Podzimní povídka č. 4

25. září 2008 v 8:04 | DG&Red of Rose |  Contests
I love one special boy
Když jsem poprvé vešel do onoho podkrovního bytu, který se ocital na druhém konci města, věděl jsem, že když jsem si to nerozmyslel doposud, už není cesty zpátky.
Jenže já jsem tam jít musel. Představa Mikeyho, jak tam na mě sám čeká a nedočká se, byla o poznání horší než to, že jsem se chystal podvést svého přítele, se kterým jsem se měl vždycky dobře, se svým vlastním bratrem, který mi nasadil brouka do hlavy svým nečekaným vyznáním. Alespoň pro mě, z pohledu morálky to správné nebylo ani trošku. Mikey byl vždycky křehká a citlivá bytost, ochranitelský komplex jsem měl v sobě vždycky a pokud šlo o něj, byl ještě zesílený. V žádném případě jsem mu nechtěl ublížit.

Za všechno mohl ten polibek. Nebýt jeho, tak jsem nemusel poslední dny pořád myslet na to, jak chutnají jeho rty, že to je chuť o tolik jiná, než ta Frankova a nemusel bych být posedlý přáním ochutnat je znovu.
Nervózně jsem se rozhlížel, byt byl prázdný a temný, netušil jsem, kde jsou nějáká světla, pokud tu vůbec jsou, a hlavně - nikde jsem neviděl Mikeyho.
Nikdy jsem tu nebyl, možná, že jsem se spletl, uvažoval jsem. Tím, že tu můj bratr bude, jsem si byl stoprocentně jistý. Znovu jsem se podíval na papírek, kde byla krasopisně napsána adresa. Když jsem byl malý, dělal jsem si z něj srandu, že má buzi písmo. Nicméně bych tu měl být správně. Váhavě jsem udělal ještě pár kroků dál a rozhlížel se, hledajíc vysokou štíhlou postavu.
,,Tys přišel,''ozvalo se za mnou zastřeným hlasem. Bleskurychle jsem se otočil, ve stejnou chvíli, kdy byt zalilo mdlé světlo, a já spatřil Mikeyho, jak se ležérně opírá o zeď a usmívá se.
,,Bože, chceš mě zabít?''Zeptal jsem se ještě pořád v šoku.
,,Ne, to bych opravdu nerad,''ujistil mě a pak nastala taková ta trapná chvíle ticha, kdy oba uvažují, co by řekli, aby se dostali k tématu, díky kterému tu jsou.
,,No…kde to jsme?''Rozhodl jsem se ticho prolomit jako první, a tak jsem se zeptal na první věc, která mě napadla, při prohlížení si toho brlohu. Opravdu nevypadal na to, že by tu někdo bydlel.
,,To jsem si pronajal od kámoše, dřív to tu bylo feťácké doupě. Možná, že si z něj později udělám útulný byteček a…taky jsem si říkal, že kdybys čistě náhodou zjistil, že tě nikdy nikdo nebude milovat tak jako já a rozhodl ses to se mnou zkusit, mohli bychom se tu scházet,''sdělil mi to jako by to byla samozřejmost a bedlivě sledoval mou reakci.
,,Ah…a podle čeho jsi předpokládal, že by k tomu mohlo dojít?''
,,Ty Franka nemiluješ,''odpověděl mi, jako by si to četl z mé hlavy.Měl pravdu, můj vztah s Frankem bych asi nenazval zrovna láskou s velkým L, ale nikdy jsme si nestěžoval. S Frankem se člověk nenudí a ani v posteli to není špatné, ale v době, kterou jsem měl pomyslně na rozmyšlenou, zda-li sem chodit či ne, už to nebylo ono, musel jsem si přiznat, že jsem ho nikdy skutečně nemiloval.
,,Vždycky jsem pro tebe měl slabost,''zašeptal jsem úplně nelogicky, ale Mikey byl očividně spokojený.
,,Sledoval jsi mě, když jsem se převlíkal,''vzpomínal a přibližoval se ke mně.
,,Nediv se, když vypadáš tak jak vypadáš,''zamumlal jsem, dotčený že si toho všimnul.
,,Kdybys nebyl slepý, tak bys věděl, že jsem se v tvé přítomnosti vždycky choval jako dement a nemohl přestat,''připomněl mi.
,,Párkrát už mě napadlo, že bych udělal tohle,''přitáhl jsem si ho k sobě za boky.
,,Tak to moje erotické fantazie byly mnohem odvážnější,''rozesmál se a omotal mi ruce kolem krku.
,,Ale jsem tvůj bratr, že?''Řekl to tak laškovným tónem, jako by říkal ošukej mě a ještě si velice provokativně olízl rty.
,,To jsi,''souhlasil jsem bezbarvým hlasem a konečně udělal to, na co jsem myslel od té doby, co se rozvítilo a já ho spatřil. Možná jsem na to myslel už v taxíku při cestě sem.
Viděl jsem, jak dopředu přivírá oči. Ještě mi blesklo hlavou jak někdo může vypadat tak sladce, než jsem zrušil mezeru mezi námi a co nejpomaleji ho políbil. Tohle jsem si vždycky uměl vychutnat. Ty jeho byly ještě vlhké z toho, jak si je předtím olizoval a přišlo mi, že se dokonale přizpůsobují těm mým. Nejdříve si spolu naše ústa jen tak nežně hrála a okusovala se, ale vzrušení se začalo stupňovat s každým dalším otřením se o sebe, takže netrvalo dlouho, a začal jsem prozkoumávat Mikeyho chtivě otevřená ústa jazykem. Můj bráška samozřejmě nemohl zůstat pozadu a během chvíle se to vyvinulo ve velice náruživý francouzský polibek.
Je možné, že bych ho měl taky tak rád?
Pravidelné vynucené sobotní obědy u rodičů, u kterých se musí bezvýhradně sejít celá rodina, přičemž jediná uznávaná výmluva je smrt, jsem vždycky nesnášel.
Vyměnili jsme si s Mikeym otrávené pohledy přes stůl. On byl asi tak jediný, koho jsem vždycky rád viděl, rodiče mi lezli na nervy svými otázkami a tím, jak se nemohli přenést přes to, že já si jednou domů přivedu chlapce. Na rozdíl od rodičů jsem se s Mikeym vídával častěji než jednou týdně. Jeho jsem měl vždycky rád, občas jsme někam zašli, fajn se mi s ním povídalo a na rozdíl od Franka jsem se s ním shodnul na téma hudba a filmy. Mikey měl vynikající vkus a uměl skvěle naslouchat druhým.
,,Rád bych s tebou mluvil,''řekl mi, když jsme se nechali každý políbit matkou na líčko a společně vyšli před dům.
,,Tak mluv,''pobídl jsem ho a mimoděk mrknul na hodinky.
,,Tady?''Podivil se a nervózně se rozhlédl.
,,No, trochu spěchám, jsem domluvený s Frankem,''upřesnil jsem a mířil k autu.
,,Aha,''řekl tiše a znělo to tak zklamaně, že mě to donutilo zastavit se a vzhlédnout. Neušlo mi, jak se tvářil. Že by mu vadil Frank? Ale on přece proti gayům nic neměl, dokonce tvrdil, že si není jistý sám sebou…
,,Tak to nevadí, necháme to na jindy,''zamumlal a už se otáčel, že půjde pryč. Takhle vážného a nervózního už jsem ho dlouho neviděl, jestli vůbec někdy.
,,Ne, ne, ne. Počkej, promiň. Mluv,''pobídl jsem ho a koukal na něj se zdvořilou zvědavostí.
,,Né, to je dobré,''snažil se z toho vycouvat. Začínalo mě to zajímat a navíc jsem nesnášel, když mi někdo něco nechtěl říct.
,,Chci to slyšet,''sdělil jsem mu nesmlouvavě a on si povzdychnul.
,,Fajn. Šel jsem sem dneska s tím, že ti konečně řeknu, jak se věci mají,''začal, sklopil pohled a nohou dělal kolečka do štěrku na zemi. Špinil si ty krásné boty, co jsem mu záviděl.
,,Jde o to, že..že..no, víš…já…miluju tě,''vyletělo z něj a konečně se na mě podíval.
,,Ah, Mikey, víš, že já tě taky miluju-'''
,,Ne! Nechápeš to!''Nechápal jsem, kde se v něm vzala ta hysterie.
,,Já tě nemiluju jako bratra,''řekl a všechno najednou začalo dávat smysl.Proto je poslední dobou divný, jedná se mnou jako v rukavičkách, je nervózní a červená se.(A vypadá při tom tak strašně sexy.)
,,Cože?''
,,Ano. Jsi to jediné, co chci. A chci tě pořád. Nemůžu s tím vůbec nic dělat. A ještě něco. Nenávidím Franka,''kulil na mě ty svoje krásné upřímné oči, které jsem nikdy nechtěl vidět smutné.
,,Mikey, já..'' Netušil jsem, co říct. Byl jsem tak strašně šokovaný, že jsem se obdivoval i za ty dvě slova, co jsem ze sebe dostal.
,,Nemusíš nic říkat…jen…''Využil momentu šoku a rukou mě chytil za zátylek. Už v tu chvíli jsem se měl začít bránit. Nestalo se tak a nebylo to jen kvuli překvapení.
Nikdy by mě nenapadlo, že on dokáže takhle líbat. Že on dokáže takhle líbat mě.
,,Možná, že to není ještě ztracené,''řekl potom, zatímco já jsem byl rád, že se jakž tak držím na nohou.
,,Budu čekat. Přijď, prosím,''s tím se rozloučil,ložil mi do ruky ten papírek s datem a adresou a nechal mě tam stát a zírat na jeho auto, jak opouští Wayovic příjezdovou cestu.
Haha, tak doufám, že se matka s otcem dívali z okna, jetli jsme bezpečně odjeli.
"Kde je spálňa?" vydýchol som onedlho, keď som si uvedomil, že bozky mi nestačia. Potreboval som ho cítiť viac, omnoho viac.
"Tam...vzadu..." šepol a perami pritisnutými k môjmu krku ma začal pomaly tlačiť smerom dozadu. Zakopával som o rôzne haraburdie, takmer som narazil do rámov dverí, ale nakoniec som dopadol na mäkkú posteľ, ktorá našťastie nebola zaprataná ničím.
Dopadol na mňa, rovno na už takmer bolestivú erekciu a ja som jednoducho musel zastonať. Pozrel som hore na neho a na malý okamih zo mňa opadlo vzrušenie. Pohladil som ho po líci a s hlavou nahnutou trocha na bok som sa mu zadíval do tváre. Skúmal som jeho lícne kosti, potápal som sa do jeho očí aj všetky tie ostatné romantické veci, čo sa robia v Hollywoode.. A cítil som sa šťastný. Možno šťastne zamilovaný. A nevadilo mi to.
"Deje sa niečo?" spýtal sa ustarostene, keď som sa nehýbal, nečinil a len na neho tupo civel.
Namiesto zmysluplnej odpovede som si ho pritiahol späť k ústam. Bol som už odvážnejší a hneď som mu jazykom olizol hornú pery.
Dovolil mi prekročiť všetky možné medze, a tak sa len o stotinu sekundy už jeho jazyk pobláznene hral s tým mojim.
Ani som si neuvedomoval, ako podvedome prirážam bokami k tým jeho, on má prsty zapletené v mojich vlasoch a občas z jedného aj druhého unikne blažený ston.
Usmial som sa, keď som sa od neho odtrhol a pomaly som mu začal rozopínať džínsy.
"Mm," zatiahol a okamžite ma začal napodobňovať.
V rýchlom slede sme zo seba odstránili oblečenie a hoci to šlo veľmi pomaly, mal som pocit, že nahý sa predo mnou ukázal tak...zrazu. Pozeral som na neho a až po zopár sekundách som váhavo dvihol ruku. Neviem prečo, ale chcel som, aby to bolo výnimočné.
Jemne som mu prstami prešiel po nahej hrudi a zastavil sa pri pravej bradavke. Palcom som po nej krátko pokrúžil a potom som dlaňou pokračoval ďalej. Dostal som sa k jeho krku, prešiel som po jeho dĺžke a chytil ho za zátylok.
Keď som si ho pritiahol do bozku, prevrátil som sa na neho a jediným pohybom som mu roztiahol nohy.
Bol som na to tak zvyknutý pri Frankovi a predpokladal som, že nie som Mikeyho prvý, tak som nemal zábrany.
Keď som do neho prvý raz vnikol, moje predpoklady sa zrealizovali. Nebol úzky, uzatváral sa okolo mňa takmer presne, nemusel som sa krotiť. A ani som sa nie.
Ruky mi blúdili po jeho spotenom tele. Nohami obopínal moje boky a do uší mi doliehalo, ako vzdychá moje meno. Ja som vzdychal to jeho. Bol som v ňom tak hlboko, tak neskutočne hlboko... že vyvrcholenie, o ktorom som vedel, že bude úžasné, prekročilo moje očakávania vo všetkých smeroch.
Keď som jemne doľahol vedľa neho a stisol som ho v náručí, vedel som, že to nerobím naposledy.
"Mikey?" oslovil som ho po chvíľke ticha.
"Hm?"
"Myslím, že využijem tvoju ponuku na stretávanie sa," zatiahol som. Cítil som, ako sa usmial a viac sa zahniezdil v mojom náručí.
"To som rád, Gee. Veď vieš."
***
Keď som o tri hodiny neskôr vošiel do môjho spoločného bytu s Frankom, našťastie som necítil výčitky svedomia.
Možno by som ich cítiť mal, napokon, práve som podviedol svojho dlhoročného priateľa. Ale pocit, ktorý vo mne vyvolal Mikey jediným dotykom vo mne zastrel akékoľvek náznaky toho, že by som mohol rozmýšľať normálne.
Prešiel som do obývačky, aspoň som myslel, že tam by mohol Frank byť - a aj bol.
Sedel pred televíziou a ja som si znechutene uvedomil, že toto vlastne robievame obaja každý večer ako na bežiacom páse. Nikdy sa nič nemení, večný stereotyp, možno preto ma tento vzťah prestal baviť. Oh, hádam ani nie možno, skôr určite.
"Kde si bol, láska?" spýtal sa ma a ja som sa zošuchol vedľa neho na gauč.
Dal som mu drobný bozk na líce a potom som ho pritisol k sebe pod ochranným krídlom. Stále žiadne výčitky svedomia, ani voči Mikeymu. Veď prečo? Nepovedal som mu, že teraz skončím s Frankom. Len sme sa dohodli, že sa budeme stretávať.
"Vyrazili sme si s Mikey." Mykol som rukou na znamenie, že už o tom viac niet čo rozprávať.
Frank sa pri mne usalašil, ale nevydržalo mu to dlho. Zakrátko zdvihol hlavu a pobozkal ma na krk.
Okamžite sa mi v mysli vynoril obraz, ako mi presne to isté miesto bozkáva Mikey, a slastne som privrel oči. On robil všetko tak dokonalo... Počkať, ale toto predsa nie je Mikey.
"Frank..." zakňučal som a odtiahol som sa od neho. "Teraz nie, som unavený. Zajtra, hm?"
Nezatváril sa priveľmi nadšene. "Tak fajn... Môžeš ma aspoň objať?"
Áno, objal som ho. Ale nechápem, prečo práve v ten večer potreboval tak intenzívne cítiť moju blízkosť. Hádam čímsi v sebe cítil, že som mu bol vzdialený tak, ako ešte nikdy, a preto potreboval aspoň malý dôkaz o tom, že ho nechcem opustiť.
"Mám ťa rád," šepol som mu do vlasov, ako som ho tam objímal. Mám ťa rád, ale oproti tomu, čo cítim k svojmu vlastnému bratovi, je to celkom nepodstatný kúsok citu.
"Zajtra idem s Mikeym zase von," oznámil som, aj keď to ešte nebolo isté. Musím sa s Mikeym dohodnúť, ale nevedno prečo, mal som pocit, že ten namietať nebude.
"Dobre. Ale príď skôr, aj ja si ťa chcem užiť."
Nechce sa mi chodiť skôr.
"Samozrejme, prídem," povedal som namiesto toho.
Napokon, v najbližších pár týždňoch, možno mesiacoch i rokoch si mienim na Mikeyho nájsť čas kedykoľvek. Na Mikeyho, jeho slová, jeho dotyky, bozky... to všetko pre mňa znamená hrozne veľa... avšak menej než jeho srdce, o ktorom som vedel, že ho mám.
A tak hrozne som bol za to rád... Pretože aj on ma to moje...
Viete, milujem jedného skutočne špeciálneho chlapca...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simka Simka | E-mail | Web | 25. září 2008 v 13:34 | Reagovat

to je krásna sotry :) fakt neviem čo viac k tomu.. a ešte k tomu Waycest, áááááách xD to je moje xP

2 fag fag | Web | 25. září 2008 v 13:52 | Reagovat

Waw páni, tak tohle je vážně skvělé! Hodně dynamické a nevázne to, jen snad konec, trochu je mi líto Feeho

3 DareDareDevil DareDareDevil | 25. září 2008 v 16:09 | Reagovat

chudák frank...ten gee dycky musí mít něco speciálního že??:-D krásné....a ta erotika:-D

4 Anetka.ph Anetka.ph | Web | 25. září 2008 v 17:15 | Reagovat

waycest ano!!! dobře vy! skvělý skvělý skvělý!!!

nebyl by tam ještě jeden? XD XD XD

5 Tea Tea | Web | 25. září 2008 v 19:02 | Reagovat

Moc se mi to líbí :) možná ne kdo ví jak originální nápad, ale skvěle zpracovaný, opravdu! A ta slovenština k tomu, mmm :D

6 cemetery385 cemetery385 | Web | 26. září 2008 v 16:35 | Reagovat

Musím uznat, že tahle povídka je z těch soutěžních naprosto nejlepší! Nevím, jestli to dělá to, že je to waycest (a ten já nejradši), ale každopádně je to úžasně zpracované! xD

7 Petronajt Petronajt | E-mail | Web | 29. října 2008 v 22:17 | Reagovat

Jééééé....to je krááásnééééé....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama