Prosinec 2008

Miluj mě... prosím (5)

31. prosince 2008 v 9:54 | tereska |  Miluj mě... prosím
Gerard

Kdybych měl zemřít, přál bych si, aby to bylo v jeho náručí.

Chytil jsem se Franka jako záchranýho kruhu, přestal se bránit a nechal ho, aby mi rukama jezdil po těle. Nechal jsem ho mě líbat a nechal jsem ho, aby mě dostal dokonale na kolena. Srdce se mi rozběhlo jako splašené nervozitou, kterou ve mně vyvolával.

Když jsem mezi vzdechy a vzrušením zaregistroval jeho ruce na mým pásku, trochu jsem ucukl. Přestal mě líbat, ruce nechal na bocích, které mi jemně hladil, ale vyčkával. Zadíval se mi zvědavě do očí a čekal, jestli zase uteču. Těkal jsem pohledem po místnosti a zoufale jsem se snažil rozhodnout se co nejrychleji.

Happy B-day Bob!

31. prosince 2008 v 0:01 | Tea |  About authors
Dneska slaví 29. narozeniny ten nejvtipnější bubeník světa :) tak hodně štěstí, Bobe!

A samozřejmě všem pořádného Silvestra :)


Miluj mě... prosím (4)

30. prosince 2008 v 7:46 | tereska |  Miluj mě... prosím
Gerard

Slyším Bobovo chrápání a marně se snažím zavřít oči. Jsem naštvanej a otrávenej, ztrácet Franka je jako těžce bojovat o každý nadechnutí. Otisky jeho rukou a jeho rtů mi vystupují z kůže jako popáleniny.

Byl opilej, ale ne takovým způsobem, který by vysvětloval jeho chování. Čekal jsem tak strašně dlouho na tu chvíli až se mě dotkne jinak než přítel - až se mě dotkne jako milenec. Ale nepředstavoval jsem si nějaký špinavý sex ve tmě. Představoval jsem si, že mu všechno řeknu, že se mu konečně přiznám a on že mě pochopí, řekne něco ve smyslu "taky tě miluju…" Jo, jsem úplnej pitomec. Myslel jsem si, že spolu začneme randit? Že se budeme opatrně poznávat a náš první sex bude nejlepší věc na světě?

In my head - banner

29. prosince 2008 v 17:42 | Tea |  In my head
Takže... nová story! Vím, je brzo, chtěla jsem ji dávat až později, ale asi vám ji nadělím v symbolické datum 1.1.2009 :) tak doufám, že je na co se těšit, nic neprozradím :p

Díky Bloody za banner :)

It's Only Fair, You Saw Me (6)

29. prosince 2008 v 8:18 | Překlad Tea |  It's Only Fair, You Saw Me
Oddělily jsme se z potřeby pro kyslík. Okamžitě jsem se dal dohromady a pokusil se, aby moje ústa správně pracovaly, takže budu moct zároveň mluvit. Měl jsem s tím trochu problémy, nikdy jsem nebyl mluvný během nějakých sexuálních záležitostí. Proč je tohle jiné? přemýšlel jsem a rychle ty myšlenky odstranil z hlavy. O tohle se budu strachovat později. Poznámka: jdi po proudu a uvidíš, jak se to povede.
,,Něco pro tebe mám, Mikey babe." Prakticky jsem na něj musel zakřičet, abych si získal jeho pozornost. Sakra, pravděpodobně zase přemýšlel, snažíc se zjistit, co jsem měl na mysli tou předchozí poznámkou.
,,Huh? Co? Něco mi dáš? No není to ta nejsladší věc? A na našem úplně prvním rande."

So Small II (20) END

28. prosince 2008 v 7:34 | Tea |  So Small II
A/N: Díky těm, kteří se přes veškeré zvraty dočetli až do úplného konce :) pevně doufám, že jsem nezkazila dojem z první řady. Enjoy!

FRANK´S POV

Byl jsem schopný vnímat jen dvě věci - neskutečné, spalující horko a Mikeyho upocené tělo.

,,Frankie...'' zalapal po dechu, když jsem prsty přejel po jeho naprosto tvrdé erekci. Zdá se, že několika týdenní pauza přetvořila sex na absolutní vrchol blaženosti.

,,Mmm, Mikey... chci tě,'' zašeptal jsem, zatímco můj jazyk kroužil po slabém místě na jeho krku.

,,Já tebe taky,'' zakňučel a vzrušeně přirazil. Oba jsme sykli rozkoší, když se naše rozkroky dotkly.

Dirty little secret (5)

27. prosince 2008 v 7:45 | A. |  Dirty little secret
NARRATOR'S POV

Bert mal pocit, že cesta z jeho školy až k obľúbenému baru, nikdy netrvala tak dlho ako v tej chvíli. Bol by prisahal, že ak by tadiaľ šiel sám, a nemal v pätách mĺkveho Gerarda, mohol by sa ešte zastaviť aj doma a v Daveovej práci, a aj tak by sa k Billymu - ako sa ten podnik medzi ľuďmi nazýval - dostal skôr.

On sám sa už len z princípu nepokúsil naviazať konverzáciu, no naozaj ho prekvapil fakt, že sa o to nepokúsil ani Gerard. V skutočnosti naozaj nerozumel tomu, na čo za ním Gerard došiel. Hádal, že sa chce porozprávať, alebo.. alebo čokoľvek. Ale Gee ho len bez slova nasledoval, udržujúc si takmer metrový odstup a hľadel bezvýrazným pohľadom do zeme. Bert sa musel niekoľko krát obzrieť, či ho ešte vôbec chlapec v kabáte nasleduje. Bola to automatická reakcia. Neznamenalo to, že by mu prekážalo, keby za ním odrazu nikto nebol.

Pianista - ONE YEAR LATER

24. prosince 2008 v 8:01 | Tea |  Pianista
A/N: Můj vánoční dárek pro všechny, kteří si na tuhle povídku ještě pamatují :) vy mi na oplátku věnujte komentář :)

He broke your heart
He took your soul

Od Gerardova odjezdu se můj život změnil. Nevěřili byste, jak jeden člověk dokáže přetvořit celou existenci.

Přestal jsem se bavit s Frankem a mou bývalou partou. Občas jsem se stýkal s Rayem a Bobem, opravdu mi přirostli k srdci. Ve škole jsem se seznámil s pár lidmi, podobnými Gerardovi. Četli knížky, poslouchali jinou hudbu, bavili se o zajímavých věcech. Cítil jsem se s nimi stokrát spokojenější než s mými minulými takzvanými kamarády.

Merry Christmas!

24. prosince 2008 v 7:00 | Tea&Sally |  About authors
Co víc dodat? Užijte si dnešní nádherný den :) a přečtěte si úžasný vánoční MCR komix pod perexem ^^


So Small II (19)

23. prosince 2008 v 7:58 | Tea |  So Small II
MIKEY´S POV

Ležel jsem s Frankiem v posteli a pod přikrývkou se tulil k jeho tělu. Ne, nevyspali jsme se spolu, na to musí přijít vhodná chvíle. V boxerkách jsme se líbali a doháněli vše, co bylo zmeškáno.

,,Takže s kým vším jsi spal?'' dloubl jsem do něj. Zavyl a schoval hlavu do polštáře.

,,Ne, prosím!''

Zahihňal jsem se a polechtal ho. Připadal jsem si spokojeně, snad jako za starých časů. Já a on na jednom lůžku, bez lží, bez přetvářky.

,,S tím fotografem, to ale nebyl sex. Pak s pár klukama, co jsem viděl poprvé a naposled. A taky... uhm...''

Kissing spent cigarettes (42)

22. prosince 2008 v 8:44 | Překlad Tea |  Kissing spent cigarettes
A/N: Můžu vás předem ujistit, že dnešní kapitola není tak hrozná, takže ji před Vánoci klidně můžete číst :D

Zatřásl se; odhalilo to skutečnost, že je zrovna tak vyděšený jako já, ale sotva jsem si toho všimnul. Potřeboval jsem někoho, koho bych se pevně držel, a nezáleželo na tom, jestli byl zrovna tak posranej jako já.

,,Já tě z - zabil," zašeptal jsem bázlivě.

Miluj mě... prosím (3)

21. prosince 2008 v 7:44 | tereska |  Miluj mě... prosím
Frank


Stejně jako jsem se jeho očí zalekl včera v noci, i dneska mě jeho pohled donutil ustoupit. Jeho dlaň sevřela tu mou a já, aniž bych věděl, co vlastně dělám, roztřesenýma prstama jsem ho něžně pohladil po tváři. K mýmu překvapení se mu po jeho červených líčkách rozběhly slzy a já ho k sobě rychle přivinul, abych se na jeho pláč nemusel dívat.

,,Baby, co se stalo?" dokázal jsem dostat ze svého sevřeného hrdla.

,,Tohle není správný." Zašeptal. Odtáhl se a chtěl odejít, já ho ale zadržel.

,,Nech toho, Gee." Kousl se do rtu. Hlavou se mi honily zmatený myšlenky, ale když se ke mně Gerard naklonil, okamžitě mi mozek přestal pracovat. Díval jsem se na něj z těch pár centimetrů, dýchal jeho dech a hruď se mi vzrušeně pohybovala s mým zrychleným dechem.

It's Only Fair, You Saw Me (5)

20. prosince 2008 v 8:31 | Překlad Tea |  It's Only Fair, You Saw Me
Mikey slabě zvedl hlavu a popleteně se na mě zadíval.

,,Jak to můžeš udělat ještě lepší než teď?" zeptal se.

Zachichotal jsem se se slovy: ,,Do pekla, Mikey, vážně by ses měl naučit spletité detaily gayovského království (A/N: originální autorka píše, že má ráda slovo 'gaydom', což je obměna třeba 'kingdom')


,,Ooohh, spletité detaily," zašklebil se. ,,Líbí se mi, jak to zní," zažertoval. (A/N: to se prostě nedá přeložit se správným významem, zkrátka anglicky je to - ins and outs, chápete? :)


So small II (18)

18. prosince 2008 v 7:24 | Tea |  So Small II
MIKEY´S POV

Ležel jsem v posteli a mrtvolně zíral do stropu. Nevnímal jsem mámino klepání na dveře, když se mě snažila dostat k večeři; stejně jsem neměl hlad. Nedokázal jsem myslet na nic jiného než na Franka a Gerarda.

Když jsem Frankieho poznal, moc dobře jsem věděl o jeho nesčetných aférkách a jednorázovkách. Žil jsem s tím, že jeho tělo znají desítky dalších. Tehdy, když mi Gerard pověděl o příhodě ve vlaku z Jersey, jsem propukl v pláč. Co bych měl dělat teď? Tohle bylo ještě víc intimní. Vydržel jsem, ač bolestivě, jeho úlety. Ale sex s mým bratrem... jak jen mohli? Co jsem proboha udělal špatně, že jsem mu v posteli nestačil? Prý ho nemiluje... jenže když to za mými zády provedl, miluje vůbec ?

Nikdy jsem nepřemýšlel nad otázkou nevěry. Fyzická a psychická, není to jedno? Když někoho milujete a vážně spolu chodíte, tak k sobě patříte a nemáte přece potřebu mít sex s někým třetím, ne? Ale může se objevit slabá chvilka? Já bych to Frankovi nebyl schopný udělat, jenže on je jiný. A já s tím rizikem prostě musím počítat.

Stejně je všechno Gerardova vina.

Miluj mě... prosím (2)

17. prosince 2008 v 8:09 | tereska |  Miluj mě... prosím
Frank


,,Gerarde!" zakřičím z plných plic a marně čekám na odpověď. Vrhnu na Briana znepokojivý pohled. Prošli jsme už všechny možný místa a nikde jsme ho nenašli. Jistěže jsme zašli i do barů. Tam, kam nám přísahal, že už nikdy nevkročí. Bral jsem to trochu jako zradu, jako náše selhání. Přece to slíbil.


Představte si můj neuvěřitelnej vztek, když nám jeden barman odkejval kluka, na kterýho seděl náš popis.

Zřídil se tu jako dobytek. To byly jeho vlastní slova. Další hodiny hledání mě poháněl hněv - další vynechanej koncert, další porušeněj slib. Měl jsem mu chuť jednu vrazit, aby se konečně vzpamatoval, ale jak byla větší a větší tma, mojí zlobu vystřídal strach o něj.

Dirty little secret (4)

16. prosince 2008 v 7:52 | Tea |  Dirty little secret
BERT'S POV

Gerardova odpověď mě zarazila. Ne, že bych si tolik věřil a pokládal za samozřejmost, že mě chce sbalit... ale když už sem přišel, hledal jsem za tím nějaký důvod. Možná se jen stal obětí své matky stejně jako já svých otců.

Hryzalo mě pár dalších otázek ohledně jeho orientace a věcech s tím spojených, ale rychle jsem je zahnal. Ne, na takový rozhovor vážně nemám sílu. Bohatě mi stačí ty s Davidem a Jakem.

Ozvalo se zaklepání a do kuchyně strčila hlavu paní Wayová.

Miluj mě... prosím (1)

14. prosince 2008 v 8:11 | tereska |  Miluj mě... prosím
A/N: Zasláno od Terky :)

Gerard


Věřím na lásku. Vážně si myslím, že láska je něco, síla, která vás donutí nevzdat naději když už jí nikde nevidíte, něco, co vás udrží při životě když nemáte nic jiného a ta sladká věc, kvůli které se každé ráno chcete probudit.

Každej má někde svojí pravou lásku, která ho prostě nemůže minout, každej ale nemá to štěstí že jí vychutná.

Moje láska bolela a pořád mě hrozně bolí. Ne, nejsem nějakej posranej teenager se srdcem na dlani, nejsem ani děvka- jsem jen zabouchlej do nejsladčího kluka na světě.

Každej den, už skoro čtyři roky se na něj každej den dívám. Jak vstává, jak kouří, jak hraje na kytaru, všechno je na něm tak zatraceně sexy, až mě to děsí. Je to jako by si ze mě kus urval a já se od něj nedokážu odtrhnout. Jsem prostě po uši zamilovanej. Nešťastně.

No night is too long

13. prosince 2008 v 13:08 | Tea |  By own eyeball
Oh bože, právě jsem objevila film Žádná noc není dost dlouhá a nechápu, jak to, že jsem o něm nevěděla dřív. Rozhodně koukněte, hlavní hrdina je gay a obsahuje to spoustu erotických scén. Film je ale drama/thriller a v některých chvílích mi běhal mráz po zádech, k tomu ta hudba...shit, vážně stojí za to!It's Only Fair, You Saw Me (4)

13. prosince 2008 v 8:13 | Překlad Tea |  It's Only Fair, You Saw Me
Gerard's P.O.V

Stát ve dveřích pokoje mýho brášky a sledovat, jak si ho honí s tím, že myslí na mě, mě rajcovalo, že byste tomu ani nevěřili. Pozoroval jsem každou sekundu toho, co bylo předpokládáno za soukromý moment jen pro něj. Sám pro sebe jsem se pousmál, když se mu prohnuly záda a on pořád dokola sténal moje jméno. Začínal jsem cítit třepotání v břiše a to známé pulzování ve spodním prádle, které mi, komicky, dal Mikey k narozeninám. Znovu jsem se usmál.

Upřeně jsem se díval na jeho krásné, bledé, štíhlé tělo. Spustil jsem ruku ke své pulzující erekci a začal se třít přes černou látku boxerek. Bylo to taaaaak zpropadeně příjemný. Jemně jsem zasténal, abych nevyrušil tu úžasnou podívanou před sebou. Moje mysl se nořil v myšlenkách, jaké to musí být, dělat to jemu. Měl bych se u toho cítit opravdu špatně. Ale necítil.


Dirty little secret (3)

12. prosince 2008 v 7:20 | A. |  Dirty little secret
BERT'S POV

"Gee, zlatíčko, pomôž Bertovi odniesť riad zo stola."

S vypätím všetkých svojich síl som sa donútil nespraviť na pani Wayovú grimasu. Miesto toho som nezaujate sklonil hlavu ku svojim rukám, plným tanierov, a mlčky som zamieril do vedľajšej miestnosti, tiež známej ako kuchyňa. Snažil som sa nevnímať Gerardove ťažké kroky za sebou.

Nechápte ma zle, Gerard vyzeral byť vcelku milý. Dokonca mi pochválil aj plagáty kapiel v izbe, keď ma Jake poslal previesť ho po dome. Malo mi ihneď byť podozrivé, že bol ku mne taký pozorný. Pri predjedle sa totiž ukázalo, prečo bola celá táto fraška zorganizovaná.