Březen 2009

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (10) THE END

31. března 2009 v 23:48 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie
A/N: Koniec. Chcela som do venovania napísať niečo dojímavé, ale nič ma nenapadá. :D Len to, že dík za všetky komentáre. Ani neviete, ako som sa na ne každý deň tešila.. oh, bože, milujem vás.
Yeah, to bolo celkom dojímavé, však? :D
Ďakujem a.. enjoy.

The Bet (7) - Oh...God.

31. března 2009 v 18:49 | překlad Sally |  The Bet

Kissing spent cigarettes (48) (END)

31. března 2009 v 6:28 | Překlad Tea |  Kissing spent cigarettes
A/N: Ani se mi nechce věřit tomu, že je konec. První přeložený díl byl zveřejněn 8.12.2007! Tahle povídka doprovázela mě i tenhle blog pekelně dlouhou dobu... děkuji všem, kdo četli, komentovali, a Anetce.ph a Teresce za pomoc.

THIS IS THE FINAL END

Neodpověděl jsem; nemohl jsem; jen jsem se dusil na nové vlně horkých slz, odtahujíc mu prameny vlasů z obličeje, zandávajíc je za uši silaně se třesoucími prsty. Má druhá ruka stále spočívala na jeho hrudi a sotva znatelný pulz, tepající pod jeho hrudní kostí, mi dával jediný slabounký cár utěšení. Srdce, které bylo tolikrát rozdrceno a rozštípáno, se definitivně chystalo navždy zastavit. Nechávalo mě tady bez pomoci a v neposlední řadě osamělého. Bolelo to víc než cokoliv, čím jsem dřív procházel, vidět mého úžasného, choulostivého, křehkého, malého Frankieho sraženého do tohohle zmuchlaného zmatku na špinavém betonu. Život pomalu vyprchával z jeho zlomeného těla v šarlatových záblescích, jak čekal, kdy jeho rozlámané srdce přestane bít a dá konec veškeré bolesti…


Hospital

30. března 2009 v 23:51 | Ing. Hardcore
A/N: Waycest a jednorázovka, text je z pesničky The Used - Hospital. Mierne psycho. Venujem Petronajt za jej úžasné komentáre :D.

Rich Bitch (3)

30. března 2009 v 6:31 | Tea |  Rich Bitch
Frank's POV

Nevěřícně jsem na něj hleděl a snažil se dát dohromady souvislosti. Ne, to není možné. Přece za něco takového nemůžu, neudělal jsem to vědomě.

A vůbec, vždyť to je naprostá hloupost, něco takového se ve světě neděje.

Jenže tady máš přímý důkaz toho, že ano, milý Frankie.

Měl bych se mu omlouvat?

A co když to tak zařídil Bůh? Aby mu dal lekci?

Potutelně jsem se ušklíbnul. Možná v Boha nevěřím, ale rád udělám výjimku.

,,Mám dojem, Gerarde, že jsi v prdeli."

Everyday normal guy (2)

29. března 2009 v 14:22 | Ing. Hardcore |  Everyday normal guy
"Oh, Lyn, dnes nie.." odsunul som jej ruky, ktoré mi putovali dole po bruchu.
"A prečo nie?" spýtala sa, upierajúc na mňa svoje hnedé oči. "Ledva jedenkrát za polroka máme sex. Vieš, koľko mužov má partnerky, ktoré nechcú sex? Vôbec si nevážiš, čo máš doma," povedala a ja som prekrútil oči.

Someone out there loves you after all (11)

29. března 2009 v 7:58 | Překlad Tea |  Someone out there loves you after all
Když má poslední směna v shopu s cédéčky konečně skončila, doslova jsem vyběhl a naskočil do auta. Jel jsem domů tak rychle, jak to jen kurva bylo možné. Vážně jsem potřeboval mluvit s Gerardem a bylo skoro šest hodin.

Když jsem vešel do domu, zaslechl jsem zvonit telefon. Zakřičel jsem na mámu "Vezmu to" a šel do pokoje. Zavřel jsem za sebou dveře, když jsem zmáčknul tlačítko pro přijetí hovoru a dal si telefon k uchu.

,,Ahoj."

,,Ahoj, Frankie."

Cítil jsem, jak se mi zrychlil tlukot srdce při zvuku jeho hlasu. Skoro jsem zapomněl dýchat. Taky jsem zapomněl všechno o líbání s Jephem. Veškeré plány o tom, že to Gerardovi povím a omluvím se, zmizely.

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (9)

28. března 2009 v 22:22 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie
"Mikey, kašli na to - "
"Nie, nekašlem." povedal som, cítiac ako mi krvou koluje adrenalín. Mal som chuť niečo rozmlátiť - alebo ešte lepšie, zbiť Berta. Samozrejme, keď som videl jeho svaly a potom sa moje oči upreli na moje chudé ruky, vedel som, že nemám šancu mu spôsobiť bolesť - možno by som mohol použiť nejaké sklo alebo nožík z kuchyne.

Dubnová soutěž

28. března 2009 v 10:05 | Tea |  Contests
Co takhle zase zapojit fantazii a stvořit nějakou povídku do soutěže? :)

Yeah, máte příležitost a doufám, že se jí chopíte ^^

Pošlete svůj výtvor, který může být 1 - 5 stran dlouhý a obsahovat jakékoliv párování do konce dubna.

Téma je libovolné, ale povídka musí začínat větou:

Moje vyprávění začíná v jednom z nejtrapnějších okamžiků, jaký jsem kdy zažil...

Všichni se pilně zúčastněte :) good luck!


Walls show me how (4)

28. března 2009 v 8:01 | EllisaPirat |  Walls show me how
Bert mě popadl za lem trička a táhl ke dveřím, a když odemykal, zezadu jsem se na něj lepil.

Sice bylo odemčeno, ale ještě jsme museli do kdovíkolikátého patra! Že to bylo 4. Patro, jsem si všimnul až ráno.

Ve výtahu bylo těsno a ještě chvilku bychom jeli, vojel bych ho přímo tam, že by nejspíš praskla lana a my se zřítily do šachty.

Jakmile klíčky odemkli dveře a my se probojovali dovnitř, přišel jsem o všechnu sebekontrolu, co jsem až doposud měl a to, že jsem ho neudělal někde na ulici.

Surově jsem ho přirazil proti nějaké skříňce, až zakňoural bolestí.

Everyday normal guy (1)

27. března 2009 v 20:40 | Ing. Hardcore |  Everyday normal guy
A/N: Nová story od naší milované Ing. Hardcore! :)


Wanna fuck? (2)

27. března 2009 v 12:36 | Tea |  By own eyeball
Konečně to tu máte - tak to dopadá, když má člověk moc práce do školy XD hot pics Franka ve stylu "I wanna suck you off" :D


Disenchanted (12)

27. března 2009 v 6:29 | Tea |  Disenchanted
Gerard's POV

Když mi o nějakou dobu později Frank volal, váhal jsem, jestli to zvednout. Pár dní jsem o něm neslyšel a začal si zvykat na pouhou společnost Mikeyho. Připadal jsem si líp, když jsem ho nepodváděl. Myšlenky na Franka jsem vytěsnil z hlavy. Bráška se teď pořád usmíval a tulil se ke mně. Zdál se mi uvolněnější, o Frankovi už se vůbec nezmiňoval.

,,Haló?" zamumlal jsem do telefonu, jako bych nevěděl, kdo je na druhé straně. Zaslechl jsem cosi jako hluboké vydechování, které se mu zadrhávalo v krku.

,,Franku?" zašeptal jsem, aby Mikey ve vedlejší místnosti nezaslechl, čí jméno vyslovuju.

,,Dva dny, Gerarde. Dneska a zítra jsem tady, pak se stěhujeme do New Yorku."

,,Cože? T - tak rychle?" zamrkal jsem překvapeně.

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (8)

26. března 2009 v 14:36 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie
Drahá Anaj :D, toto sme už dlho s Mimuš plánovali. Asi ešte nevieš čo, nevadí, dozvieš sa to, keď budeš čítať tú poviedku.. :D Dúfam, že ťa to poteší.
Tento diel venujem tebe.. si jeden z najúžasnejších ľudí, akých som v mojom živote stretla. Nebudem ti tu písať, že ťa mám rada alebo že ťa milujem :) Tie slová sa používajú príliš často a nie sú dostatočné na to, aby vyjadrili môj vzťah k tebe a ku všetkým tvarohovcom..

Rich Bitch (2)

26. března 2009 v 6:26 | Tea |  Rich Bitch
Gerard's POV

Cítil jsem, jak procitám, ale pořád jsem neměl dost síly a chutě otevřít oči. Zůstal jsem nehybně ležet v nadýchaných peřinách a užíval si poslední záchvěvy spánku. Vidina vstávání, rychlé snídaně a cesty do práce se v mém stavu rozespalosti nikdy nezdála obzvlášť úžasná.

Převalil jsem se na záda a protřel si zalepená víčka, než jsem obrátil hlavu k stále spícímu Bertovi. Natočil jsem se na bok a dal mu malou pusu na čelo. Zabručel a zavrtěl se. Po tváři se mi rozlil úsměv.

Doširoka rozevřel oči a zadíval se na mě.

Pokojem se rozlehl křik, připomínající sirénu. Odrážel se od stěn a ne a ne utichnout. Málem mi utrhl uši.

Frank with Barbie beanie

25. března 2009 v 12:27 | Tea |  By own eyeball
Tyhle fotky mě dostaly XD Frankie s růžovou čepičkou barbie


Kissing spent cigarettes (47)

25. března 2009 v 6:29 | Překlad Tereska |  Kissing spent cigarettes
A/N: Předposlední díl

Velmi pomalu natočil hlavou mým směrem, a když se naše oči setkaly, věděl jsem to. O cokoli se Frankie pokoušel, nakonec nezabránilo tomu, aby viděl, jak mě to roztrhá, jak kulka prošla skrze mé papírové srdce. Nikdy jsem ho neměl následovat; měl jsem ho poslechnout, když řekl, že to chce skončit v mém náručí… měl jsem pochopit, ale byl jsem zkurveně slepý, a teď… co? Jeho zelené oči byly vyděšené. Tentokrát v nich nebyla ani stopa po ochotě prominout. Tohle byl konec, ale bylo tu ještě tolik co říct….


Pozdě. Bomba se zaklínila pod má žebra a vystřelila ven.

The Mirror Speaks, but the Reflections Lie (7)

24. března 2009 v 10:50 | Ing. Hardcore |  The Mirror Speaks, but the Reflections Lie

Ráno som sa cítil dosť zle. Moja myseľ bola plná pochmúrnych myšlienok a skutočne som mal chuť si to ísť hodiť. Dvere školy sa mi otvárali skutočne ťažko. Gerard mal určite kvôli mne u Franka problémy - ten si určite myslel, že som jeho milenec alebo niečo také. Shit. Myšlienka, že by Gerard za mňa musel trpieť bola strašná. Prinášal som každému - vrátane seba - len problémy. Pre svet by bolo dobré, keby som zdochol.

Walls show me how (3)

24. března 2009 v 6:38 | EllisaPirat |  Walls show me how
Plány na večer byly jasné. V sedm jsem čekal na smluveném místě za parkem v centru. Seděl jsem na obrubníku a dával si cígo.

Dan přitáhnul ještě s dalšími lidmi okolo půl osmé. Jasně. On prostě nikdy nepřijde včas.

Přitáhl s sebou Sonnyho a Dereka, který jsem znal, a nějakého Berta…vypadal v pohodě. Zase někdo s černými dlouhými vlasy, jak jsem si všimnul. V duchu jsem si dal facku.

Nevědí, že jsem teplej…teda jako…Dan to ví. A Sonny a Derek jen tak zhruba…asi.

Pozdravil jsem Berta a podal si s ním ruku. Musel jsem si při tom prostě vzpomenout na Gerarda. Dneska je nějaký seznamovací den či co.

Someone out there loves you after all (10)

23. března 2009 v 6:35 | Překlad EllisaPirat |  Someone out there loves you after all
Posledních pár týdnů v práci to bylo těžké. Byl jsem smutný kvůli tomu, že musím skončit a Jeph a Bob se okolo mě chovali dost podivně. Jakoby si mysleli, že neslyším jejich šeptání o mě, a pokaždé, když se vynořím tak sklapnou a předstírají, že o nic nejde.

Gerard volal každý den v 6 večer, aby si trochu popovídal. Ptal se mě, jestli jsem s nikým nemluvil, a když jsem zalhal, což ihned poznal, tak se rozdivočil a zeptal se, jestli bych chtěl mít na svědomí nějakou 'smrt'. Snažil jsem se o něm zjistit víc věcí, ale neměl jsem pořád nic. Pořád mi říkal, že mám být trpělivý nebo že se to dozvím v pravý čas. Den předtím, než jsem měl skončit v práci, mi slíbil, že mi poví víc, až opustím práci nadobro.