnata R. Vana

15. března 2009 v 10:38 | Tea |  About authors
Pořad o tomhle homosexuálním fotografovi mužských aktů běžel v pátek na ČT1, takže se na něj můžete podívat tady. Všem doporučuji :)

Walls show me how (1)

14. března 2009 v 8:03 | EllisaPirat |  Walls show me how
ZASLÁNO OD ELLISYPIRAT I S BANNEREM :)
Vracel jsem se jako každý večer z práce. Seděl jsem v metru, sluchátka v uších a házel jsem hlavou lehce do rytmu písničky. Byl jsem unavený. Nohy mě bolely z celodenního pobíhání po knihkupectví.

Byla to práce na nic. Málo peněz a moc námahy.

Pro mě alespoň teda ano, protože jsem neuvěřitelně líný.

Už dýl uvažuju, že si najdu něco jiného.

Bavilo by mě to třeba v nějakém music shopu nebo tak.

Tam určitě chodí hezčí lidi než do knihkupectví.

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (2)

13. března 2009 v 23:55 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie
So zlým pocitom v bruchu som išiel do školy. Odmietol som ísť autom s Rosie a radšej som sa prešiel, aby som odďaloval ten moment, keď sa do myslí učiteľov zapíšem ako ten, čo-fajčí. Ráno som Waya ani nestretol. Asi preto, že som prišiel o päť minút neskôr.Vošiel som do učebne, kde sa na mňa usmievala sympatická čiernovláska - asi dejepisárka. Bol som rád, že nebola naštvaná. Čakal som krik, no ona sa len zhovievavo usmievala. Aspoň nejaký učiteľ, ktorý sa správa ako človek, povedal som si a vybavil som si Gerardov kyslý výraz v tvári.

"Prepáčte, nešiel mi autobus a-" Kurva, fakt úžasné! Uškrnula sa. Asi jej došlo, že to celkom nie je pravda, vzhľadom na to, že vedela, koľko rodičia detí na tejto škole zarábajú. Skvele, Mikey, skvele!

Rich Bitch - BANNER

13. března 2009 v 8:23 | Tea |  Rich Bitch
Here we are! Nic neprozradím, počkejte si :) doufejme, že to bude brzo, protože mám spoustu inspirace a chutě XD
Výjimečně název nepochází z žádného textu písničky, ale čistě z mé hlavy - líbezně mi zní a navíc příběh zkrátka... vystihuje ;)

Děkuji Bloody ♥


Someone out there loves you after all (8)

13. března 2009 v 6:28 | Překlad EllisaPirat |  Someone out there loves you after all
"Ale proč musíš skončit?"

Jak jsem předpokládal, Jeph, Bob a moje šéfka doopravdy nerozuměli, proč jsem chtěl skončit. Samozřejmě jsem jim nemohl říct pravdu, takže moje omluva byla taková, že jsem se začal nudit a chci vyzkoušet něco jiného.

"Říkal jsem ti! Chci dělat něco jiného, nechci dávat cdčka v abecedním pořádku do regálů celý svůj život!"

"Yeah, ale proč teď?"

"Protože- prostě proto!" Otočil jsem se a šel pryč ke skříňkám vzadu.

Jeph to nevzdal a šel za mnou.

Disenchanted (9)

12. března 2009 v 6:36 | Tereska |  Disenchanted
Gerard's POV

Déšť bubnuje na střechu, ledový pocit se mi rozběhne po těle.

"Uhm… baby…" slyším Mikeyho zašeptat do mého ucha. Pousměju se a zavrtám se hlouběji do peřiny, abych zaplašil zimu, která mě ovládla. Cítím Mikeyho studenou ruku, jak mě jemně hladí po zádech a ta druhá po vlasech, slyším jeho kňučivé steny a to, jak tře svou erekci o můj zadek. Probouzí se ve mně touha, ale překonám sám sebe a nereaguju. Nechám ho, ať se snaží. Za ten trapas na sobotní zkoušce si zaslouží pykat.

"Gee… prosím…" zakňourá, ale já dělám, že stále spím.

"Gee…!" zopakuje plačtivě. Dusím v sobě smích.

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (1)

11. března 2009 v 23:52 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie
N/A - Po dlhom čase nová poviedka. Je zároveň mojou najdlhšou poviedkou, a možno aj najdepresívnejšou, keďže väčšinou píšem samé šťastné veci. Inšpiráciu som brala z môjho vlastného života a z pesničiek Everybody's Fool od Evanescence a Creep od Radiohead. Obidve budú použité v niektorej časti. Creep je použité v tej prvej. Máte tam aj môj veľmi voľný preklad. :D Tak.. komentujte. Comments are my drugs! :D


Túto story by som chcela venovať Sally za.. skrátim to - za to že je. :) Taktiež Anaj, Mimuš, Xanax a Katke. :*

Part One - Creep

You float like a feather /lietala si ako pierko/
In a beautiful world /v nádhernom svete/
I wish I was special /prajem si, aby som bol výnimočný/
You're so very special /si taká výnimočná/


Tohoto som sa presne obával.

Klíč k JLAHOH

11. března 2009 v 6:30 | Bloodyfreak |  Just like a heaven or hell?
Tady jsou možná vysvětlení:
1. Frank spáchá sebevraždu a stane se z něj duch. Jako duch je všude s Mikeym a dává mu najevo svou přítomnost (promlová k němu ze snů, davá mu znamení atd.). Už to ale nemůže vydržet, být pouhým duchem a sledovat M. z povzdálí, proto se upíše Ďáblu a ten mu propůjčí lidskou podobu. Pak už se jenom zjeví v tom snu a zařídí to zmizení tý pistole.(to prý duchové umí, různě manipulovat s věcma, přenášet je atd a když je v tom sám Ďábel:D) Někdo úplně jiný se dostane k Mikeyho pistoli a zabije Alicii, nebo to mohl být Frankův duch… to je už nepodstatné a zůstavá to záhadou a jen na fantazii čtenáře.

Just like a heaven or hell?

11. března 2009 v 6:27 | Bloodyfreak |  Just like a heaven or hell?
ZASLÁNO OD BLOODY FREAK. VYSVĚTLIVKY V ČLÁNKU "KLÍČ K JLAHOH" :)
A/N: Je to napsaný ve snaze, aby se čtenář co nejvíc vžil do Mikeyho a sám přemýšlel nad dějem, jako by se vše dělo jemu, namísto pasivního pozorování hlavních postav. Spousta věcí může být nevysvětlitelná a dopuručuju nehledat za každou cenu skeptická vysvětlení. Předkládam i možná řešení, ale je jedině dobře, pokud si každý najde to své, třeba odlišné, které mu bude nejsympatičtější. Příjemné počtení J
Dear Mikey,
Pověz mi po pravdě proč? Pověz mi, jestli to falešné divadlo stálo za to? Všechny ty falešné polibky, všechny ty falešné pózy, ta lež a špína co se pod tím skrývá. To vězení, ve kterém jsi držen a ty okovy, které jsou stokrát těžší než ona sama. Těžký vzduch, který tě dusí a síla, která tě škrtí. Na každé vaší společné fotce máš stažené hrdlo, koutky úst směřují dolů a to nejdůležitější trpí nejvíc. Tvé oči . Proč je pokaždé do polibku bolestivě zavřeš?Bojíš se, že v otevřených se dá líp číst? Bojíš se, že tvá duše mluví jejich řečí? Proč máš neutrálně mrtvý výraz? Lidé se tváří jak moc ti rozumí, jak jsou za tebe šťastní, že jsi se oženil a že máš krásnou ženu a bla,bla,bla… Jsou to všichni lháři.