Červenec 2008

I will not kiss you (20)

31. července 2008 v 8:20 | Překlad Tea |  I will not kiss you
Skřípot balónů a bot se rozléhal obrovskou místnosti. Naštěstí je tělocvična tak velká, že křik nezní tak strašně, takže se nebojím. Je, samozřejmě, ponděli a my před obědem hrajeme basketbal. V basketbalu jsem docela dobrý, protože to není kontaktní hra a můžu se do ní zapojit. Musím jen být opatrný a nenechat se utlačovat velkým počtem lidí. Viděl jsem Mikeyho, prodírajícího se za ostatními. Byl světle červený a zpocený a brýle měl zamlžené. Chtěl jsem jít a zkontrolovat ho, ale trenér na nás oba zaječel a na poslední chvíli nás zastavil.
,,Franku!" křikl někdo a vyhodil míč na mě.

Long ago

30. července 2008 v 13:09 | Tea |  By own eyeball
Hledala jsem nějaké fotky z dětství a hodně zamlada, tak se pokochejte (a zasmějte :D) Třeba Bob nic z dětsví nemá (překvapivě), jen jednu, ale kdo ví, jestli to je on. Ale u ostatních obrázky existují a jdou tam i dobře poznat :) zvlášť Frank je snad nejhezčí dítě všech dob XD

And the honey on your tongue (3)

30. července 2008 v 8:19 | Překlad CalmFree |  And the honey on your tongue
Následující páteční noc, Frank zrovna vklouzával do příjemných míst mezi bděním a sněním, když ucítil ostré šťouchnutí do žeber.
Posadil se, když najedenou ucítil chladnou ruku, která mu zacpávala pusu. "Nekřič," zašeptal Gerard. "Obleč se a pojď."
Frank si natáhl džíny a poměrně čisté tričko a pak následoval Gerarda ven z jejich ložnice, skrz klikaté cestičky chodeb, které vedly ke dveřím od sklepení.

Love Hurts, Doesn't It Baby?

29. července 2008 v 17:18 | Překlad Tea
Překlad krátkého příběhu z pohledu Berta. Je opravdu zvláštní, celkem mi u něj přebíhal mráz po zádech...
Zírám z okna v mé ložnici. Sleduju každou drobnou věc, kterou uděláš. Vidím tě skrz své okno, jak se muchluješ se svým přítelem. Jsem jen tvoje hračka, nejsem, Gerarde? Když jsi mě přestal šukat, vstal jsi, zavolal svému příteli a začal šukat jeho. A kdo ví, co jsi dělal, když jsi skončil s ním? Pravděpodobně se šel opít a jednou nebo dvakrát zastrčit do jiných. Možná, pokud jsi měl štěstí, nějaká nána s tebou otěhotněla.
Zvedám se ze své postele a mířím k nejbližšímu vhodnému obchodu. Vyjdu ze dveří a vidím, jak se ke mně rozbíháš. Ztrácíš dech a ptáš se mě, co to dělám. Odpovím, že si jdu koupit nějaké cigarety a zapalovač. Díváš se na mě tím, co by-mělo-vypadat-jako-roztomile-bezradný-pohled. Pak se ptáš, kdy jsem začal kouřit. Jen se usměju a povím, že jsem kouřil vždycky. Jedna lež ti vůbec neublíží, když zvažuju všechny lži, které jsi řekl ty mně.

If We Can't Break The Silence, How Can We Survive? (12)

29. července 2008 v 8:18 | Překlad No.Way.Out |  If We Can't Break The Silence, How Can We Survive?
We're Still Afloat And We're Singing
A/N: Jedna delší jen pro vás, lads :)
Den uběhl tak rychle a zrovna byla pátá hodina, kterou jsem měl s Gerardem, který zrovna kráčel přímo ke mně. Podíval jsem se pryč a předstíral jsem, že jsem si jeho přítomnosti nevšiml, když si vedle mě sedal. Jemně mi párkrát poklepal na rameno až už mě to obtěžovalo, tak jsem protočil oči a podíval se na něj. Hleděl mi přímo do očí, mluvil pomalu a vyslovoval ta slova.
"Ahoj Franku, chtěl jsem ti říct, že mě ten včerejšek mrzí. Já…já nevím, jak to vysvětlit, ale…podívej, všichni ti kreténi jsou mi ukradení, okay? Je mi jedno, že mě viděli pomáhat ti nebo něco. Myslím, že jsi to pochopil jako velké nedorozumění."

Bert and... his lover?

28. července 2008 v 10:49 | Tea |  By own eyeball
Konečně tuhle fotku mám, ach. Děkuji za ni Anaj, která mi řekla, že je na tomto blogu. Kdopak je neznámý, kterého Bert líbe?!

Hate me (4)

28. července 2008 v 8:52 | Tea&Miša |  Hate me
JUST FEEL YOUR AGRESS

Zažmurkal som a udivene som na neho pozrel.
"Prepáč, ale mám taký... zlý pocit, že poslednú vetu som ti nerozumel," povedal som a ospravedlňujúco som sa usmial. Zamračil sa na mňa.
"To ti ju mám zopakovať?" ozval sa otrávene a ja som jemne prikývol.
"Musíš ich zabiť. Všetkých tých, ktorých posadol diabol. Už si mi rozumel?"
"Ty si zo mňa robíš žarty," vyhlásil som a posunul som sa bližšie k dverám. Nemienil som v tejto miestnosti stráviť už ani minútu navyše.
"Jasné, to anjeli väčšinou robia, máš pravdu," poznamenal sarkasticky a ja som pevne v ruke zovrel kľučku.

Once upon a time.... :D

27. července 2008 v 12:18 | Sůva |  By own eyeball
Tak když už tak zkoumáme jejich dny narození, tak proč se nepodívat i na jejich minulé životy. Náhodou nás to s Teou napadlo po telefonu, tak se o tuhle 'blbost' s vámi rádi podělíme.
FRANK: narodil se 11.5. 1063 - zemřel 9.9. 1105 ve věku 42 let - byl šlechtičnou na území Ontaria
GERARD: narodil se 2.6. 1048 - zemřel 17.6. 1111 ve věku 63 let - byl stavitelem v Turecku
MIKEY: narodil se 20.5. 1063 - zemřel 27.8. 1101 ve věku 38 let a byl paní k dětem v Polsku
RAY: narodil se 3.9. 1009 - zemřel 2.4. 1073 ve věku 64 let - byl taky paní k dětem ale v Rusku
BOB: narodil se 7.9. 1036 - zemřel 11.2. 1086 ve věku 52 let - a byl šaškem v Egyptě

Gerard's quotes 2

27. července 2008 v 11:34 | Tea |  By own eyeball
Myslím, že když Gerard prohlásil "V hudbě je nedostatek sexu" rozhodl se vzít věci do svých rukou XD jako obvykle začneme s něčím, co nepotřebuje věkovou hranici, ale ke konci už snad Gerard požíval alkohol :D
Po tom, co mu fanoušek podá sušenku: ,,Oh, ta se mi líbí! Musím si ji ušetřit na potom." *dá si sušenku do kapsy*
Potom, co si na show sundá kabát: ,,Vím, co si myslíte. Koukněte na to, jak kurevsky bílý má ruce!"
,,No ale nemůže mít kráva depresi? Jen říkám, fakt, já nevím… kdybych byl kráva, myslím, že bych byl smutnej."
Když se část Bobových bubnů rozpadne: ,,Oh shit, tohle se předtím nikdy nestalo…. potřebujeme to tam?"

'Cause I'm the big star (13)

27. července 2008 v 8:12 | Tea |  'Cause I'm the big star
Gee's POV
Bylo vzrušující se zase jednou těšit na opravdové natáčení. Nikdy by mě nenapadlo, že mi to jednou bude chybět; celodenní stres a zoufalá snaha vypadat za všech okolností co nejlíp. Ale za ty roky jsem si nejspíš zvykl.
Vezl jsem se v limuzíně s Frankem a Rayem do ateliérů. Trochu mě rozhodilo, když Brian nakázal, že Frank musí taky. Myslel jsem si, že Frankův slib ohledně jeho přihlížení byl pouhé přehánění. Jenže Brian rozhodl sám. Jako správný milenec -ačkoliv zapíraný- prý musí žárlivě přihlížet všem erotickým scénám. Představa toho, že hraju sex s cizím mužem před Frankovýma očima, mě pekelně znervózňovala. Nechápal jsem to. Vždyť jsem předváděl sex s ním samotným! Tohle bylo ovšem jinačí… nechci, aby mi ty tři natáčecí dny zkazil. V jeho přítomnosti se nebudu moct soustředit.

Gerard about Mikey

26. července 2008 v 13:42 | Tea |  By own eyeball
A zajímavá prohlášení o Mikeym:
,,S Mikeym sdílím cédéčka, věci... jsme jako manželský pár."
,,Mikey tady si myslí, že ho nikdo nemá rád." DAV: ,,Milujeme tě, Mikey!" Gerard: ,,Já tě taky miluju, Mikey!"

I will not kiss you (19)

26. července 2008 v 12:18 | Překlad Tea |  I will not kiss you
Donna pro všechny uvařila boloňské špagety a pro mě v oddělené pánvičce s Quorn. Znovu mě nechala koukat. Dokonce mi dovolila pomáhat jí, ale řekl jsem, že se nechci dotýkat hovězího, na což řekla budiž a pochopila.
Máma přijela, zatímco jsme jedli, a přivezla mi tašku s věcmi. V soukromí mi sdělila, že vzala nový, nepoužitý kartáček na zuby. Věděla, že nemám rád, když se ho lidi dotýkají, protože můžou mít špinavé ruce. Poděkoval jsem jí a pak ji Donna na chvíli pozvala dál, takže se mohly 'zakecat'. To znamená, že řekly jedna druhé, jak v poslední době bylo, protože se krátce neviděly.

And the honey on your tongue (2)

26. července 2008 v 8:11 | Překlad CalmFree |  And the honey on your tongue
Právě o dva týdny později, s ním měl Gerard další rozhovor.
Mikey se pravidelně stavoval, a s Frankem mluvili o hudbě, škole, jen tak, o něčem. Někdy se sem dostal dřív, před tím než se Gerard vrátil zpátky ze své práce na ročence, a on a Frank mohli strávit čas společně.
"Můj strýček byl pianista," říkal Frank Mikeymu jednou v noci. " Pořád mluvil o bláznivém rock and rollu, který děcka poslouchají.'" Koulel očima.

Gerard about himself

25. července 2008 v 16:40 | Tea |  By own eyeball
Oh. My. Fucking. God. Říkejte mi, že Gerard není přinejmenším bisexuál...
Když se SPIN magazínu nepřímo zmiňoval o své osobě:
,,Nikdo neměl rád to nový děcko ve škole. Divně vonělo, mělo zálibu v kožených věcech a homosexuální erotice."

I found what I ever wanted

25. července 2008 v 13:38 | BSG
Tenhle příběh zaslala BSG, takže děkujeme :)
Deprese. Co si pod tímto pojmem představíte? Dostalo by se mi určitě spousta různých odpovědí, ale popravdě řečeno koho dnes zajímají druzí lidé a jejich pocity? Nikoho. Každý se stará jenom sám o sebe, o svoje pocity, o svoje problémy, o svoje stresy, o svoje zklamaní, lásky, nepřátelé , přátelé, rodiny,.. Dosud jsem nepotkal nikoho kdo by se alespoň z nepatrné části staral o věci týkající se mě a bohužel jsem ani nepotkal nikoho, o koho bych se mohl starat já. Unaveně, z tohoto světa, jsem chodil ulicemi, které byly; jsou a budou plné shonu, hluku, výfukových plynů, uspěchaných lidí,..

If We Can't Break The Silence, How Can We Survive? (11)

25. července 2008 v 8:14 | Překlad No.Way.Out |  If We Can't Break The Silence, How Can We Survive?
We Can Patch This Up, The Boat's Not Sinking
A/N: Jak autorka sama napsala, je to takový vyplňovák, tak se nezlobte :D
Otevřenými závěsy pronikaly do pokoje paprsky slunečního světla, které způsobily, že jsem zamžoural a okamžitě vstal.
"Vstávat ospalče, zase si zmeškal bus," zasmála se Liz.
Posadil jsem se a protřel si oči, podíval jsem se nahoru a uviděl ji, jak si žehlí uniformu, nahá. No, ne úplně nahá, měla podprsenku a kalhotky. Trochu mě to vyděsilo, tak jsem si hned přikryl oči a podíval se pryč. Zasmála se tomu a zeptala se, "Vypadám tak hrozně?" Já jsem to samozřejmě ´neslyšel´, tak po mě hodila jednoho z jejich plyšáků, aby si získala mou pozornost. Pomalu jsem otočil hlavu, mžourajíc očima ve smyslu ´Jsem samé ucho, ale nechci se na tebe podávat´ a zakryl jsem si oči jenom na půl, takže jsem mohl vidět jen její tvář.

Gerard about Bert

24. července 2008 v 13:23 | Tea |  By own eyeball
Dobře, odpadla jsem! Právě jsem našla zajímavý výrok Gerarda:
,,Jednou jsme se s Bertem muchlovali tak strašně dlouho, že už nás to ani nebavilo. Ale pak to začala být zabava!"
To snad ani nemohl říct :D

Frank's quotes

24. července 2008 v 13:07 | Tea |  By own eyeball
I Frank umí zaperlit XD začneme s něčím vtipným, ke konci najdete i pár pěkných poznámek ohledně Gerarda :)
Frankie: ,,Eww, je to brouk?"
Fan #1: ,,Ne, myslím, že je to nějaká skvrna."
Frankie: ,,Je to brouk."
Fan #2: ,,Ve skutečnosti to je brouk. Byla to nehoda, tak nějak jsem ho tam rozmáčkl a ono to na obrázku zůstalo."
Frankie: ,,To je nechutný *zakroužkuje brouka a napíše na papír Eww*
,,Je to o klukovi a holce a oni oba umřou… ne, počkat… ona neumře… to jen on si myslí, že je mrtvá…"
,,Marc Webb (režisér spousty jejich klipů) řekl, že pokud ho nenajmeme, ví kde bydlíme a ukradne nám naše domácí mazlíčky."

Hate me (3)

24. července 2008 v 7:57 | Tea&Miša |  Hate me
Musím říct, že počet komentářů u minulé kapitoly mě zklamal :( neříkejte, že vám dělá slovenština takový problém? Tak to napravte, nebo se budu zlobit a to dobré nebude :)
YES, YOU HAVE TO KILL
Frank se posadil na schody do krematoria a zadíval se za mizícím chlapcem. To on všechno způsobil. Frank věřil tomu, že proslov pravého kněze by jeho život řádně ukončil. Možná peklo není tak strašlivé. Rozhodně lepší než tenhle zatracený úděl.
Vybavil si svou chabou lež s andělem. Ušklíbl se při vzpomínce na výraz toho podivína, když mu výmysl namlouval. Zítra Way určitě přijde znovu. Poslechne ho na slovo. Každý si totiž přeje být výjimečný.
Frank se spokojeně usmál představě, že jeho ruce zůstanou čisté...

I will not kiss you (18)

23. července 2008 v 15:00 | Překlad Tea |  I will not kiss you
Mikeyho máma a táta se nevrátili do půl šesté odpoledne. Nevšiml jsem si času, dokud jsem nepohlédl na hodiny, když vešli vchodovými dveřmi obtěžkaní s igelitovými taškami. Strávil jsem celý den s Gerardem a Mikeym. Byla to opravdu zábava. Gerard nám všem udělal k obědu smažený sýr a mohli jsme ho jíst v obýváku. Máma říká, že bychom jídlo měli jíst u stolu, ale když má dobrou náladu, nechá nás jíst v mém pokoji nebo v tom obývacím. Táta se prostě strašlivě vzteká, když jíte kdekoliv jinde mimo stůl. Jednou jsem si vzal hranolky a Quorn burger (A/N: quorn je nějaké přírodní maso pro vegetariány) do obýváku a on málem vyletěl do stropu. Tím myslím, že se hrozně naštval a křičel.
,,Hej, Franku,'' usmál se zeširoka Donnald, když se objevil v kuchyni.
,,Ahoj,'' odpověděl jsem.