Srpen 2008

School sucks

31. srpna 2008 v 10:28 | Tea |  About authors
Yeah, je to tedy zase. Další školní rok začíná, prázdniny končí. Fuck...
Čeká mě gympl, takže kdo ví, jak to bude s časem. Starat se o blog a psát se budu pokoušet každou volnou chvíli.
Takže nezoufejte a přejeme hodně úspěchů :)
Ještě bych vás chtěla o něco poprosit - ráda bych věděla, který z mých povídek se vám líbila nejvíc. Prosím, abyste mi tohle skromné potěšení umožnili, nevykašlali se na to a napsali do komentářů :) díky, T.

'Cause I'm the big star (21)

31. srpna 2008 v 8:19 | Tea |  'Cause I'm the big star
Gee's POV
Vzbudil jsem se díky sérii sladkých polibků na rty. Frank se podle všeho probral z post-orgasmického vyčerpání dřív než já.
,,Dobré ráno, lásko,'' zamumlal mi do krku, kam právě přesunul svá ústa. Usmál jsem se a pozdrav mu oplatil.
,,Rád bych se umyl,'' zasmál jsem se, když jsem si uvědomil, čím vším jsem ulepený. Ve Frankově očích zajiskřilo. Bylo mi okamžitě jasné, co ho napadlo.
,,Ta sprcha je malá, nevlezeme se tam,'' varoval jsem ho.

It's... FRANK?!

30. srpna 2008 v 14:26 | Tea |  By own eyeball
Tři fotky Franka, zhotovené před třemi dny... všimněte si toho trička - je z něj novej hip-hoper? :D
Vtipná fotka...

I will not kiss you (27)

30. srpna 2008 v 8:09 | Překlad Tea |  I will not kiss you
Mikey vyletěl, když mě poprvé uviděl objímat Gerarda. To znamená, že ho to hodně rozrušilo, ale 'vyletět' znamená taky být hrozně vystrašený nebo rozzlobený. Gerard čekal venku u školní brány a když jsme vyšli ven k němu, zeptal se, jestli je v pořádku mě obejmout. Tak jsem mu to dovolil.
,,Oh můj bože, hoši!" vykřikl Mikey. ,,Příště se budete líbat, pak ženit, pak mít děti - "
,,Mikey, zmlkni," nařídil Gerard a odstoupil ode mě. ,,Dávali jsme si jen přátelské objetí."
,,Ale pak se přátelské objetí stane zamilovaným objetím a zamilované objetí se stane romantickým objetím, které se stane vášnivým objetím - "

'Cause I'm the big star (20)

28. srpna 2008 v 8:36 | Tea |  'Cause I'm the big star
Pro fanoušky Berta: nebojte, nezapomněla jsem na něj. Ještě se objeví :p
Frank's POV
Stačilo pár dní a Ray nás dostal na další velkou párty. Vlastně to byla první od té, na které jsme předváděli sex na záchodcích. Vzpomněli jsme si na to s Geem téměř zároveň. Šeptem jsme si vyprávěli o tom, jak jsme se tehdy cítili, a hihňali se.
Úkol byl naprosto jednoduchý - líbat se a vzbudit tím co nejvíc pozornosti.
Zatáhl jsem Gerarda na taneční parket, i když protestoval a přemlouvání mi trvalo nejméně deset minut. Hráli něco pomalého a já si ho přitáhl pevně k sobě. Pobaveně jsem si uvědomil, o kolik jsem menší. Položil jsem si hlavu na jeho rameno a obtočil mu ruce kolem pasu.
Brzo jsem si všiml, jak ztvrdle se pohybuje. Zamračil jsem se a vzhlédl.
,,Děje se něco?"

So small II - MEMORIES

27. srpna 2008 v 9:49 | Tea |  So Small II
The Cure. Zrovna tahle písnička vám mohla hrát přesně před půl rokem u poslední kapitoly So small. Přijde mi neuvěřitelné, že od té chvíle uběhlo celých 6 měsíců. Ale je to tak.
Setkala jsem se s lidmi, kteří mě od druhé řady raději zrazovali i s těmi, kteří mě radostně pobízeli. Nápady mám, takže uvidíme, co se z nich vyklube. Zatím můžu prozradit třeba to, že přibyde Mikeyho pohled a Geeho děťátko bude na světě :)
Pokud potřebujete osvěžit děj původních 35 kapitol, sepsala jsem pro vás cosi jako "rekapitulaci". Takže přelouskněte a zavzpomínejte :)
Frank Iero se s maminkou přestěhoval z velkého Jersey na malé městečko. Původně se mu tam vůbec nelíbí, ale brzy se seznámí s lidmi, kteří mu pobyt značně zpříjemní. I přes to, že extrovert a gay jako on tají svou orientaci, zaujme ho Gerard. Začnouu se spolu přátelit, i když Gerard zpočátku nechápe, že Frank ho chce do postele. Časem se Frank seznámí s Bertem a také s Gerardovým dvojčetem Mikeym.
Frankovi začnou chodit dopisy od tajného ctitele. Spolu s Bertem, Geem a Mikeym založí kapelu.
Gerard se nechá Frankem zlákat k výletu do Jersey. Ve vlaku se mezi nimi odehraje krátká epizodka, ale Gerard si není jistý, jestli k Frankovi cítí lásku. Když to Frank vycítí a chce jít Gerarda přesvědčit o lásce, splete si ho s Mikeym a políbí jeho. Frank Gerarda nechápe, považuje ho za pisatele tajných dopisů, vznikají spory.
Ty přeruší Bert. To on Franka miluje. Frankie je v šoku, ale nakonec souhlasí s tím, že se stane Bertovým přítelem. Netrvá to dlouho a jeho vztah k Bertovy přeroste do opravdové lásky. I přes drobná nedorozumění zůstávají spolu. Nakonec se Bert odváží ukázat jejich vztah před celou školou.
Když mu Frank nechtěně nepomůže po velké hádce s rodiči, trvá dlouho, než se usmíří. Když se tak konečně stane, Bert nešťastnou náhodou spadne z mostu a umírá.
Frank upadne do deprese a pokusí se o sebevraždu. Zachrání ho Gee, který mu ve lži vyzná lásku, protože doufá, že mu někdo další zamilovaný pomůže. Gerard je v koncích, musí předstírat lásku k Frankovi, když se mezitím ve škole zamiluje do spolužačky Danielle. Když se svěří Mikeymu, zjistí, že jeho bratr miluje Franka od samého začátku, ale nic neřekl.
Nechtějí situaci ještě ztěžovat. Namísto pravdy se dvojčata začnou na rande vyměňovat. Frank nic netuší a všechny strany jsou spokojené. Frankův stav se pomalu zlepšuje.
Gerard zjistí, že je s ním Danielle těhotná. To ho zlomí a poví Frankovi pravdu o výměnách s Mikeym. Bohudík vše pochopí a odpustí jim. Po jednom milování s Mikeym ho ale zradí vzpomínky a on uteče.
Gee poví rodičům o Danielle a chystá se svatba.
Frank si uvědomí, že je to Mikey, koho miluje, a odprostí se od Berta. Přijede mu vyznat lásku do školy před všemi ostatními. O jejich vztahu oba poví taky doma.
Na Gerardově svatbě se dozví, že se mu narodí chlapec. Jméno je vybráno na památku jejich kamaráda a Frankovy první opravdové lásky - Robert.
Frank Mikeymu nabídne, aby spolu bydleli. Souhlasí a slíbí si lásku navždycky.

Hate me (10)

27. srpna 2008 v 8:29 | Tea&Miša |  Hate me
IS THIS MY "SOMEONE BETTER"?

Od toho okamihu som videl všetko inak. Frank už pre mňa nebol len nádherným anjelom, teraz bol pre mňa aj skazou.
Najradšej by som sa vzdal svojho titulu "vyvoleného", ale vedel som, že niečo také nemôžem, tak som to radšej v hlave nerozvádzal.
Niekoľko krát za noc som sa budil na to, že ma strašia nočné mory zaplnené všetkými tými, ktorí zomreli mojou rukou. Najmä Mikey... Jeho smrť si neodpustím.
Bol to môj brat a ja som ho dokázal zabiť. Ako som to vlastne dokázal? V mysli sa mi stále objavovala jeho tvár, ale ja..
Ja som za ním nedokázal ani plakať. Naraz som bol prázdny. Predtým som mal aspoň nejaké túžby a hoci som bol sám, mal som pocit, že je mi na tomto otrasnom svete fajn a nič mi nechýba.

And the honey on your tongue (10) END

26. srpna 2008 v 8:27 | Překlad CalmFree |  And the honey on your tongue
"Půjdu s tebou," oznámil Frank, když našel Gerarda, jak si balí svoje věci.
Gerard se na něj ani nepodíval a řekl "Ne, ty nepůjdeš."
"Ano, to kurva půjdu," naléhal Frank. "Mluvili jsme o tom."
"Yeah, mluvili," řekl Gerard, jeho záda byla stále otočena k Frankovi. "Mluvili jsme o tom, zatímco jsme spolu leželi v posteli a představovali si věci, které jsme si mysleli, že se nikdy nestanou."

Ray being married

25. srpna 2008 v 11:11 | Tea |  By own eyeball
Už je to tak. Poslední z MCR, kdo ještě nemá manželku, je tedy Bob :) nečekala jsem, že už to má náš afroman za sebou, ale Gerard to potvrdil.
Jedna z nejlepších částí posledních pěti měsíců bylo vidět Raye ženit se a nás všechny, jak jsme částí svatby. Bylo to nádherné. Nejsem si jistý, kde je ten šťastný pár právě teď, ale mám jistotu, že kdekoliv jsou, opravdu si to užívají. Nikdy ve svém životě jsem ho neviděl šťastnějšího.
Takže hodně štěstí do společného života :)

I will not kiss you (26)

25. srpna 2008 v 8:15 | Překlad Tea |  I will not kiss you
Zaklepal jsem na dveře vlevo na konci haly, protože jsem věděl, že to je Gerardův pokoj. Někdo uvnitř popotahoval a já předpokládal, že to je on, protože rodiče byli pryč a Mikey dole. Řekl 'co?' a já nesměle otevřel dveře. Vykouknul jsem zpoza nich. Gerard seděl, s nohama překříženýma, na posteli s hromadou zmačkaných kapesníků v rukách. Oči měl červené a oteklé. Na posteli byla zarámovaná fotka, ale sklo bylo rozbité.

What hurts the most

24. srpna 2008 v 8:23 | From.chemical.to.used
Zasláno od jedné slovenské autorky. Někdo možná rozpozná její styl, jinak zůstává v anonymitě.
I can take the rain on the roof of this empty house
That don't bother me
I can take a few tears now and then and just let them out
I'm not afraid to cry every once in a while
Even though going on with you gone still upsets me
There are days every now and again I pretend I'm ok
But that's not what gets me
"Bert? No tak, Bert, otvor svojmu starému kamošovi dvere do pekla," zakričal chlapec so smiechom a znova zabúchal na dvere tourubusu.
O pár sekúnd sa plech, ktorý slúžil miesto vchodových dvier trochu poodchýlilo a zvnútra vykukla strapatá hlava. Chvíľu bezradne žmúrila do páliaceho slnka a snažila sa zaostriť. "Gerard?"
"Yep," zamrmlal tmavovlasý chlapec bezvýrazne a pretrel si nos. Nenávidel svoju alergiu na čerstvo kvitnúce rastliny. "Pustíš ma dnu, alebo musím povedať nejaké tajné heslo?"

'Cause I'm the big star (19)

23. srpna 2008 v 8:25 | Tea |  'Cause I'm the big star
Gee's POV
Vzbudit se v náručí člověka, kterého milujete, je jeden z nejkrásnějších okamžiků, jaké na světě existují. Zvlášť, když ve spánku ucítíte jeho něžné polibky na krku a teprve potom procitnete.
,,Gee…" zašeptal Frank a já ještě chvíli otálel s otevíráním očí. Nakonec jsem se zavrtěl a on se zahihňal.
,,Dobré ráno," přivítal mě úsměvem a dalším polibkem, tentokrát na rty. Blaženě jsem ho vzal za tváře, abych ten pocit protáhl co možná nejvíc.
,,Nenasytný?" zahihňal se znovu a já se zakřenil od ucha k uchu.

If We Can't Break The Silence, How Can We Survive? (14) (PART ONE)

22. srpna 2008 v 8:18 | Překlad No.Way.Out |  If We Can't Break The Silence, How Can We Survive?
Promise Me You Won't Leave My Side
Celá tahle noc byla perfektní a já se pořád nemohl přenést přes fakt, že jsme se s Gerardem drželi za ruce. Byl jsem si skoro jistý, že v tomhle bodě byl gay, ale pak zase…mohl jsem se mýlit. Ale v tuhle chvíli jsem to zas tak neřešil, zbožňoval jsem způsob, kterým se dnešní noc ubírala a ať už byl gay nebo ne, dokázal mě udělat šťastnějším, než jsem byl kdy předtím a byl jsem mu za to moc vděčný. A celý ten nápad se psaním na ubrousky byl obdivuhodný a ohleduplný, opravdu se mnou chtěl komunikovat a byl jsem rád, že přemýšlel nad způsobem jak. Dokonce mi koupil jahodový milkshake! Díky toho jsem byl ještě milejší - ve stejně stupidním smyslu jak to zní. A teď jsem věděl, že to opravdu bylo rande. I když to vyznělo jako vtip, když to napsal, ale teď už vím, že to vtip nebyl podle toho, jak se na mě podíval, když naléhal, že všechno zaplatí.

Frank without shirt

21. srpna 2008 v 13:38 | Tea |  By own eyeball
Dobře, už jsem úplně vzdala naděje, že se Frank všude holí XD ale stejně je to tělo awesome

Where is our love (2)

21. srpna 2008 v 13:20 | Saxana |  Where is our love?
Na radu veľa ľudí čo píšu Frerardy, pokračujem.
Je to večšina mnou upravený text piesne od H16... Bude to trošičku kratšie.
Venované: iWusZke za to, že mi toľko chváli túto story :D
P.S.: PROSÍM KOMENTY !
Frankie:
Po dlhých týždňoch sme sa s chalanmi rozhodli, že nájdeme nového speváka a budeme robiť to čo nás baví. Plniť si naše sny. Aj keď ten moj už skončil... Keď odyšla moja láska. Sú to už tri mesiace čo som ho nevidel, nepočul jeho hlas, nepozrel sa do jeho zelenkastých očí. Každú noc od tej osudnej som preplakal. Mikey niekedy prišiel za mnou a utešoval ma. Držal ma v náručí ako Gerard tú poslednú noc. Ale nebol to Gerard. Keď som si to uvedomil, rozvzlykal som sa viac ako pred tým.

Toro + Iero about ff

21. srpna 2008 v 9:14 | Tea |  By own eyeball
Zase jedna zmínka o frerardech. Ovšem myslím, že Frank se mýlí XD my chceme, aby to četl
Stránky na internetu bývají opepřené krátkými fiktivními příběhy, které líčí členy kapely v jistých pěkně neobvyklých situacách. V některých příbězích je hlavním rysem silné spojení mezi kapelou a podsvětím, zatímco jiné je zobrazují v jednoznačně sexuálních výjevech.
,,Slyšel jsem o nich, ale nečetl je," říká Iero. ,,Myslím, že bych se vyděsil čtením něčeho, v čem jsem postavou. A pravděpodobně bych vyděsil i děcka, který to psali, protože nechcou, abych to četl. Je to pro ostatní fanoušky."
,,Je dobré, že jsou lidi kreativní a zkouší svou tvořivost," pokračuje Toro. ,,Jen nás ve fan fiction přestaňte nutit mít sex jeden s druhým."

And the honey on your tongue (9)

21. srpna 2008 v 8:23 | Překlad CalmFree |  And the honey on your tongue
Střecha knihovny během dne neměla nic z jejich romance a kouzla a Frank se s tím musel ztotožnit. Bylo chladno a podlaha školy byla nic, jen mrtvá tráva a vychrtlé stromy. Frank si foukal do rukou, snažíc se, nepříliš úspěšně, zahřát je. Byla mu velká zima.
Zahlédl Gerarda, který se nakláněl skoro k Rayovi a zajímal se, jestli bledému chlapci bude ještě vůbec někdy znovu teplo.
"Byla to pěkná bohoslužba," řekl Ray, zatímco Gerardovi hladil vlasy. "Co říkali o Mikeym..."

Hate me (9)

20. srpna 2008 v 8:22 | Tea&Miša |  Hate me
I WILL MAKE YOU BELIEVE
Nedokázal jsem ani mluvit. Jako by můj mozek odmítal pracovat a smířit se s faktem, že dalším mrtvým se stane Mikey. Představte si, že váš sourozenec umře. Ať už s ním máte jakýkoliv vztah, ať už je to váš nejlepší kamarád nebo jen otravný mladší bratr, zasáhne vás to. Je to šok.
A co teprve, když ho máte sami zabít…
Frank mlčel a zdálo se, že si mě málem ani nevšímá. Nejspíš už přemítal nad tím, jakým způsobem Mikeyho sprovodíme ze světa. Jenže já ještě ani nesouhlasil.
Co by se stalo, kdybych řekl ne? Mám to vůbec riskovat? Věděl jsem, jak děsivě se Frank dokáže chovat.
Proč vlastně odporovat? Už tak jsem zabil… koliv vlastně lidí? Ani nevím. Bylo jich moc. Stejně jako krve na mých dlaních. Jsem zvrácený, jsem vrah, už mi není pomoci. Proč by mě mělo zachránit, když teď odmítnu?
Proboha, Gerarde… vzpamatuj se!

I will not kiss you (25)

19. srpna 2008 v 8:52 | Překlad Tea |  I will not kiss you
Mikey chtěl, abych mu pověděl všechno o mém ne-rande s Gerardem. Tak jsem mu vyprávěl o dešti a o Gerardovi, který mě rozesmál, protože vypadal legračně. Pak o návštěvě 'Domu kávy' a zalíbení ve fialové a setkání s Tyler. A taky o braní kafé a každého koláčku. A pak o chůzi domů. Ale neřekl jsem mu, že se Gerard ptal, jestli bych si chtěl vyjít jako 'víc než kamarád'. Myslím, že Gerard by nechtěl, abych to Mikeymu vyzvonil. Tak jsem to neudělal.
Pak jsem se poptal, co dělal Mikey.
,,No, něco bych ti chtěl říct.''
,,A co?''
,,Před pár týdny jsem se ucházel o práci a, no, minulý večer mi zavolali a já ten job dostal. Začínám zítra. Chci, abys to věděl, protože... víš, věci se změní a já vím, že to nemáš rád.''

'Cause I'm the big star (18)

18. srpna 2008 v 8:35 | Tea |  'Cause I'm the big star
Krátká, ale snad vám bude stačit ;)
Gee's POV
Tohle bylo jako zlý sen. Neměl jsem riskovat telefonát s Bertem, když se Frank mohl každou chvíli vrátit.
Jak se to i stalo…
,,Ty mě miluješ?" zopakoval, když jsem na něj bez odpovědi zíral. Zavřel za sebou tiše dveře a přistoupil blíž. Ukročil jsem zpátky a spadl na postel. Nebylo příjemné k němu vzhlížet. Připadal jsem si jako poražený…
Ale proč? Právě jsem vyřešil problém, který mě poslední dny sužoval. A ani jsem se s vyznáním nemusel namáhat.
Jenže tak jednoduché to tedy nebylo.