Červen 2008

Suck

30. června 2008 v 10:47 | Tea |  By own eyeball
Geeho úžasný proslov ještě před tím, než donutí kluky svléknout si trika. TADY a taky TADY. Snažila jsem se projít komentáře a sama poslouchat a tady je hrubý překlad :)
,,Takže jsem si protahoval nohy a ruky a nějakej místní chlápek u pódia začal "Hej všichni, koukněte! To je David Cassidy!" (nějaký herec a zpěvák, okoukněte jeho fotku). Víte tady, kdo je David Cassidy? Dobře, něco vám řeknu. Mimo faktu, že máme oba neuvěřitelný, báječný vlasy, je tu jeden velkej rozdíl mezi mnou a Davidem Cassidym: kouřil jsem víc ptáků než on! Takže teď... chci slyšet všechny kluky v publiku. Tenhle song je jen pro hochy! Nebuďte nesmělí, nevykouřím vás! Vy holky, jste si třásly zadkem celou noc, teď chci slyšet kluky! Hej hoši, chcete se stát chlapi?! Chcete být chlapi?! Tak si sundejte ty zkurvený trička!"

'Cause I'm the big star (6)

30. června 2008 v 10:28 | Tea |  'Cause I'm the big star
Mírně nestíhám, takže kratší
Gee´s POV
Probudil jsem se a chvíli zmateně hleděl do stropu, než jsem si uvědomil, kde to vlastně jsem. Postel zela prázdnotou. Natáhl jsem ruku do míst, kde ležel Frank. Z pomuchlaných prostěradel ještě sálalo teplo, musel vstát před chvílí. Zaraženě jsem zíral na svou ruku a bříšky prstů pomalu přejížděl zahřátý důlek, který zbyl po jeho těle.
Zvuk proudu vody v koupelně umlkl. Vrátilo mě to do reality, ačkoliv jsem předtím ani nevnímal, že ho slyším.

Frank wanna hug

29. června 2008 v 14:58 | Tea |  By own eyeball
Sice se neobjímá s Geem, ale stejně... každý tomu chlápkovi podal ruku a on si přiběhl a přicucl se k němu :D HERE

Gerard's fall

29. června 2008 v 11:51 | Tea |  By own eyeball
Tohle video jsem sem dala hlavně kvůli 0.28, kde se hladí mezi nohama :) ale když už jsme u něj, nepropásněte slavný pád s otočkou v 1.40 XD pro všechny případy TU

If We Can't Break The Silence, How Can We Survive? (3)

29. června 2008 v 8:19 | Překlad No.Way.Out |  If We Can't Break The Silence, How Can We Survive?
If You Want Me To Stay, I'll Never Leave You.

"Dobře třído, teď smíchejte zkumavku A se zkumavkou C a dostanete chemickou reakci…"
Učitelka chemie vysvětlovala něco o chemickém míchání, kterému jsem moc nevěnoval pozornost. Už jsem věděl jak na to, tak sem myslel, že pracuju v předstihu před třídou.
Byl jsem na páté hodině, vyučování, které jsem měl hned po obědě a sdílel jsem ho s Liziinimi přáteli, Gerardem a Vic. Upřímně je to moje oblíbená hodina a ne pro to, že tam je Gerard. Prostě jsem si tenhle předmět užíval. Můj táta mi řekl, že se hodně zajímal o vědu atd., když byl ještě na střední a chtěl, abych se zapojil do aktivit související s tímhle předmětem. Nejsem v nějakém vědeckém kroužku nebo něco, ale mám nejlepší průměr ve třídě a je to můj nejlepší předmět.
"Pozor studenti, mám oznámení.", řekla paní Carterová

Bob and toilet paper

28. června 2008 v 11:15 | Tea |  By own eyeball
Tohle video jsem hledala tak dlouho, protože jsem ho ztratila! Užijte si ho, pokud neznáte :) miluju Boba! :) pokud zase nepojede, zkoukněte ZDE

I will not kiss you (10)

28. června 2008 v 8:19 | Překlad Tea |  I will not kiss you
Když jsem vstoupil do obýváku, máme sledovala nějaký soutěžní pořad. Řekl jsem 'ahoj' a šel si pro sklenici vody. Usmála se a pobídla mě posadit se a popovídat jí o Mikeyho domě. Pověděl jsem, že byl moc pěkný a všichni ke mně byli opravdu milí. Řekla, že je ráda a že je na mě moc pyšná. Pak se optala, jestli byli rádi Mikey a jeho rodiče a já odpověděl, že taky. Pak jsem se zmínil o tom, jak jsem potkal Gerarda. Zeptala se, jaký je. Tak jsem si ho vybavil v hlavě a pověděl jí to.
,,Má černé vlasy, je opravdu bledý, má oříškové oči a maluje si linky!" začal jsem, pak se postavil a zvedl ruku o trochu výš, než mám hlavu. ,,A je asi takhle veliký!"

Gerard slept naked

27. června 2008 v 11:33 | Tea |  By own eyeball
Známé video s otázkou, jestli spí Gerard nahý :) zhruba 1.01
Reportér: ,,Spí Gerard nahý?"
Frank: ,,Jo, spí."
Gerard: ,,Nééé."
Frank: ,,Oh, dělal jsi to, když jsi spával se mnou. Řekl jsi, že tu musí být takhle!"
Reportér: (mluví mezitím) ,,Pamatuju si, že... (zaslechne, co Frankie řekl) WOOOW!"

Frerard kiss

27. června 2008 v 9:36 | Tea |  By own eyeball
Jistě pamatujete na nejznámější frerard polibek :) ten večer, kdy proběhl, se prý k sobě hodně měli i v jiných okamžicích :) ale mě zaujalo, že se o něj pokoušel už o pár vteřin dřív?
Koukněte na tohle video ve zhruba 2.50, přiblíží se k němu a těsně před polibkem uhne, až napodruhé koná
Tady to jde vidět taky, asi 2.55
Zajímalo by mě, jestli se na to chystal, nebo se nedokázal odhodlat... kdo ví XD

2. Chapter (PART TWO)

27. června 2008 v 8:59 | Pirátka |  My chem BOOK
Závěr téhle kapitoly :) následuje Bloody a poté Miša, sure?
Nejvíc Way odkazuje na emo zaměření ostatních skupin - plačící dítě, žánr moderního soft-rocku, kde si písně libují ve vrstvách bolesti a ubližování, může pochopit jen ohraná skupina ze Seattlu. Poněvadž tyhle skupiny vedly formování žánru v devadesátých letech - tak jako Alice in Chains, Pearl Jam a Soundgarden atd. - vytvořili excelentní dílo, modernější formu než 'já, já, já' byla dodávána se sacharínem, uhlazeným popem, který měl jen známky refrénu. Hodně těchto kapel dominovalo na hudební scéně v roce 2001 a nejméně hodny tohoto místa byly skupiny z devadesátých let.
Gerard kašlal na tuhle pohromu předchozího desetiletí - hnusu, známého jako nu-metal. Korn, Limp Bizkit a Linkin Park byli dětmi MTV a inspirovali mnoho slabých a plachých imitátorů, kteří prahli po penězích a slávě víc, než po literárním cítění hudby a hraní, protože tohle byl základ. My Chem byli jiní a každý, kdo je slyšel, to věděl, včetně skupiny. "My víme, že jsme byli něco nového, úžasného a vynalézavého," řekl Gerard City Beat. "Pořád je potřeba být v nějaké formě. První deska je objevování skupiny, kdo vlastně jsme. Byli jsme jen tři měsíce pohromadě, takže jsme se snažili přijít na to, kdo jsme."

Wedding

26. června 2008 v 16:36 | Psychopath |  By own eyeball
Jak vypadal doopravdy Frankův svatební dort :D:D vytvořila Psychopath :)

I wanna feel you

26. června 2008 v 11:32 | Tea |  By own eyeball
Staré otírání hlavou, ale v pěkné kvalitě zblízka :)

,,Years ago, there was incest..."

26. června 2008 v 11:05 | Tea |  By own eyeball
Další zmínka před MCR o homosexuálních příbězích. Bohužel jsem z rozhovoru přesně nepoznala, který z Wayů se myslí, ale mám dojem, že Gerard. Můj překlad, takže nekopírovat.
... základna fanoušků MCR nejen divoce kolísá v extrémech, ale také dorostla do bodu, kdy o kapele píší fan fictions. Slyším, jak si říkáte "nic mimořádně ohromného" ale mít v kapele dva bratry předurčuje zkázu a objevují se příběhy s incestem. Zmiňte se o fan fictions Torovi nebo Wayovi a po tvářích se jim rozprostře slabý výraz zmatení, přičemž se Way zeptá: "Fan fictions jsou děsivé, protože se píšou takové ty věci o kapitánu Spockovi, že?"
Po trošku trapném tichu a dalším upřesnění, Way konečně porozumí a hihňá se jako dítě; "Jsou to erotické fikce? Kdo vyfasoval největšího ptáka?"
Bohužel nevím, ale namísto předložení otázky o krvesmilných fan fikcích, což je spíš dost alarmující, jsou už odbyty malou reakcí;
,,No, ve skutečnosti, věřte nebo ne, ale první fan fiction, o které jsme slyšeli, byla o incestu a bylo to před všemi těmi věcmi, o kterých mluvíš. Jako pár roků zpět to byl incest," řekne, na moment se pozastaví v myšlenkách, slabě povzdechne, ,,nevím, nemohli jsme to kontrolovat, takže, um, přinejmenším jsou kreativní."

Savin' me

26. června 2008 v 8:13 | Tea
Jednorázovka z pohledu Franka :) tenhle nápad mi už dávno vnukl klip Savin' me od Nickelback, konečně jsem ho zrealizovala :)
Seděl jsem sám na lavičce v parku a zíral na partu chlapců kousek ode mě. Vlastně nebyli kousek, ale pořádný kus. Nemohl bych si dovolit posadit se tak blízko nich. Svým způsobem jsem je tajně sledoval… možná bych měl svou výpověď upřesnit - pozoroval jsem jen jednoho z nich. Mikeyho Waye.
All I see is you
Come please I'm callin'
Pamatuju si den, kdy jsem se do tohohle města přistěhoval. Přišel jsem do školy a mí budoucí spolužáci si mě zaraženě prohlíželi. Nepatřil jsem k nim. Pocházím z Francie a ani jsem pořádně neuměl anglicky. Vlastně ji doteď tak úplně nezvládám. Vím, že na mě schválně volali přezdívkami namísto mého jména. Tak jsem nechápal, kdy se mám otočit, a to jen vytvářelo další příčinu smíchu.
These city walls ain't got no love for me

I am HERE

25. června 2008 v 9:19 | Tea |  By own eyeball
Oh god, vidíte ten pohled? :) jako by něco naznačoval :D zvlášť po těch slovech "to your room" XD

'Cause I'm the big star (5)

25. června 2008 v 8:05 | Tea |  'Cause I'm the big star
Frank's POV
Dupal jsem po schodech do našeho patra. Potřeboval jsem ze sebe vybít nahromaděnou energii, proto jsem nejel výtahem. Ještě pořád ve mně převládala chuť křičet a něco rozbít. Já a moje návaly agresivity.
Co si sakra Gerard myslí? Celé ráno se mi jen vysmíval a poškleboval. Nebyl jsem na takové chování zvyklý. Možná, že jindy by mě přitahovalo. Snaha dostat nedosažitelné, to patří k mým oblíbeným činnostem. Byla by zábava se ho pokoušet po tom všem dostat. Jenže se mi to příčilo. Sotva mi představa jeho a mě přišla na mysl, zachvěl se mi spodní ret zhnusením. Jako bych si představoval sebe a ženu. Stejně nechutné a absolutně nevzrušující.

Those hazel eyes

24. června 2008 v 19:09 | Překlad Tea
Tahle jednorázovka mě úplně dostala, přináším překlad :) varování - tohle vůbec není soft-core XD
Ležím v mé posteli, vypadá, že je příliš brzy na vstávání. Nikdo jiný v autobuse není vzhůru, tak proč já? Věděl jsem, proč to tak je. Všechny moje sny mě udržovaly vzhůru, protože v jednom nebo jiném bodě mě nechávají zpoceného a s poněkud velkou erekcí, abych tak řekl.
Je prostě zatraceně sexy. Tak to je. Není to moje chyba, ve skutečnosti je jeho. Říkám vám, až dojedeme tuhle tour, vyhodím ho venku někde na jihu a přinutím ho jít na plastickou operaci. Rozeberou mu ten jeho malý sexy obličejíček, tu sexy tvář, která jaksi patří Jamii.
Jamia je moje kamarádka a tak vůbec, a Frank ji opravdu miluje, ale stejně! Měl bych mít možnost taky ho mít, ne? Dobře, no, to byla hloupá otázka, ani na ni neodpovídejte. Ve skutečnosti, zapomeňte, že jsem s tímhle vůbec začínal, není mi zrovna nejlíp, stojí mi, okay? Okay.

2. Chapter (PART ONE)

24. června 2008 v 15:57 | Pirátka |  My chem BOOK
První část kapitoly od Pirátky :)
Not of this world
"Když jsem psal, vzpomínal jsem, jak je těžké být v šestnácti na střední. Vždycky jsem chtěl být umělec, ale byl jsem jen dítě, co se pořád opíjelo. Měl jsem jen jediného přítele. Jednou se mi líbila jedna dívka, ale skončila tak, že nafotila se svým přítelem ubohé fotky. To mě dostalo. Plaval jsem v tom moři zoufalství." G. Way
Tří písňové demo My Chem nahráli zásluhou Gerardova mladšího bratra Mikeyho. To byl pro zpěváka vážený projekt. A pro Gerarda nemohl být lepším basákem nikdo jiný, než jeho bráška.
Michael James Way se narodil 10. září 1980 také v Newarku. Mikey se těšil dobrým vztahům se svým starším sourozencem a to vedlo k perfektnímu sformování skupiny.
"Počínaje teatráním úvodem, přes bouřlivé refrény, co víc chcete v rock'n'rollu? Prodal jsem..."

Frank loves Gee's ass

24. června 2008 v 12:58 | Tea |  By own eyeball
Plácnutí číslo jedna, koukněte TADY
A číslo dva :)
S tím ovšem souvisí... všimli jste si, že je to i ta stejná písnička? Myslíte, že to mívali přichystané...?

Gerard talks about frerard

24. června 2008 v 10:21 | Tea |  By own eyeball
Našla jsem rozhovor s MCR, kde je abeceda a oni ke každému písmenku mluví. Časem ho snad přeložím celý, ale teď jen tahle úžasná část. Jak to, že jsem ji zase neznala?! Četli jste to?! Překlad byl chvilkami obtížný, děkuji Anett :-* Jinak by měl být z roku 2005, tehdy ještě ani neprováděli tolik, co minulé léto!
X is for.... X-rated
Živé výstupy nejsou o moc prostopášnější než tohle.
Gerard: ,,Rozhodně tu je podřadná, nepřípustná (x-rated, jak to říct... ne pro děti? :D) vibrace v našich živých vystoupeních. Takže je to jako agresivní, mírné gay porno. Je to především na odrazení homofobie, ale taky proto, že jak vážně tohle berete, tak vážně nemůžete brát sebe. Máme tu malou mužskou lásku, možná nějaké líbání, s konečnou platností osahávání rozkroku. Definitivně jsem si zvykl vysrat se na kontrolování."