Březen 2008

Mikey fuckin Way

31. března 2008 v 16:58 | Tea |  By own eyeball
Jistě, pravý význam známe, ale co kdyby se to přeložilo jako... Mikey šuká Waye? :D:D áách staré dobré časy waycestu XD je to z nedávného koncíku 28.3. na fesťáku Tempe. Víc po kliknutí na nadpis :)

The Used

31. března 2008 v 16:43 | Tea |  By own eyeball
Vzpomněla jsem si na tohle video a prostě ho sem musím dát :D Jephovy plavečky Berta očividně uchvátily :D a řekla bych, že Jepha je opravdu vyholenej :D
A když už všude, i tady přikazuji všem fanouškům Berta, kteří mají myspace, hodit si do přátel jeho českou fan stránku :)
No a ještě jsem chtěla povědět, pokud víte o Bertových myspace (kde má mimochodem napsáno I like to kiss boys a v orientaci zadáno NOT SURE :). Chytila jsem The Used online a napsala jim, že jejich hudba je perfektní a tyhle typický komplimenty :) a ptala se, kdy bude Satan himself konečně zas online :D no a Bert odepsal Thanks (jako za ty komplimenty :D) a na otázku sice neodpověděl, ale podepsal se LOVE, SATAN. Což by mělo znamenat, že to je fakt jeho, no ne? Jako jinak by se tak přece nepodepsal? Co myslíte? :)
A moje skromná kresba na Bertovu počest :D

Queers režiséři

31. března 2008 v 16:15 | Tea |  By own eyeball
Rozhodla jsem se vyfotit nějaký svoje gay výstřižky :) a když už jsme mluvili o těch filmech atd... musela jsem ale hodně zmenšit kvalitu, snad to půjde přečíst

Better of two evils (4)

31. března 2008 v 10:39 | Tea |  Better of two evils
Dovolená pro nás měla znamenat odměnu a já věděl, že jsem jediný, kdo se na ni netěší. Neexistovala žádná milovaná rodina v Československu a k té opravdové mě určitě nepustí. Zbývala jen jediná věc, kterou budu v tom týdnu provádět. Dvořit se veliteli Ierovi a vlézt mu do postele. Zdálo se mi to nemožné. Určitě miluje ženy. A i kdyby, proč by mi pak měl něco prozrazovat? A proč by mi věřil? Snad ho probůh nenapadne, že pracuju jako špion pro obě strany...
Vystoupil jsem v jednom z německých přístavů. Postával jsem na pobřeží, sledoval ruch okolo a uvažoval, jak a jestli vůbec se alespoň na den podívám domů. Možná bych měl zajít za zdejším velitelem...
,,Gerard Way?'' Náhlý hlas mě naprosto vylekal. Voják vedle mě mluvil tiše, podle odznaků jsem poznal, že se jedná o poručíka. S polknutím jsem přikývl.
,,Pojedete se mnou,'' nakázal a okamžitě mě vedl k nedalekému autu. Zdráhal jsem se, klidně mohl představovat nastrčeného nepřítele. Ale jak by znal moje pravé jméno?

Jarní povídka č.5

30. března 2008 v 8:02 | murderROMANCE |  Contests
Disliked guy
Ale najskôr chcem upozorniť, že tá gramatika.. :DD len sa nerehocte, naozaj. Ja viem, že je to napísané strašne, neviem, čo ma to napadlo po česky písať, ale ya nekomentuyem ani xD tak mi to prepáčte , moja spisovná čeština je dosť hrozná, hovoriť po česky viem(rodina, chapete) ale s tým písaním je to horšie.. tea, tak som možno aj splnila podmienky? xD ten dialóg tam je xD no, tak ked budete chcieť, tak si to prečítajte, no... xD (gerard/frank)
Bob mě právě provázel po škole, protože jsem se přistehoval nedávno a do školy nastoupil teprve tenhle týden. Už jsme byly všude a tak jsme se zastavili před školou. Najednou Bob povídá:
,,Na tohodle si dávej bacha!" varoval mě a já se rozhlédl. Všiml jsem si kluka, postávajícího stranou od všech studentů.
,,Proč?" zamračil jsem se.
,,Protože... víš, to je Frank Iero. Po prví, je to gay a pak, říka se o ňem ledaco." Cítil jsem, jak rudnu. Já byl taky na kluky, jenomže Bob to zřejmne nevědel.

Svatba

29. března 2008 v 10:13 | Tea |  By own eyeball
Našla jsem nějaké další fotky, takže pokud nepatříte k těm nepřejícím, kteří mají chuť Jamiu zastřelit, koukněte :) Frankie v zápalu tance je super podívaná :D

Bobovo vyznání

29. března 2008 v 9:26 | Tea |  By own eyeball
Stahovala jsem konečně Making of WTTBP a musela se smát u Bobovy písně pro Gerarda :D Oh Gerard, you make my heart burn! :D koukněte sami, je to na konci v asi 6.35

Kissing spent cigarettes (27)

29. března 2008 v 8:11 | Překlad Tea |  Kissing spent cigarettes
Když jsem se pozdě příštího rána probudil, Mikey a Frank byly znovu v mém pokoji. Jakmile jsem ale zaslechl jejich hlasy, rozhodl jsem se neotevřít oči. Byl jsem si jistý, že mluví o mně, a chtěl jsem to slyšet.
,, - tak, tak moc vystrašený, Mikey… myslel jsem, že ho ztratím, myslel jsem, že budu zase sám! I s těmi všemi sračkami mezi námi, mít někoho je lepší než nemít nikoho!"
,,To je důvod, proč to děláš?" zeptal se Mikey velmi tiše.
,,C - co?" Frankie zněl zamítavě, ale Mikey to nevzal zpět.
,,Proto s ním zůstáváš; protože nemusíš být sám?"

Lunapark

28. března 2008 v 11:53 | Tea&Culka
Je to psáno z legrace přes myspace, takže se zezačátku omlouvám za háčky :D snad se pobavíte. Máte tam i naše poznámky XD střídali jsme se asi po pár větách a žádný načrtnutí děje nebylo, takže co nás zrovna napadlo :D
Gerard a Frank sli do lunaparku. Zaplatili, vesli dovnitr a Frank zahlidnul Dum hruzy (takovy to jak tam jezdijou ty auticka a bafaji na tebe kostry :D). Zavolal:
,,Gee, milacku, tam musime jit!"
,,ano to vis ze jo, Frankie, pro tebe vsechno"
Vesli dovnitr, bylo to opravdu obrovske, takze se klidne mohli ztratit... :D :D
Jenze se ztratili i sobe navzrajem XD Frank si stoupal na spicky, aby nasel Gerarda, ale jelikoz je maly, videl veliky hovno :D
Tak Frankie sel a hledal Gerarda, volal na nej a najednou za rohem na nej vybaf....
A Frank si leknutim cvrkl do trenyrek s cervenyma motylkama :D( aha tak promin:D :D)
A zacal v soku zdrhat, byl tak v soku, ze se zastavil az kdyz nalit do nejakyho upira:D
V soku zustal hledet na jednu z atrakci Domu hruzy.
,,Mikey! CO TU PROBUH DELAS?!" zarval, kdyz si uvedomil, kdo pred nim stoji :D
,,Ty to jeste nevis? Gee ti nevypravel o my novy brigade v Dome hruzy?" :D

I´ll love you forever (7)

28. března 2008 v 8:00 | Překlad Tea |  I´ll love you forever
PART 36
Pomalu a opatrně vystoupil ven. Mikeyho to donutilo zalapat po dechu a otřás se z náhlé ztráty tepla.
,,Co… co to bylo?" zasupěl a natáhl se k nočnímu stolku, aby si vzal brýle. Nasadil si je a zamrkal, než vzhlédl k Gerardovi.
,,Ty jsi ten, kdo dělal průzkum," odpověděl Gerard, stáhnul si kondom a hodil ho do koše.
,,Ale… nikdy nemluvili o něčem… bylo to něco… fuck…"
Gerard se k němu naklonil a umlčel ho vášnivým polibkem. Mikey tiše zasténal do jeho úst.
,,Bylo to pro tebe taky pěkný?"
Gerard se zašklebil. ,,Úžasné. Vyplatí se čekat."

Jarní povídka č.4

27. března 2008 v 14:51 | Anique |  Contests
Pour quoi sens-tu honteuse pour moi
Sedím na tribuně a křičím.Občas taky pískám.Nechávám se strhnout atmosférou.Ale moje chvíle ještě nenadešla.Zrovna se dívám na nějakého týpka v modrém.Kazí to,jak se dá.V jednom kuse je na zemi - tedy na ledě.Tohle že má být tvoje konkurence?K smíchu!
Konečně moderátorský pár ohlásil tvoje jméno.Vyskočím,jakoby mě štípla vosa do zadku.Křičím.Stále křičím.Jedno dlouhé monotónní "Jooo!" Usmíváš se a pak vyšleš do publika vzdušnou pusu.Srdce se mi zatetelí.Vím,že ať jsi svoje gesto namířil kamkoliv,patří mně.Vím,že budeš závodit pro mě.Začala hrát hudba.Krásná,romantická,ale ne nudná.Vybírali jsme ji spolu.Jako pokaždé sem ležel v tvém klíně a tys mi pouštěl z iPodu různé melodie. "Jo,tuhle,to je ono,love!" Zbývalo už se jenom domluvit s trenérem.Nebyl proti.Prý když to pro tebe bude citové,zajedeš to ještě líp.A měl pravdu.Tančíš,létáš,skáčeš,žiješ,cítíš.Ani jeden pád.Dřív jsem o tebe míval strach,ale ten postupem času vymizel.Jsi prostě moje šikulka.

Better of two evils (3)

26. března 2008 v 15:49 | Tea |  Better of two evils
Quinn se snad propadl do země.Buď už někam zmizel s jednou ze slečen, nebo mi zkrátka splýval s ostatními nakrátko ostříhanými muži. Nechtěl jsem nahlas vyvolávat jeho jméno, tak jsem si opatřil sklenici whiskey a přitiskl se na židli.
Popíjel jsem a zaháněl z hlavy myšlenky na Berta, ale pochopitelně to nefungovalo. Srdce mi tlouklo a čím víc jsem si namlouval, že blázním, tím víc mi to docházelo. Nepoutala mě k němu jen jeho zvláštní aura. Muselo to být něco víc. Přitahoval mě snad? V tom ryze mužském prostředí to snad ani neznělo tak divně. Ale já se tu přece mohl seznámit s tolika ženami! Přesto jsem cítil, že chci znovu vidět jeho, že chci znovu mluvit právě s ním. Povzdechl jsem si. Nebylo to k ničemu. Vztah dvou mužů se trestal, obvinili by mě ze sodomie. A zavřeli. Pro špiona opravdu geniální zakončení kariéry. Jenže jako jeho milenec bych mohl zjistit tolik!
Milenec... obrátil jsem do sebe další sklenici whiskey a rozmrzele sledoval tančící páry.

Jarní povídka č.3

25. března 2008 v 14:29 | Drusyla |  Contests
Zpověď vraha
"Vždycky som si myslel,že až zmaturujem,nestihnem sa rozhliadnuť a pod nosom mi pristanú ponuky na prácu.Lenže to som sa zďaleka mýlil..." Začal svoje chabé vysvetlenie
"Frankie,zlatko?Prosím ťa..."
Okamžite som si z kolien zložil laptop a vbehol som z balkóna do kuchyne.
"Čo je,láska?"
"Ja len...mohol by si mi podať kávu?Zase je na najvyššej poličke," dodal Mikey vyčítavo.Začervenal som sa.Cítil som hrozné rozpaky,keď sa niečo také stalo.Kávu som mu rovno uvaril,a sebe tiež.Celý ten čas som naňho nepozeral,až keď bola káva hotová,podal som mu hrnček.Usmieval sa na mňa,tak som si mu sadol na kolená,ako som posledný mesiac zvykol.Odchlipli sme si z kávy a potom svoj hrnček položil na linku.Urobil som to isté.
Mikey sa šibalsky usmial a začal so mnou jazdiť po kuchyni.Keď zrýchlil,neovládol som sa a zvýskol som.Kolesá jeho vozíka vydávali na lacnej podlahe divné zvuky a my sme sa tomu smiali.Mikey potom zastal a ja som mu dal jemnú,nežnú pusu.

I´ll love you forever (6)

25. března 2008 v 9:03 | Překlad Tea |  I´ll love you forever
PART 30
Gerardovy oči se rozšířily. ,,Ne…"
,,Chci, aby sis mě vzal, Gerarde. Chci být tvůj."
,,Ne, Mikey..."
Mikey se zamračil. ,,Nemiluješ mě?"
,,Samozřejmě, srdíčko, navždy tě budu milovat, ale - "
,,A nemyslíš si, že jsem přitažlivý?" přerušil ho Mikey.
,,No jasně, jsi neuvěřitelně sexy, ale - "
,,Tak proč mě nechceš?"

Something incredible this way comes

24. března 2008 v 8:22 | Tea |  By own eyeball
Děkuji na stokrát Anet, která mi ochotně poslala knížku o My chemical romance v angličtině :) zběžně jsem ji pročetla (a něco rozuměla :D). Takže, co zajímavého jsem se třeba dozvěděla?
Gerard řekl o (tehdy) chystaném komixu, který se původně měl jmenovat THE UMBRELLA BRIGADE, že mu s nápady pomáhá Mikey, protože ,,má opravdu abnormální způsob myšlení, jaký jsem neviděl u nikoho jiného, koho jsem kdy potkal."
Gerard vážil v roce 2005 téměř 200 liber, což v přepočtu na kilogramy je skoro 100kg (podle programu na převádění přesně 91kg, což při jeho výšce zaokrouhleně 173cm - 5 stop a 8palců - je docela dost :D)!
Když se Frankieho rodiče rozešli, vyrůstal s mámou a prý zažil doby, kdy si nemohli dovolit ani mléko.
Jména Geeho rodičů mi vždycky připomenou něco jako Laurel a Hardy :D no posuďte - Donna a Donald XD
Gerard o škole - Jel jsem do školy vlakem a můj den pak byl naprosto jinačí. Všichni si mysleli, že jsem kotě (jako ne zvíře, chápete :D). Mohli jste mě vidět jako kotě. Takže jsem v experimentu chodil za holku a fakt to dobře fungovalo. Všichni ke mně byly doopravdy milí, ale já samozřejmě nemohl mluvit… víš, průvodčí ke mně byli při dojíždění fakt úžasní… HA! Vypadal jsem sexy jako holka!
O písni To the end: byla inspirována krátkým příběhem Williama Foulknera ,,A rose for Emily." Hlavní postava Emily se zamiluje do muže, který je pravděpodobně homosexuál. (copak to kluci čtou? :D)
A nejlepší nakonec - o písni You know what they do…: Way později naznačil, že nápad na píseň byl částečně ovlivněný hrou Pravda nebo úkol (kterou se na cestách bavili s kapelou The Used) při které se museli frontmani Gerard a Bert McCracken navzájem políbit :D

Jarní povídka č.2

24. března 2008 v 8:02 | Loilska&DangerouGirl |  Contests
Štěstí v neštěstí
Návod k použití: Neberte tuto story nijak vážně,hlavním účelem je pobavit, když se blíží ty debilní Velikonoce :P
Vždycky jsem si myslel, že až složím maturitu, nestihnu se rozkoukat a u nosu mi přistanou nabídky na práci. Jenže to jsem se zdaleka mýlil...Ne,že by se mi nedařilo práci najít,ale jedna debilnější než druhá.Odevšad mě většinou vyhodili.Jednou to bylo kvuli šéfovu politýmu rozkroku,pak zase když jsem usnul u pásu či když jsem se opakovaně dostavil pozdě.Nejdýl jsem asi udřel v té továrně na prezervativy,ale i tam se mi nakonec podařilo shodit jakejsi regál a...bylo po ptákách.Doslova.
Už mě to začínalo zmáhat.Oni by mi snad do posudku napsali:neschopný debil,kdyby mohli.A přitom já jsem byl vždycky šikovnej.Z ručních prací jsem měl za jedna.

Better of two evils (2)

23. března 2008 v 8:16 | Tea |  Better of two evils
Slunce vesele prosvítalo skrz lesklá okna, když jsme stáli před velitelským stanovištěm. Zvláštní pocit v žaludku nezmizel, ale pomalu ustupoval. Zhluboka jsem oddechoval a snažil se tvářit vzrušeně z nových možností.
Konečně se dveře otevřely, ale místo toho, abychom šli dovnitř, se velitel objevil venku. Zamrkal v nečekané záři paprsků a pak pohlédl na nás.
,,Vítám vás, hoši.''
Nikdy jsem neslyšel tak příjemný hlas. Zíral jsem na vysokou šarži před sebou, i když byl sotva o pár let starší než já. K mému překvapení mu tvář lemovaly delší černé vlasy, neměl je sestřihnuté na krátko jako všichni ostatní. Jeho nebesky modré oči se na mě doslova usmívaly.

Gratulace!

23. března 2008 v 8:13 | Tea |  By own eyeball
Mistrovství světa krasobruslařů vyhrál homosexuál Jeffrey Buttle. Třikrát hurá a sláva :)

Kissing spent cigarettes (26)

22. března 2008 v 8:56 | Překlad Anetka.ph |  Kissing spent cigarettes
Když se mi zase vrátilo vědomí, byl jsem mnohem ostražitější. Otevřel jsem oči a usiloval o to, abych mohl promluvit, když jsem uviděl postavy Franka a Mikeyho sedící vedle postele, na které jsem ležel rozpláclý na zádech. Všechno, s čím jsem mohl přijít, byl nakřáplý sten, ale uslyšeli mě a najednou oba stáli nade mnou, vypadali uvolněně a vystrašeně zároveň.
"Gerarde… Oh bože, Gerarde…"
"C-co se, sakra, stalo?" Když jsem cítil ostrou trhavou bolest v blízkosti spodních žeber, jak se mi hrudník rozšířil. "Kde jsem?"
"Jsi v nemocnici, Ger…" řekl Mikey a pořád vypadal znepokojeně. Napadlo mě, že tuhle přezdívku nepoužil od té doby, co jsme byli malí. "Srazilo… srazilo tě auto, když jsi neopatrně přecházel ulici na South Boulevard."
Zíral jsem na něj a vzpomínky najednou přispěchaly zpátky. Ten kretén obtěžující Frankieho… moje odmítnutí zůstat na chodníku… zjištění, že ležím na chodníku a krev je všude… zkouším se postavit… Frankieho výkřiky… oh můj bože. "Frankie-"

Jarní povídka č.1

21. března 2008 v 15:31 | Bajuša |  Contests
Už se sešli dvě soutěžní povídky, tohle je zatím ta první :) tak čtěte a tvořte dál :)
Černý mramor..
Stáli jsme s Bertem o volný hodině venku před školou, když zavadil pohledem na nějakou osobu.
,,Na tohodle si dávej bacha!" varoval mě a já se rozhlédl. Všiml jsem si kluka, postávajícího stranou od všech studentů.
,,Proč?" zamračil jsem se.
,,Protože slyší hlasy.."
"Slyší hlasy?" šokovalo mě to,ale zároveň jsem se nemohl ubránit pobavenýmu výrazu.