Prosinec 2007

Forbidden Fruits (4)

31. prosince 2007 v 9:06 | Gabriella |  Forbbiden Fruits
Sice už tu tahle fotka byla u mé povídky Holy sin, ale když se vám tak líbí... :)
Mikey jim udělal kávu a sedli si v kuchyni.Chvíli jen tak klábosili,když se Mikey zeptal.
,,Hele Gerarde jsi kněz.Můžu se ti svěřit?"
,,Proč?"
,,Protože vím,že ty to nikomu neřekneš."Mikey se červenal a očividně byl v rozpacích.
,,No tak spust´," řekl Gerard.

So Small (9)

28. prosince 2007 v 9:13 | Tea |  So Small
FRANK´S POV
Seděl jsem u okna a sledoval vločky, poletující zimní krajinou. 24. prosince, 3 p.m. (prostě tři odpoledne XD). Doma a opuštěný. Celé dopoledne jsem sledoval televizi a jedl cukroví, které jsem sám koupil ještě včera k večeru. Mohly to být dokonalé Vánoce. Sníh za oknem, zimní paprsky prozařující pokoj se stromečkem. Kéž bych byl zpátky v Jersey. Alespoň s babičkou a dědečkem. S nimi se mi zdálo, že trávím ty pravé Vánoce.
Najednou jsem si uvědomoval věci, které jsem dřív neviděl. Záviděl jsem Gerardovi a ostatním. Můžu mít peníze. Můžu si kupovat cokoliv, co se mi zalíbí. Můžu mít dovoleno všechno, stačí si postavit hlavu. Ale něco mi chybí. Rodina. Kamarádi. Opravdová láska… znáte ty trapný přání k Vánocům a novýmu roku? Pokaždý stejný. Hodně štěstí, zdraví, spokojenost, lásku, dárky… byly to fráze, a přesto tak pravdivé. Alespoň teď jsem si to uvědomoval.
Promnul jsem si oči a už po sté zkontroloval hodiny. Máma se vrátí v sedm. Jo, právě zažívám ten správný den, naplněný společností příbuzných. Štědrý den jako z televize… bylo mi jasné, dokonce bych odpřísáhl, že zítra ráno dostanu nejvíc dárků z celé školy. Těch nejdražších a nejnedostupnějších. Ale na co mi to bylo? Aby mě ještě víc pomlouvali pro značkové oblečení? Aby ještě víc záviděli pro vymoženou elektroniku?
Zvedl jsem se ze sedačky a pustil Misfits. Vím, že to nebyla ta správná hudba pro vánoční atmosféru, ale proč se snažit? Teď mi nepomůže nic, ani kdybych na vlastní oči viděl Santu Clause, jak vylézá z krbu v obývacím pokoji. Ale přeci jen tu byla jedna možnost…

Kissing spent cigarettes (12)

27. prosince 2007 v 8:26 | Překlad Tea |  Kissing spent cigarettes
Trvalo to skoro dvacet minut, možná víc, než se Frankie a Mikey objevili. Začínal jsem se nervovat ve chvíli, kdy konečně vešli do obýváku. Frankie byl pořád bledý, ale vypadal klidněji a brácha si nejspíš ulevil.
,,Myslím, že bych měl jít domů," řekl Frankie tiše, ,,vezmu si taxi."
,,Ne!" nedokázal jsem se zabrzdit. Měl jsem o něj strach. Chtěl jsem ho blízko, abych se mohl ujišťovat, že je v pořádku. Pokud bych ho nechal jít, jak bych mohl vědět, jestli je v bezpečí?
,,Gerarde... nechci způsobovat další problémy."
,,Mamka už odjela, ona - "
,,Já myslím tobě, Gee," polkl. ,,Podívej… byly to ty nejúžasnější chvíle v mém životě. Upřímně, fakt jo. Je… je čas vrátit se zpátky do opravdového života. Zavolám ti večer. Možná bychom mohli do baru nebo tak."
Podíval jsem se na Mikeyho, tiše žádajíc, aby řekl cokoliv, co by mohlo přesvědčit Franka zůstat tady, zůstat ochráněný.

Originály

25. prosince 2007 v 9:01 | Tea |  Kissing spent cigarettes
Ptáte se hodně po originálech CIMFA a KSC. Tak tady máte odkazy :) pěkně louskejte v angličtině
A doufám, že jste si užili Vánoce :)

Forbidden Fruits (3)

25. prosince 2007 v 8:57 | Gabriella |  Forbbiden Fruits
,,Ty tu.." vykoktala ze sebe.
,,Nesmíš mě milovat.." řekl.
,,Proč ne.."
,,Jsem kněz a ty jsi pro mě zakázané ovoce.Neměl jsem to nechat zajít až takhle daleko.."
,,Gerarde,ale to nejde.Já tě nedokážu nemilovat"
Nahl se k ní a dlouze jí políbil.Jeho polibek byl tak něžný a váhavý,jak dotyk nadpřirozena.Zatmělo se jí před očima.On jí políbil!Odtáhl se od ní a upřímě se jí zadíval do očí.
,,Víš..nikdy jsem nikoho nepolíbil.Nikdy" přiznal se potichu.
,,Pro mě polibek znamená víc než sex,než víra.Podle mne s polibkem odevzdáš dotyčnému kousek své duše" zašeptal.

Merry X-mas

24. prosince 2007 v 14:55 | Sůva |  About authors
Když šuká sob soba,
mají radost oba.
Když se sejdou tři soby,
tak se radost násobí.
Santa křičí, volá na ně: A kdo potáhne moje saně?
Na saně ti Santo serem,
stejně nikam nepojedem,
vyřiď to všem dětem.
Žádné dárky nečekejte,
to si radši zašukejte.
Kdo šuká ten nezlobí,
dejte na naá... na sobi !
KRÁSNÉ A ŠŤASTNÉ VÁNOCE

So Small (8)

24. prosince 2007 v 9:00 | Tea |  So Small
GEE´S POV
Zaslechl jsem známý zvuk motoru. Zatrnulo mi. Máma nás s Mikeym zabije, pokud tu najde Franka. Měli jsme to výslovně zakázáno a porušovat v naší rodině nařízení se zrovna nevyplácí. Panikařil jsem, netušil jsem, jak Franka slušně
ovšem velmi rychle
vyprovodit.
,,Radši vypadnu,'' vyskočil rychle na nohy. Myslím, že si všiml čirého děsu v mé tváři.
,,Um, zadní vchod... ukážu ti ho,'' zamumlal jsem ve chvíli, kdy do pokoje vkouzl Mikey.
,,Zdržím je. Počkejte pak na mě venku, mám nápad,'' sykl a potom se znovu ztratil. Chytil jsem ho k mému vlastnímu překvapení za ruku. Vyplížili jsme se ven a já tiše našlapoval. Slyšel jsem hlasy rodičů. Vklouzli jsme do kuchyně. Má ruka ještě pořád strachy svírala tu jeho. Sálalo z ní teplo a ten dotyk mě neuvěřitelně uklidňoval.
,,Mikey? Co je to tu za věci?'' ozval se mámin hlas a on po mně střelil polekaným pohledem.

So Small (7)

23. prosince 2007 v 8:54 | Tea |  So Small
Prostě jsem si nemohal pomoct a musela sem hodit alespoň kousek z nějakého textu MISFITS, protože z nich zkrátka magořím a jejich klipy mi jedou nonstop na compu a písničky zase v mp3. Oh god it´s so a - fucking - mazing! A mimochodem jsem si trošku pohrála s postavami :) uvidíte...
FRANK´S POV
Měl jsem chuť křičet. Jsem největší debil téhle planety. Nebo je jím on? Ne, měl jsem se zeptat nějak normálně, aby to pochopil. Blbost, prostě nebyla vhodná chvíle. Ale ne. On na to zkrátka není.
Ležel jsem v posteli a skoro tloukl do polštáře, jak jsem byl naštvaný. Trvalo mi dlouho, než jsem se odhodlal zeptat se ho, jestli si se mnou nechce pohrát. Slovem rozdat jsem samozřejmě myslel, že moje postel je právě rozestlaná a čeká na to, až tam spadnou naše propletená těla. Bohužel, stolní fotbal měl přednost…
Klid, Frankie… to ještě zvládneš. Máš před sebou spoustu času a hlavně lyžák. Vkládal jsem do něj veškeré naděje. A co ty Vánoce? Co s nimi… koupím mu kondomy? Haha, Frankie, tohle byl dobrej vtip. Ne? Tak co lubrikační gel…
Povzdechl jsem si a natáhl se po rádiu. Místností se rozeřvali Misfits.
Sex puts me in the mood to make you die
Obsessive hands gently grab your neck
look into sick eyes
I hate people!
An American psycho!
Usmál jsem se a spokojeně zavřel oči.

Kissing spent cigarettes (11)

22. prosince 2007 v 8:47 | Překlad Tea |  Kissing spent cigarettes
,,Mikeymu se podařilo najít pro tebe něco z toho," řekl jsem mu tiše. Vzal jsem jednu z jeho chladných rukou a obmotal jeho tenké prsty kolem M'n'Ms.
Chvíli na něj zíral, když jsem odtáhl ruku. Potom škubavě vzlykl, slzy se mu hromadily v očích a téměř okamžitě se rozlily po jeho porcelánových tvářích.
Byl jsem zmatený. Všechno, co jsem mohl dělat, bylo bezmocně sledovat, jak pláče. ,,Frankie...?
Zvednul hlavu, aby se na mě podíval, stěží schopný mluvit mezi nekontrolovatelným štkaním.
,,Ř - řekni mu, že děkuju… děkuju… bože, Gee, miluju tě…"
Přitáhl jsem si ho blíž, když se ke mně naklonil. Držel jsem jeho zpocené, třesoucí se tělo pevně na své hrudi a nechal ho brečet.
Když jeho slzy poněkud ustaly, odtáhl se ode mě a roztrhl M'n'Ms třesoucími se prsty. Položil balíček na podlahu a tiše mi nabídl. Vzal jsem malou hrst a letmo na něj pohlédl.

So Small (6)

21. prosince 2007 v 8:43 | Tea |  So Small
GEE´S POV
Nemohl jsem tomu uvěřit. Frank tam pojede s námi. To je úžasný! Spřátelíme se. Nedokázal jsem si ani představit, jaký to bude. Strávíme spolu tolik času…
Ve všech hodinách seděl Frank se mnou. Občas jsem mu poradil. Vždycky jsem to nesnášel, při testech každý otravoval a žadonil o výsledky, ale nezajímalo ho, jestli už jsem stihl napsat vlastní odpovědi. Časem si zvykli, že prostě neodpovídám. Ale Frankovi jsem napovídal sám. Možná to bylo z radosti, že jsem v něčem lepší než on. Pokaždé mi věnoval obdivný úsměv a já se nadmul pýchou.
,,Nechápu, jak se to všechno dokážeš naučit,'' zakroutil hlavou, když jsme se blížili k šatnám.
,,Stačí poslouchat ve škole. Vím, že je to otřepaná hláška, ale fakt že jo,'' pokrčil jsem rameny skromně. Pokýval hlavou.
,,Co teď máme?'' zamyslel se a já mu pomohl.
,,Tělocvik. Hrajem basket.'' Nápadně zbledl. Zastrčil si pramen vlasů za ucho a opřel se o stěnu.
,,Děje se něco?'' zeptal jsem se překvapeně a on chvíli nereagoval.

Forbbiden Fruits (2)

19. prosince 2007 v 18:25 | Neznámý |  Forbbiden Fruits
Seděla ve sprše a nahlas vzlikala,Odešel,nikdy ho nepozná,nikdy nepozná,jak pije ráno kávu,jak se chová,jak líbá....
Krčila se v koutku sprchy a obejmula si pažemi kolena.Cítila se prázdná a neuvěřitelně sama.Zranil jí a ona se do něj bezhlavě zamilovala,zamilovala se do muže o kterém neví nic,neví ani,ajk se jmenuje....Jako by byl výplod její fantazie.
Seděla v kuchyni a usrkávala horkou kávu,přestala plakat,ale necítila se o nic líp,oči jí pálily a bylo jí mizerně.Pořád ho cítila,pořád se jí vybavoval,ona nikdy nezapomene.
Ani si nevšimla,že je v kuchyni Mikey.
,,Ahoj lásko" řekl vesele.
,,Hmmm ahoj" neměla chut´ si sním povídat,nebo ho jen vidět.
,,Hele za týden mi přijee brách a poctí nás svou přítomností" oznámil jí z vesela.Přehlédla to a ani to nijak nekomentovala.
,,Uvidíš,Gerard se ti bude líbit.." dal jí pusu na tvář a zmizel v ložnici,anis si nevšim,že je smutná,prostě jí přehlédl,jako kus nábytku,někdy si připadala,že je pouhým doplňkem v jeho životě.

So Small (5)

19. prosince 2007 v 8:50 | Tea |  So Small
FRANK´S POV
Život je džungle.
Ne, nedal jsem se na filozofii ani na přírodovědnou fakultu. Jistá profesorka Jonessová nám dala v hodině na výběr. Život je procházka růžovou zahradou. Život je samá práce. Život je džungle. Dámy a pánové, zvedejte ruce, která z vět vám připadá nejpravdivější a ke které máte nejblíže?
Sím, můžeme dvě? Práce a džungle třeba?
,,Myslela jsem si, že ve vašem věku se víc žáků přihlásí u přirovnání k růžové zahradě," zakrákala a já se ještě víc sesunul do lavice. Pokud je v růžový zahrádce obvyklý snášet znechucený pohledy, klidně se přihlásím. Ale jelikož ne, zůstaneme u té práce a džungle.
,,No, nejvíce se vás přihlásilo k džungli. Proč jste zvolili zrovna tohle? Kdo zvednul ruku… Iero?" Zaslechnout svoje jméno v hodině znamená dvě věci - buď se máte ihned probudit, nebo odpovědět na otázku. Protože jsem si zrovna v tuhle chvíli byl duševně až příliš vědomen kruté reality, v které jsem se nacházel,
tudíž nebylo kam se probouzet
asi po mně ta bába něco chtěla.
,,Ano, paní profesorko?" narovnal jsem se a doufal, že ať už bude otázkou cokoliv, odpovím nějak chytře.

Kissing spent cigarettes (10)

18. prosince 2007 v 14:26 | Překlad Tea |  Kissing spent cigarettes
Frankie sebou znovu švihl dolů ke stolu, něšťastně špulil rty.
,,Myslím, že mě nemá ráda," zamumlal do paží a plastikového povrchu stolu.
,,Taky bych řekl," zamručel jsem, mrzutý z toho, že jeho špulení rtů je trochu přehnaná reakce. ,,Ale přesto… nabídla ti něco k pití a tys ji požádal o zatracený dětský kokina."
Frankie se nečekaně postavil, hlučně odsunul židli.
,,Dobře, chtěl jsem zkurvený lentilky!" zařval chraptivě, slzy mu stékaly z očí a dodávaly jeho hlasu fňukání. Rychle se otočil a vyběhl na chodbu.
Dostal jsem se na nohy, jakmile vystřelil, a mohl jsem slyšet prásknutí koupelnových dveří na konci chodby.
Mikey si povzdechl.
,,Možná bys měl jít za ním. Přesvědčit se, jestli je okay. Vypadá pěkně rozrušeně."
,,Protože nedostal ty zkurvený nesmysly?" prskl jsem naštvaně a ušklíbl se.
,,M'n'Ms," opravil mě brácha tiše.

JStar

17. prosince 2007 v 8:25 | Tea |  By own eyeball
Sice není z MCR, ale kdo by neznal Jeffreeho Stara. Našla jsem na myspace nějakýho kluka, který má přezdívku Gay god (Matt Lush) a má tam tuhle fotku s Jeffreem. Určitě to není fotomontáž. Je asi docela známej, má hrozně přátel atd., na youtube je s ním spousta videí...

So Small (4)

17. prosince 2007 v 8:04 | Tea |  So Small
FRANK´S POV
Bert mě ani nenechal jít domů a ještě se školním batohem mě tahal po městě. Nechtěl jsem odmítnout. Už tak jsem měl neblahé tušení, že tu na mě nejsou zvědaví. Bert se mi jevil jako ten typ člověka, kterým vezmete za vděk, když vaši nejlepší kamarádi nedorazí do školy. Abyste nestrávili den sami a vůbec. Měl delší vlasy a hluboký hlas. Řekl mi, že má rád knížky a hudbu. Neptal jsem se jakou. Ještě by to vypadalo, že se s ním chci bůhvíjak přátelit. Tak v to ať nevěří. To budu radši o víkendech doma než chodit do zaplivané hospody s vesničany.
Mlel všechny nezajímavý letopočty postavení kostela a školy a kdo ví čeho ještě. Moc jsem ho nevnímal. Rozhlížel jsem se okolo a zhluboka se nadechoval. Bílými mraky prosvítalo zimní slunce a osvětlovalo kopce okolo. Nikdy jsem nebyl tak blízko, jak to říct... přírodě. Očima jsem přelétával všechny malé domky a předzahrádky a poslouchal psí štěkot a...
,,Franku? Vnímáš mě?'' dolehl ke mně Bertův hlas a já se k němu otočil, tak překvapeně, jako bych netušil, že je tu se mnou.

Hlasování 2

16. prosince 2007 v 9:00 | Tea |  Contests
Tak a druhá soutěž je u konce :) nezapomeňte hlasovat. Nechť vyhraje ten nejlepší!

I just wanna be your friend... or little more (12)

16. prosince 2007 v 8:37 | Sally&Tea |  I just wanna be your friend... or little more
Frank's POV
Zůstal jsem sám. Sám v prázdné místnosti. Tedy ona prázdná nebyla, ale bez Gerarda se zdála ještě tmavší a schátralejší. Myslel jsem, že se vrátí. Že se hned za dveřmi otočí zpátky, dojde za mnou, obejme mě a omluví se. Řekne, že to byla chyba a zůstane tu semnou. Najdeme si práci, vyděláme peníze a třeba si dokonce i našetříme na menší byt. Nic z toho se ale nestalo. Slzy co mi stékaly po tvářích pálily jako tisíce nožů.. Do té doby co jsem ho poznal jsem snad tolik nebrečel. Proč mě neutěšil? Proč jsem necítil jeho hebké rty na těch svých? Byl mi tak vzdálený a přesto tak blízký.. Kde teď asi je? Určitě mě nepostrádá. Možná je mu úplně jedno, že tu jsem sám. Třeba mě nikdy doopravdy nemiloval. Možná se vrátí domů a bude šťastný, že má Mikeyho zas pro sebe. To kvůli němu mě přece tolik nenáviděl.
Pomalu jsem přešel k oknu. Ještě jsem ho viděl zacházet za roh ulice. Vážně odešel. Tohle nebyl sen. Několikrát jsem zamrkal. Nechci znovu brečet. Ne kvůli němu.

Kissing spent cigarettes (9)

15. prosince 2007 v 13:28 | Překlad Tea |  Kissing spent cigarettes
,,Ří - říkal jsem ti to. Říkal jsem že nejsem k - kurva hladovej, a ty sis to prostě nemohl připustit. Musíš jít a udělat něco zkur - zkurveně tupýho. Zkoušels a našel cestu, jak mě donutit jíst… možná už nechci strávit další půlhodinu zvracením mých vnitřností, okay?! A - ale vždycky musí být po tvém, že?"
Otevřel jsem pusu, ale on neskončil.
,,Že jo, ty sobecký zkurvysyne, ne - nepopírej to!"
,,Podívej, Frankie, já se o tebe sakra bál, což neřekls. Nepotřebuju vidět tvoje žebra, prakticky probodávající tvou kůži. Ve skuteřnosi jsem měl důvod pro to, co jsem udělal a kdybys nebyl tak zaměstnaný hraním si na obět, možná bys to taky viděl!"
,,Já - "
,,Mimo to, řekl jsi mi, že jsi nemocný? Ne, řekls, že nemáš had. Neměls problém sníst půl pytle marshmallow, nemluvě o spoustě dalším, minulou noc, že? Příště mi nelži a následky se ti možná budou víc líbit!"
Frankie se zaměřil jen na něco z mých slov.

Sním či bdím?

14. prosince 2007 v 16:00 | Tea |  By own eyeball
Takže jsem si procházela texty Pencey prep a zastavila se u 8th Grade, pokud neznáte, najdete ji zde (jinde jsem ji na youtube nesehnala, tohle je klip Im not okay a k tomu zmíněná písnička). No ale o co jde. Text je takovej emo XD prostě nemají ho na škole rádi, je fackovací panák atd. Ale mě zaujalo tohle. Zpívá, že to je možná kvůli tomu, že je jinačí, nebo že má rád pomluvy, nebo
Or maybe I'm just like you
A dál. Člověk, kterého v písničce oslovuje ty. Vnímáte ještě? :D o kousek dál v text je.
Your girl can't tell how tough you are
When you beat me up in the boy's room
Což znamená, že člověk (výše zmíněný), o kterém se tu mluví jako TY, je kluk (když má holku a bije ho na chlapeckých záchodech)! Chápete? XD jsem si to teda takhle spojila dohromady. Jako možná to tak nemá být, kdo ví, jestli ten text psal vůbec Frank, ale chápete.... nekažme si iluze XD

Forbbiden Fruits (1)

14. prosince 2007 v 13:00 | Gabrielle |  Forbbiden Fruits
Tuhle story sem nepsala já, je to pro mě neznámá autorka, četla jsem ji včera, je hrozně krásná, a krásně naspaná a přijde mi škoda, ji tu nezveřejnit, chci se s váma o to podělit. Thnx Suva :)
Katy šla zrovna z práce domů,byla už tma.Rozhodla,že si to zkrátí přes park,domů se jí nechtělo s Mikeym se opět pohádali,začínalo jí štvát,jak si jí pořád přivlastňuje,dokonce si začala v práci brát přesčasy.
Šla pomalu nikdo nikde,to měla ráda,najednou jí z přemýšlení vytrhly kroky za ní.Ohlédla se,šel za ní nějaký muž.Černou kapuci měl do obličeje,jen rudé rty mu zářily na světlé pokožce,byl celý v černém.Přidala do kroku,nevěděla proč,snad to byl instinkt,muž přidal také.Katy se znovu ohlédla,muž se tajemě usmíval.Blížil se k ní,tak se rozeběhla,běžela do lesíku,snad se mezi stromy a křovím schová,muž se také rozeběhl,blížil se k ní závratnou rychlostí.Snažila se utíkat co to dalo,ale muž byl rychlejší,zezadu jí strhl na zem,zalitovala,že nebyla v tělocviku jednička.Muž si jí obrátil tváří k sobě,chtěla začít křičet,ale její vlastní hlas jí zradil,nezmohla se ani na pitomý výkřik,sedl si jí rozkročmo na boky a sametovým,neuvěřitelně krásným hlasem řekl.