Květen 2008

Frankie hot Iero

31. května 2008 v 16:08 | Tea |  By own eyeball
Snažím se, snažím :) Pokud si chcete osvěžit Frankovo tělo, koukněte sem

I will not kiss you - PROLOG

31. května 2008 v 13:08 | Překlad Tea |  I will not kiss you
Tenhle příběh mi okamžitě učaroval a myslím, že je jeden z nejlepších, co jsem kdy četla, i když ještě není dokončený. Je skvěle napsaný (snad ji můj překlad nezkazí) a celkově postava Frankieho, taková nevinná a dětsky upřímná ve vyjadřování, je dokonalá. Navíc se na nic nejde rychle :) so enjoy, budu se snažit překládat rychle!
Více o Aspergerově syndromu, který má Frank - tady
Zkráceně (rozhodně přečtěte) - Stačí pohled na člověka a můžeme často odhadnout věk nebo společenské postavení, z výrazu tváře nebo tónu hlasu můžeme okamžitě říci, je-li šťastný, rozhněvaný nebo smutný, a podle toho reagovat. Pro osoby mající Aspergerův syndrom je obtížné správně si vyložit signály, které jsou pro většinu z nás samozřejmé. Následkem toho je pro ně obtížné dorozumět se a pohybovat se mezi ostatními. Často mluví plynule, avšak jejich mluva může znít stroze až nabubřele. Často mají průměrnou nebo nadprůměrnou inteligenci. Je pro ně těžké přemýšlet abstraktně. Jakákoli neočekávaná změna obvyklé rutiny může u osoby s Aspergerovým syndromem vyvolat rozčilení. Může se stát že stále mluví a mluví, bez ohledu na zájem posluchačů, nebo mohou vypadat necitliví k jejich citům. Mají potíže chápat humor, ironii, metafory, nadsázku. Do kolektivu vrstevníků se zapojují s obtížemi, patří mezi samotáře nebo se chovají natolik odlišně, že nejsou ostatními dětmi přijímány.
Who am I?
Moje jméno je Frank Anthony Thomas Iero. Je mi šestnáct a narozeniny slavím 31. října. Mám aspergerův syndrom. Nedělá to ze mě pošuka nebo retarda nebo cokoliv jiného, co na mě chcete hodit! Prostě to znamená, že moje myšlení je sociálně disfunkční. Nevěřte na stereotypy a nepokládejte mě za dobrého v matice a podobně, protože nejsem! Nicméně jsem opravdu dobrý na kytaru a mám rád angličtinu!

Pianista (18)

30. května 2008 v 13:23 | Tea |  Pianista
Hodina ubíhala nesnesitelně pomalu. Díky bohu jsme měli suplovanou hodinu a profesor neznal naše jména, takže si nevšimnul změny v kolektivu. Snažil se prozkoumat naše znalosti a čas od času se někdo přihlásil k odpovědi. Byl jsem si jistý, že Gerard zná zodpovězení všech otázek. Přesto schouleně seděl a neozýval se.
,,Kdo nám poví něco o původu Williama Shakespeara (A/N: okey, okey, já vím, ale když já ho tak miluju :D) ?'' zeptal se suplent. Třída tiše bručela, ale neodpovídala.
,,Gee!'' sykl jsem. ,,Proč nikdy nepromluvíš?!''
,,Nebudu na sebe ještě víc upozorňovat,'' sotva slyšitelně zamumlal. Nenápadně jsem ho pod stolem kopl. Zabručel a zvedl ruku.

Hot hot hot

30. května 2008 v 8:06 | Tea |  By own eyeball
Toho jsou opravdu kvanta... :)

Another hot pics?!

29. května 2008 v 8:48 | Tea |  By own eyeball
Už to radši nebudu uvádět XD já na něj snad udělám samostatnou rubriku :D:D

Threesome

28. května 2008 v 18:26 | Překlad Tea
Docela dost silný one shot, který jsem přeložila. Je to trojka Gerard/Frank/Bert, tak si jejich akci pořádně užijte :p
,,Ó můj bože, Gerarde, přestaň," pokusil jsem se protestovat, zatímco se Gerard snažil odmontovat přesku na pásků mých džín. Byli jsme v "ložnici" v tourbuse jeho kapely (A/N: víte, co se myslí :D). Přišel jsem ho sem najít, ale on mě zatáhl sem a začal líbat. Líbilo se mi to, opravdu. Myslím tím, je sexy a byla by lež říkat, že jsem o něm nikdy neměl mokré sny, ale on má kurva přítele!
,,Gerarde, opravdu bysme to neměli dělat. Co Frank?" zasupěl jsem, když se mu konečně povedlo rozdělat moje džíny a stáhnout mi je ke kotníkům. Zalapal jsem po dechu, když mě začal třít přes boxerky.
,,Neměj o to strach," zašeptal mi do ucha a olízl ho. Strčil ruku do mých boxerek a začal mi konečky prstů dělat dobře. Zasténal jsem vzrušením a zkroutil se pod ním. Ušklíbl se a ještě jednou polapil mé rty těmi svými. Vklouzl mi jazykem do úst a třel se o ten můj. Jeho ruka mi pořád masírovala tvrdý úd. Zasténal jsem do polibku. Po několika omamžicích se ode mě odtáhl a poodstoupil. Ztěžka jsem se opřel o zeď a vydal patetické zakňučení z nedostatku kontaktu.

Kinky pics

28. května 2008 v 9:26 | Tea |  By own eyeball
Co k tomu dodat XD pamatujete si ještě mou story Mr. Woman - boy? XD že jsem o tomhle obrázku nevěděla dřív :D
A Frank se musel přidat XD

Next Gee's hot pics

28. května 2008 v 8:31 | Tea |  By own eyeball
Asi už mi začíná hrabat :D další úchylné a rajcovní fotky, a že jich není málo :D

Pianista (17)

27. května 2008 v 15:53 | Tea |  Pianista
Výraz v jeho tváři mě děsil. Musel jsem prolomit mlčení.
,,Klid, Gee. Prosím,'' ozval jsem se tiše. Zůstal sedět a já viděl, jak se chvěje. Otevřel jsem víko klavíru a cítil se nervózněji než kdy předtím.
Lehce jsem stiskl první klávesu, přesto mi vycházející tón téměř trhal uši. Koutkem oka jsem zahlédl, jak sebou Gerard trhl.
Neuměle jsem pokračoval a vyčítal si, že jsem měl ještě pár dní, nebo snad i týdnů, počkat. Takhle jsem mu předvedl naprostý zlomek jeho umění. Spíš jsem mu způsobil jen bolest, než radost...
Dohrál jsem - na konci skladbičky, ačkoliv jsem chtěl skončit už v půlce - a odtáhl ruce od klavíru. Netušil jsem, jak mou ubohou snahu vysvětlit.

Gerard kissed some boy?!

27. května 2008 v 11:07 | Tea |  By own eyeball
Je dost možný, že jsem opět hodně zpožděná XD ale i tak... fuck, vysvětli mi někdo, kdo to je? :D
EDIT: Takže Anaj osvětlila, kdo to je, a já konečně našla celé video (i s vyslíkáním od Franka :D), je to na konci. Ale stejně, už mi ani nepřijde neobvyklý, že Gerard každýho kluka olíbává :D

Frank, Mikey... also sexy

27. května 2008 v 8:14 | Tea |  By own eyeball
Aby vám nebylo líto, že je tu pořád jen Gee :D když ono se takový fotky těžko hledají, takže jen pár

Sooo big

26. května 2008 v 16:10 | Tea |  By own eyeball
Uááááh uáá? XD myslím, že založím oficiální sbírku fotek, kde jde členům MCR pěkně rozeznat rozkrok :D kdo jde do toho se mnou? ^^

Gerard's little stupid moments XD

26. května 2008 v 15:35 | Tea |  By own eyeball
Pořád si děláme legraci z Franka, že má jen pár přemyšlecích fotek... takže naopak - pár obrázků, kde je Gerard jednoznačně "nezamyšlen" :D jinak postupně doplňuju XD

Gee and his hands

26. května 2008 v 11:29 | Tea |  By own eyeball
Jen jsem dostala chuť zase najít pár (nakonec je z toho další kolekce) chutných foteček pana prasáka Waye XD rozhodně koukněte, závěrečná animace s mikrofonem.... uh :D čím to, že je Gerard z toho "prý" tichého kluka, kterýho si nikdo nevšimal, takový extrovert? :D chtěli byste v těchle pozicích vidět Franka? (anoo :D)

Pianista (16)

25. května 2008 v 7:58 | Tea |  Pianista
Seděl jsem tiše na okraji Geeho postele a skrýval v očích slzy.
,,Už říkali, kdy tě pustí?'' zeptal jsem se, abych prolomil mlčení.
,,Možná už za dva týdny,'' pousmál se a pohladil mě zdravou rukou po zádech. Tu druhou měl skrytou v bílých obvazech a já se na ni bál podívat.
,,Je to má chyba,'' zamumlal jsem.
,,Hlavní je, že jsme živí,'' usmál se znovu, ale já viděl, že jeho oči plní strach a zoufalství. Neodvažoval jsem se ho ani obejmout. Ne kvůli tomu, že jsme se nacházeli v nemocnici. Jako bych už na to neměl právo.
Semknul jsem čelisti a sklonil hlavu.

Introduction

23. května 2008 v 8:07 | Demetra Dracula |  My chem BOOK
A máme tu přeloženou předmluvu od Demetry Draculy :) jinak bych prosila Turmawen, má myslím další kapitolu :)
Introduction
V období čtyř let se New Jerseyjští My Chemical Romance vyvinuli z jedné z mnoha nových kapel na rockové scéně v kapelu zastiňující všechny slibné talenty s jejich vlastním znamením - mučivým temným rockem. Díky jejich originální image- což jsou výrazné, temné oční linky a účesy - nebylo žádným překvapením, že spadli do každé kategorie od ema až po goth. Díky jejich ráznému soundu je mohl člověk považovat i za metalovou skupinu.
Ve skutečnosti brali MCR inspiraci od různých typů hudby, takže není divu, že je složité jejich hudbu zařadit.
Jich pět hudebních atentátníků bralo motivaci od The Misfits, Davida Bowie, The Smiths, The Cure, Green Day a Black Flag.
"V kapele máme širokou rozmanitost vkusu," řekl zpěvák Gerard Way časopisu Crush Music.

Ceny za jarní soutěž

22. května 2008 v 16:26 | Solivagant |  Contests
Vyrobeno Solivagant :) kdyby nebylo jí, asi se diplomů nedočkáte (s mými schopnostmi XD)
Pianista (15)

22. května 2008 v 7:33 | Tea |  Pianista
Přinejmenším čtvrt hodiny jsem stepoval před muzeem a bál se Geemu znovu zavolat. Pak jsem si mezi zácpou aut konečně všiml našeho starého černého křápu. Gerard zatroubil, ale to už jsem utíkal na místo spolujezdce.
,,Díky díky!'' vyhrkl jsem, jakmile se moje tělo dotklo sedadla. Naklonil jsem se, abych ho vděčně políbil. Ucukl.
,,Uvidí nás,'' zasyčel a znovu se rozjel. Zaraženě jsem ho sledoval.
Brázdili jsme ulice a já si po pár minutách všiml, že míříme na okraj města. Gerard přibrzdil v jedné opuštěné postranní ulici a vypnul motor.
,,Už mi prosím do školy nevolej!'' povzdechl si.
,,Jak jsem mohl tušit, že máš hodinu? Nemusel jsi to zvedat!'' zaprotestoval jsem.
,,Abychom se potom hádali?''

Prom night

19. května 2008 v 9:20 | Tea |  By own eyeball
Už jsme se zasmáli Geemu, když byl mladý XD
A při stejné příležitosti Frank XD nepřipadají vám stejně obtloustlí? :D

Nobody's Like You (8) THE END

19. května 2008 v 8:47 | Sally |  Nobody's Like You
Já vím, asi jste čekali něco delšího, abych se přiznala, já taky. Teď mám ale hodně zvláštní období a inspirace možná tak na nějaký krvelačný drama. Snad se vám i tak konec bude líbit. Přepisovala jsem ho asi stokrát, ale pořád se mi to zdálo takový.. no posuďte sami..
Me and the dragon
Can chase all the pain away.
So before I end my day,
Remember..
My sweet prince, You are the one
My sweet prince, You are the one
Proč? Proč jsem všechno zničil? Je naprosto jasné, že tentokrát jsem ho ztratil nadobro. Kéž bych byl zticha. Kdybych tak mlčel a jen se s ním usmířil. Teď už nemůžeme být ani přátelé. Ale proč se vlastně obviňuju? To on už dávno pokazil všechno to krásné, co mezi námi bylo. Všechno to zahodil kvůli holce. Kvůli někomu, koho znal sotva pár měsíců. Mě znal celý život.