Únor 2009

The Bet (3) - Yes?

28. února 2009 v 20:08 | Překlad Sally |  The Bet

,,Oh bože.. ano'' zasténal Gerard, šeptajíc když ucítil Frankovo ruce blízko boule ve svých kalhotách.

Frank zavrčel, což mu nebylo vůbec podobné a chytil Gerarda za vlasy. S tím ho vtáhl do nejbližší kabinky, vrazil do dveří a přirazil Gerardovo tělo na zeď. V tu chvíli se vrhl hladově po jeho rtech. Když Gerard zalapal po dechu z nečekaného polibku, Frank mu strčil jazyk do pusy a začal s ním v jeho ústech kroužit, ochutnávajíc každý kousek jeho horkých rtů.

Neochotně vyndal ruce z Gerardových dlouhých vlasů a přesunul je dolů k jeho kalhotám. Stahujíc už rozepnutý pásek, rozepl kalhoty a poté i zip. V ten moment byli Gerardovo džíny i boxerky dole.

,,Fuck!'' zakřičel Gerard, odtahujíc se od jeho úst z nedostatku vzduchu. Frankie vzal Gerardův problém do dlaně a pohyboval rukou drsně nahoru a dolů. Levou rukou běhal prsty po Gerardově břiše, kde ho nehty vzrušeně škrábal.

Wanna snuggle?

28. února 2009 v 16:40 | Tea |  By own eyeball
Tyhle válecí fotky z letiště znám, ale konkrétně tuhle tulící jsem ještě neviděla :D


Bert and Quinn are kissing again

28. února 2009 v 12:20 | Tea |  By own eyeball
Tohle musíte vidět! Bert a Quinn nikdy nezklamou :)


Someone out there loves you after all (5)

28. února 2009 v 8:00 | Překlad Tea |  Someone out there loves you after all
Za pár dalších minut pověsil a slíbil, že znovu zavolá zítra. Připomněl mi taky ubližování lidem, které miluju, pokud bych telefon nezvedl. Ne, že by to potřeboval. Myslím tím, připomínat mi to.

No, když svoje jednání takhle jasně popsal, byl jsem si jistý, že to bude jako před šesti měsíci - bude mi volat, vyhrožovat, a pak prostě pokládat. Takhle to začalo. Ale pak se to zhoršilo.

O čtyři dny později byla neděle a já měl s dvěma kamarády z obchodu, Jephem a Bobem, volno z práce. Namísto toho jsme se poflakovali po obchodním domě. Nakupoval jsem oblečení a oni se procházeli okolo, zatímco si stěžovali a naříkali nad tím, jak hrozně jako gay se chovám. Dokonce zašli tak daleko, že začali zpívat
'UR So Gay' od Katy Perry! Ale hádám, že měli pravdu. A taky musím přiznat, že je to dobrá písnička.

The Bet (2) - Line please?

27. února 2009 v 19:10 | překlad xAngelx |  The Bet
N/A: Jen pro ujasnění - Ray se s Frankem vsadil o to, že Frank dokáže Gerarda tak rozrušit, že zapomene text písničky.
,,You better hide up in the alley, 'cause they're never gonna find you a ... FUCK!" Gerard hlasno zalapal po dychu do mikrofónu, keď cítil, ako sa Frankove ruky predierajú do jeho nohavíc.

Rýchlo sa snažil dať dohromady, počúvajúc hudbu, aby našiel miesto, kde môže pokračovať.
,,I've been a bad motherfuck…. SHIT!" zalapal po dychu znova, keď Frank svoj pohyb zopakoval, hryzúc ho do krku ešte o trochu viac.

Teraz už, opierajúc sa o stojan na mikrofón, schmatol Frankove zápästie a pokúsil sa vytiahnuť jeho ruku von z nohavíc. Uškŕňajúc sa do Gerardovho krku, Frank sa na neho natisol ešte viac, kým sa nepoddal a neuvoľnil mu zápästie.

Wanna fuck?

27. února 2009 v 16:29 | Tea |  By own eyeball
Nějak jsem se vnořila do hledání starých dobrých fotek MCR a zaujala mě tuna Frankových póz, kdy vypadá, jako by chtěl Gerarda vykouřit nebo něco podobně pěkného :D takže vás tím v brzké době nejspíš obšťastním ^^


In my head (15)

27. února 2009 v 6:26 | Tea |  In my head
Frank's POV

Pokoušel jsem se v klidu najíst, zatímco mi u hlavy bzučel mámin neutichající hlas a v mozku naopak ten Mikeyho. Nechtěl jsem už na něj víc myslet, ale nedalo se to zastavit. Snažil jsem se najít řešení pro všechno, co se děje a začíná dít, ale ani jedno z nich mi nepřipadalo reálné. Rád bych Gerarda sbalil a odstěhoval se někam na Antarktidu...

All my life all I've wanted to say
This is love love love


,,A naši noví sousedé mají tak sladkou dceru, Frankie! Měl by ses s ní vážně seznámit!"

Zakuckal jsem se na kousku brokolice a vzhlédl.


,,No nedívej se na mě takhle," zavrtěla matka hlavou. ,,Moc dobře víš, že ti táhne ke třicítce a ještě ses ani jednou nezmínil, že by sis chtěl založit rodinu. Nebo se přinejmenším oženit."

The Bet (1) - Will he? Won't he?

26. února 2009 v 18:42 | Překlad Sally |  The Bet
A/N: První česko-slovenský překlad. Užijte si ho. :) Píšu ho já a xAngelx <3

Dav začal křičet, když známá skupina My Chemical Romance vstoupila na stage. Pro všechny v publiku to byl obyčejný koncert, prostě normální. Vše vypadalo, že je připraveno a může se začít.

Nicméně, když jste se zahleděli pořádně do veselých očí Raye Tora a přelétli jste pohledem lehce nervózní, ale dobře naučený výraz Franka Iera, mohli jste zpozorovat, že něco není v pořádku.

V tento žhavý, horký den se něco změnilo. Bylo pro Frankieho, mistra s Pansy, možné, aby způsobil to, že skoro-bůh Gerard zapomene text svých písniček?

Jak den utíkal a písničky hrály jedna za druhou, náš milý Frankie pomalu ztrácel víru a už ani nedoufal. Ray Toro se v duchu zasmál.

Když poslední song, ještě před přestávkou a přídavkem, končil, Frank se chytil příležitosti.
Přiblížil se ke Gerardovi zezadu.

Když Gerard zrovna zpíval, ,,Tell me I'm a bad man, kick me like a stray, tell me I'm an angel, take this to my grave...." Frankie přehodil kytaru za sebe a sjel rukou Gerardovi na hruď, držíc ho mu olíznul krk.

Gerard přerušil zpěv a využil toho žhavého momentu, který rád se svým kytaristou předváděl. Pustil jednou rukou mikrofon a zajel Frankovi prsty do vlasů, čímž způsobil, že obecenstvo začalo šílet.

Zkažené myšlenky proběhly Frankovo hlavou, i když možná vypadal nevinně. První pohled klame. Chtěl si to užít.

Kousal Gerarda do krku, aby ho co nejvíc vzrušil. Rukama sjel na jeho boky a prsty se dotkl Gerardova studeného kovového pásku.

Uvolnil pásek a rozepl mu zip. Poté srčil ruku do jeho kalhot...

Disenchanted (6)

26. února 2009 v 6:27 | Tea |  Disenchanted
Mikey's POV

Seděl jsem na obědě, okupujíc své obvyklé místo po boku Matta. Tentokrát jsem ovšem nevěnoval ani ždibec pozornosti jeho obšírnému vyprávění o holkách z poslední párty. Když tohle dělal, většinou jsem se snažil spojení 'holka' a 'vojet' vytěsnit z mysli. Dnes jsem se nemusel namáhat, šlo to samo.

Propaloval jsem pohledem díru do hlavy Franka Iera.

Jeho místo se nacházelo o pár metrů dál. Byl obklopený nějakými rádoby punkovými dítky a vedl s nimi bujarý hovor. Na všechny strany rozdával milé úsměvy a hlasitě se hihňal.

Mrzutě jsem si povzdechl a rýpl vidličkou do rozvařených špaget.

Happy B-Day Berty-boy!

25. února 2009 v 16:24 | Sally&Tea |  About authors
A dnes slaví narozky zas jeden úchylný jedinec. :D Tak to rozjedtě na jeho počest. ;)


Ray's Wedding

25. února 2009 v 15:02 | Tea |  By own eyeball
Nevím, jak vy, ale žádnou fotku z Rayovy svatby jsem ještě neviděla! Děkuji EllisePirat :)


I will not kiss you (36) (PART TWO)

25. února 2009 v 6:22 | Překlad Tea |  I will not kiss you
,,Pije Gerard alkohol?" zeptal jsem se Mikeyho, když jsme seděli v jeho pokoji, hrající slam.

Slam je karetní hra. Je hrozně těžké vysvětlit, jak ji hrát, aniž byste to někomu přímo ukazovali. Prostě se musíte zbavit všech karet. Musíte dát kartu se stejným číslem buď nad nebo pod balíček uprostřed. Například, mohl bych dát eso na dvě karty a Mikey dá krále na eso a já dám další eso na krále a pak další dvě, protože Mikey nemůže hrát. (A/N: nesnažte se to asi pochopit, já nad tím dumala hrozně dlouho :D)

Brian and Justin video

24. února 2009 v 15:57 | Sally |  By own eyeball
Rozhodně koukněte! Snad nejhezčí video o tomhle páru z QAF na youtube :)


In my head (14)

24. února 2009 v 6:25 | Tea |  In my head
A/N: Zatím asi nejdelší kapitola :) tak užívejte a odměňte komentářem ^^

Gerard's POV

Seděl jsem mezi ostatními na nepříjemně tvrdé židličce a sledoval průběh skupinové terapie. Svůj příspěvek do diskuze jsem si už odbyl, tak jsem mohl dál přemýšlet nad Frankiem a případně si s ním povídat.

Frank říkal, ať o nás dvou před nikým nemluvím. Jsem téhož názoru, jenže je to tak obtížné! Mám ho porad v hlavě. Když otevřu pusu, zdá se mi, že začnu chrlit přesně to, nad čím přemýšlím. A Frank je jedna z mála věcí, na kterou se dokážu vážně soustředit. Žiju teď ve strachu, že vše zkazím. Jednou se to stejně stane. Frank mě nemůže milovat na vždycky, má na někoho mnohem lepšího. Ostatní se mi posmívají a pořád mi to opakují, ale pokouším se je ignorovat.

Heath Ledger and Sean Penn

23. února 2009 v 11:27 | Tea |  By own eyeball
Jen se s vámi chci podělit o radostnou zprávu, že Heath Ledger získal oskara za vedlejší roli v Temném rytíři a Sean Penn za svůj výkon v homosexuálním filmu Milk ^^


Dirty little secret (9)

23. února 2009 v 6:29 | Tea |  Dirty little secret
A/N: Omlouvám se za čekání :)
BERT'S POV

Co jsem komu udělal, že mě rodiče musí pokaždé tolik ztrapnit? Jako by nestačilo, že mám dva táty... dobře, s tím jsem se už - taky díky Gerardovi - vyrovnal. Ale oni se rozhodnou... ani to slovo nedokážu ve spojistosti s nimi vyřknout nahlas... zrovna když u mě spí kamarád. Samozřejmě, patří to k životu, navíc nemohli - a ani neměli - tušit, že máme doma návštěvníka, ale já si v tu chvíli nechtěl připouštět žádné jiné argumenty. Jediné, na co jsem byl schopný myslet, se stávalo z představy příštího setkání s Gerardem a mým dalším obdobím, kdy se před ním budu k smrti stydět.

"A knight to remember" pic

22. února 2009 v 17:13 | Tea |  By own eyeball
Když už máme ten čas aktuálních fotek... tady mi naopak Gerard připomíná snímky ze staré doby, ten úsměv, kabát a tak vůbec :)


Someone out there loves you after all (4)

22. února 2009 v 8:02 | Překlad EllisaPirat |  Someone out there loves you after all
Potom to přestalo.

První den, co nezavolal, jsem měl obavy. Co když je na mě naštvaný a chystá se ublížit někomu kdo je mi blízký? Ale po tom prvním tichém týdnu jsem cítil jen úlevu. Ten kluk, Gerard, zřejmě jen hrál nějaké hry s mou hlavou a asi ho to už unavilo.

Ale jak se týdny se převrátily do měsíců a měsíce do několika, měl jsem pocit, že jsem to neměl předpokládat. Začalo mi to chybět, jenom jsem seděl v mém pokoji a koukal na telefon celé hodiny, doufajíc že tohle bude den kdy se semnou znova spojí. Taky mi chyběl ten pocit být někým sledován, když opustím dům. Byl jsem nedočkavý vidět ho okolo obchodního střediska, kde pracuju, přejíc si, aby se vrátil do ochodu s hudbou prodiskutovat se mnou znova Smashing Pumkins.

WTF is with this pic?

21. února 2009 v 14:54 | Tea |  By own eyeball
Dlouho jsem na tuhle fotku zírala a říkala si, co je na ní špatně. Kromě toho, že všichni vypadají nějak... legračně.

Ale vážně má Gerard jakousi tropickou košili s palmama?? XD


Disenchanted (5)

21. února 2009 v 8:06 | Tereska |  Disenchanted
Mikey's POV

Klopýtal jsem ulicí, v očích slzy vzteku. Proč mi Gerard neřekl, že se potkali? Proč mi to tajil - proč nechtěl, abych věděl o tom, že se s Frankem někde tahal? Jak vůbec dlouho - v hlavě mi vířily minuty, dokonce hodiny, kdy Gerard nebyl v mé blízkosti, kdy mohl být s tou pitomou, teplou panenkou.

Vybavil jsem si Frankův úsměv, který by spousta lidí rozhodně pokládalo za rozkošný. Myslím, že bych do této řady mohl počítat i svého bratra, který jakmile uvidí něco čistého, myslí jen na to, jak to co nejdřív poskvrnit. Frank pro něj musí být něco, jako je pro rybu žížala na konci udice.