Leden 2009

Desolation row

31. ledna 2009 v 9:57 | Tea |  By own eyeball
Konečně na youtube (pro ty, kterým to taky nešlo stáhnout XD)

Just two words - FUCKING AWESOME!

EDIT: Tak na myspace to ještě nestihli odstranit, hehe - zde


Disenchanted - banner

31. ledna 2009 v 8:18 | Tea & tereska |  Disenchanted
Chystá se pro vás nová story :) zatím ji s Tereskou začínáme, ale snad se brzo dočkáte.
Banner je od naší milé Bloody :)
Prozradím zatím jen jednu věc, která snad mnohé potěší - hlavní je tentokrát... waycest ^^

Homophobia is gay

30. ledna 2009 v 10:13 | Tea |  By own eyeball
The Used umí potěšit fotkama na MS :) holky s holkama a kluci s klukama! :-D


Wake me up (1)

30. ledna 2009 v 7:43 | Lucy |  Wake me up
A/N: Tu je moja story. Rozhodla som sa, že ju pošlem na Romance in danger, pretože tento blog ma naviedol na moje prvé pokusy pisania freradou a pod.
Pri pisani tohto príbehu ma inspirovala jedna kniha od Remarquea. Nechcem, aby vo vás tento príbeh vyvolal zhnusenie, alebo nejaku zlú naladu. Chcela som opisat vojnu a aké to mali ludia vtedy ťažké. Tak dúfam, že sa vám to bude páčiť... a prosím komentuje :)

Lucy

(rozděleno na 3 části)

Kňaz strednej postavy zaháňa svoje ovečky do kostola zvonením na zvony. A oni - zväčša ženy s deťmi - kajúcne skláňajú hlavy keď vchádzajú dnu.

Takýto pohľad sa mi už dávno nenaskytol. Ja s mojím oddielom sedíme uprostred poľa blízko dediny a len tak oddychujeme.
Tí čo ešte nezažili vláčenie skoro 15-kilového výstroja nevedia oceniť oddych.

Jemný aprílový vánok sa mi pohráva so strapatými vlasami.

Som nemecký vojak G. A. Way.
Bohužiaľ len pešiak rovnako ako zvyšok oddielu.

In my head (8)

29. ledna 2009 v 6:29 | Tea |  In my head
Frank's POV

Seděl jsem u stolu ve své ordinaci a vyplňoval pár papírů. Ještě pořád mi v hlavě strašilo ono setkání obou bratrů. Mikeyho mi bylo líto, ale dostane se z toho. Což nemůžu s určitostí povědět o Gerardovi.

Povzdechl jsem si a přenesl pozornost k ostatním pacientům. Věnuju se Geemu víc, než je zdrávo.

Pohled mi sklouzl k náramku, který mi vyrobil. Bezděčně jsem se usmál a dal se zase do práce.
O tři dny později jsem měl schůzku s Wayovými. Konečně jsem měl možnost je poznat a dozvědět se něco o Gerardovi z dob, kdy ještě netrpěl schizofrenií.

Dirty little secret (7)

28. ledna 2009 v 7:17 | Tea |  Dirty little secret
BERT'S POV

Většinu času svého týdenního trestu jsem strávil po boku Gerarda. Ať se mi to líbilo nebo ne - a troufám si říct, že spíš ano - stávali se z nás cosi jako kamarádi. Snažil jsem se namluvit si, že ho využívám jen k ukrácení nudných chvilek domácího vězení.

Jenže když skončilo a já zase začal chodit do školy, vídali jsme se dál.

Po jedné trapné chvilce jsme si dokonce vyměnili telefonní čísla. Nemáte tušení, jak úžasný to je pocit slyšet zvuk příchozí SMS. Zrovna často mi totiž lidi nepsali. Dobře, vlastně nikdo kromě tátů. A občas pár anonymů, v kterých se opakoval pořád ten stejný obsah - jsi gay, tvoji rodiče jsou ostuda, blah blah blah…

I'm not okay

27. ledna 2009 v 6:33 | Tea
Frank's POV

Sedím na pohovce a v rukou křečovitě svírám bloček. Škrábu další text pro Leathermouth. Vždycky jdou tak lehko stvořit, ani nemusím příliš přemýšlet. Hrot propisky občas protrhne papír, ale zbytečně se tím nezabývám a pokračuju dál.

Poslední dobou se všechno hrne a jedinou možností je vypsat se z toho a poté to vykřičet do světa.

Well if you wanted honesty, that's all you had to say

O čem je to tentokrát? O tom jak...

Nesnáším lidi, co mají rádi Leathermouth jen proto, že jsem v My chemical romance. Nesnáším lidi, co NEmají rádi Leathermouth jen proto, že jsem v My chemical romance.

Nesnáším všechny, kteří mi dosazují rysy povahy a charakter, vydedukovaný z ničeho. Nesnáším každého, kdo si myslí, že mě zná, a při každé mé obyčejné lidské nedokonalosti je šokován. Nesnáším ty, kteří mě zavrhli pouze proto, že jsem ztloustnul a ztratil stylizaci nedospělého punkera.

Kissing spent cigarettes (43)

26. ledna 2009 v 7:09 | Překlad tereska |  Kissing spent cigarettes
Vydali jsme se znovu na cestu po několika hodinách a společně jsme pili čokoládový shake z fast foodu jako snídani na cestě po dálnici. Frankie se tiše začervenal, když se naše rty setkaly nad brčkem.

"Mmm… teď chutnáš jako čokoláda."

Usmál jsem se . "A to… vzrušuje tě to?"

"Něco takového."

Placebo

25. ledna 2009 v 8:15 | Tea |  By own eyeball
Myslím, že u Placebo není o čem diskutovat. Androgynní Brian je bisexuál a Stefan je přímo gay
;) jak se vám líbí tohle video? :)


In my head (7)

24. ledna 2009 v 7:55 | Tea |  In my head

Mikey's POV

Dům bez Geeho zůstal zvláštně neživý. Ne, že by až tak často působil hluk nebo se přehnaně projevoval. Ale přeci jen jsem cítil, že je to jinačí.

Nikdo se nemohl chovat, jako by najednou neexistoval, takže se nám ani neulevilo. Spíš jsme pořád řešili, jak se asi má a jestli léčení zvládá. Utekl týden a chystali jsme se ho navštívit, ale máma si ještě pořád nepřipadala dost silná jít do psychiatrické léčebny. Myslím, že si za Gerardovu nemoc ještě pořád dávala vinu.

Snažil jsem se uvědomit si, o kolik jsem teď volnější, a užívat si života. Zoufale jsem pročítal plakáty s koncerty a akcemi, ale zkrátka to nešlo. Co bych tam dělal? A sám? Brzy jsem se přestal pokoušet.

Frank about himself

23. ledna 2009 v 20:05 | Tea |  By own eyeball
Zase jsem četla jeden rozhovor s Frankem o Leathermouth a tohle vyjádření mě docela dostalo:

,,No, původní nápad byl udělat skupinu úplně anonymní... nechtěl jsem, aby si lidi mysleli 'Oh, Leathermouth, to je pár děcek a ten teplouš z My Chemical Romance."

Hezké, jak o sobě mluví ^^

It's Only Fair, You Saw Me (9) END

23. ledna 2009 v 7:30 | Překlad Tea |  It's Only Fair, You Saw Me
Nemohl jsem uvěřit tomu, jak nádherně vypadá. Jak úžasně sexy to je, sledovat, jak si dělá dobře.
Gerard šeptal dlouhý řetězec slov. Nic nebylo míněno pro mě, opravdu, jen si je říkal, jak sám sebe přiváděl blíž a blíž k vyvrcholení.
,,Ježiši, Mikey, oh bože, oh šukej mě takhle, přesně takhle, bože jsi tak dobrej, tak zkurveně dobrej, šukej mě tvrdě, ošukej mě jako malou děvku, šoustej mě přesně takhle, bože, máš tak skvělýho ptáka, tak skvělýho, šukej mě, bože, potřebuju, abys mě vojel, šukej mě, šukej mě…"
Zasténal a prohnul záda, když se udělal. Zvuky, které vydával, vůbec nepůsobily nesměle - zoufalé kňourání a výkřiky, zatímco stříkal sperma přes své břicho a hruď.
Sklonil jsem se a olízl velký stříkanec semene, táhnoucí se po boku Geeho krku. Našel jsem jeho ústa a políbil ho. Gerardovy rty se oddělily a jazykem hladově prozkoumával svou chuť v mé puse.
,,Víc," zalapal po dechu, když jsem se odtáhl.

Softly as I leave you (5) END

21. ledna 2009 v 7:38 | tereska |  Softly as I leave you
Frank

V životě jsem zažil dost bolesti. V hlavě jsem se vracel k okamžikům s Gerardem a v těch chvílích jsem si žádnou neuvědomoval. Miloval jsem ho, konečně to věděl a choval se ke mně jinak než dřív. Jinak, ne hůř ani líp. Den po dni moje láska k němu narůstala a cítil jsem z něj to samý. Jeho horká krev byla i moje, srdce mu bušilo jen pro mě, stejně jako já pro něj dýchal.

Aniž bychom si to uvědomovali, možná to bylo tím, že jsme okolí nevnímali, Mike byl na ošetřovně. Byl tam dlouho, snad týden. Došlo mi to, až když se vrátil. Prošel kolem mě, naprosto lhostejný. Nevěděl jsem co si o tom myslet, doufal jsem, že je to v pořádku. Snažil jsem nepřipouštět si pochybnosti, že mě čeká osud jako Briana. Gerard asi přemýšlel stejně, protože se mě držel jako klíště. Ani jeden si ale nechtěl takový nechat proudit svoje myšlenky hlavou a tak jsme dělali, jako by se prostě nic nedělo.

In my head (6)

20. ledna 2009 v 6:36 | Tea |  In my head
Frank's POV

Po tom, co jsem vtrhl k Gerardovi, zatímco se převlékal, jsem se málem propadl hanbou. Bylo to jako nepovedená scéna ze špatného filmu. Jen s tím rozdílem, že nejsme hodný strýček a jeho malá milá neteř, ale psychiatr a schizofrenní pacient.

Gerardova hospitalizace mi dovolí pozorovat jeho chování. Musím vyřešit vhodnou kombinaci a dávku léků. Taky je potřeba mu vysvětlit, že je nemocný, pomoci mu vypořádat se s tím a zasvětit ho do problematiky schizofrenie. Nedílnou součásti je i sociální rehabilitace. Znovu se tak bude schopný pohybovat ve společnosti, příhodně reagovat, navštěvovat školu… zkrátka co nejnormálněji a nezávisle žít.

Když se mi konečně povedlo potřást si s ním rukou, zaplavil mě blažený pocit úspěchu. A taky mluvil! První bariéry prolomeny. I když, po tom objímání... pořád mi vrtalo hlavou. Občas Gerard vypadá, jako by přišel na něco neuvěřitelného, a to na moment změní jeho chování. Musím zjistit přesnou příčinu.

Ryden (3)

18. ledna 2009 v 8:02 | Tea |  By own eyeball
Hoši se nestydí ani na veřejnosti :)


Softly as I leave you (4)

17. ledna 2009 v 8:10 | tereska |  Softly as I leave you
Frank

Od noci s Gerardem jsem si už nic neudělal. Jsou to dva týdny. Čtrnáct dní špatných snů, ale zahojených ran, čtrnáct dní těžký práce a zvracení, čtrnáct nocí po jeho boku, v jeho konějšivým objetí, jeho polibků a dotyků. U psychologa se mi dařilo, krev mi brali jen jednou za týden a Gerard byl prostě neuvěřitelný. Líbal mě v noci v parku, kradl se se mnou do temných umýváren, prolezli jsme celý sanatorium v tichých touhách, odřeli jsme si dlaně při lezení za plot, na půdu, ale stálo to za to.

Stal jsem se závislý na něm, ne na kokainu.

Miloval jsem ho.

In my head (5)

16. ledna 2009 v 6:39 | Tea |  In my head

Gerard's POV

Nervózně jsem pozoroval ruch kolem sebe. Táta, máma i Mikey pobíhali po domě a snášeli věci do mého pokoje, kde je ukládaly do kufru.

,,Pyžamo, župan, spodní prádlo, pantofle..." četl Mikey, zatímco máma položky kontrolovala. ,,Zubní kartáček, pasta, hřebínek, šampon..."

Určitě něco vynechají, aby mi to pak chybělo. A Mikey mi to přinese, aby mohl špehovat a donášet FBI.

Nikomu nevěř, jen mně


Prohlásil ON.

Dirty little secret (6)

15. ledna 2009 v 7:50 | A. |  Dirty little secret
BERT'S POV

Sám som nechápal, čo to do mňa odrazu vošlo, keď som Gerarda zaviedol do svojej izby. Pri ňom som sa naozaj správal ako rozdvojená osobnosť. Jednu chvíľu som ho odháňal a ďalšiu zasa volal do svojho prázdneho domu. Až v tej chvíli mi došlo, ako to celé mohlo vyzerať. Akoby to nebol Gerard, kto bol na chlapcov, ale ja.

Hodil som náramok, ktorý mi doniesol na stolík a rozpačito som znova zapol hlasnú hudbu. Možno som dúfal, že zaplní to trápne ticho, vznášajúce sa navôkol.

Softly as I leave you (3)

14. ledna 2009 v 7:06 | tereska |  Softly as I leave you
Gerard

Frankovi oči se naplní něčím, co mě potěší. Poprvý se usmál a mě se rozbušilo srdce jako zvon. Probleskla jimi snad naděje nebo pocit štěstí, nevím. Tělem mi pulzovaly pocity, který jsem neznal a nevěděl jsem, co přesně mám dělat. Frank se mi ale schoulil v náručí a mě napadlo, jak tak hluboce dýchal, že mu to dělá dobře, když ho prostě držím a tisknu k sobě. Konec konců mě taky.

Po obědě jsme se šli projít. Strávili jsme v tý strašlivý zimě snad dvě hodiny, ale Frankie vypadal tak sladce, spokojeně a vyřazovala z něj dobrá nálada. Nenapadlo mě, že by se zrovna on, Bambi, mohl takhle tvářit, takže jsem si to užíval a mrznul s ním. Díval jsem se, jak má v očích úplně cizí výraz a říkal si, wow, tenhle pocit stojí za to. Chtěl bych, aby mi vydržel věčně. Když jsme byli docela daleko od budovy léčebny a já si byl jist, že nás nikdo nevidí, přitiskl jsem se k němu a chytil ho za ruku. Rozzářil se, opravdu se rozzářil, a já jsem byl na vrcholu blaha.

In my head (4)

13. ledna 2009 v 6:30 | Tea |  In my head
Gerard's POV

Seděl jsem na zemi a rozrušeně se kýval ze strany na stranu. Ještě pořád jsem tomu nemohl uvěřit. Našel jsem HO.

Vůbec mě netížil Mikeyho křik, když jsme se dostali domů. Celou cestu se zlobil a pochodoval tak rychle, že jsem mu stěží stačil.

,,Jak si to představuješ? Opovaž se to udělat znovu. Potřebujeme, aby ti pomohl, ne aby tě odmítl léčit," vmetl mi do tváře. Když jsem na něj zůstal bez výrazu zírat, začal se obviňovat a vyčítat si své jednaní.

,,Omlouvám se, Gee, nechtěl jsem křičet…"