Červen 2007

I just wanna be your friend... or little more(1)

30. června 2007 v 12:27 | Sally&Tea |  I just wanna be your friend... or little more
V tomto příběhu nejsou MCR kapela, Gee má 20 let, Mikey 17 a Fee 16. Gerard chová k Mikeymu hluboký vztah, ne však jako milenec, je to čistě bratrská láska do které jim však vstoupí Frankie, syn milenky jejich otce, ale to už si přečtěte sami...
Frank's POV
Už se zase hádají. Nesnáším to. Kdybych aspoň nebyl jedináček, bylo by to všechno mnohem lehčí. Tou obětí jsem vždycky já. Možná proto, že mámu bráním. Jo, to ona má milence a já jediný to vím. Je to děsivý pocit. Lhát táťkovi a poslouchat matčiny prosby - ,,Ještě pár týdnů Frankie, prosím!'' Tohle mi opakovala pořád dokola. Nikdy si nedělala starosti s tím jak se cítím já. Nikdy si ke mě nesedla a nezeptala se mě jestli se trápím. Neviděla slzy, které mi stékaly po tvářích vždy, když si ho přivedla k nám. Táta byl hodně často v práci. Musel jsem dělat, jakože v bytě ani nejsem, seděli na našem gauči, kde mi rodiče společně četli z té velké knížky pohádek když jsem byl malý. Smáli se a já se cítil jako normální člověk. Teď se ale cítím jako lhář. Nedokázal bych mámu zradit, jenže otce mám přece tolik rád. Proč musím zrovna já vést takový život?
Dny plynuly a hádky se stávaly intenzivnějšími. Už nešlo o to, že matka jeden den nedorazila vůbec domů, teď šlo i mnohem větší detaily. Třeba se táta naštval kvůli tomu, že nebyla večeře, kvůli tomu, že máma zas utratila za kadeřníka, nebo dokonce proto, že mu nedala poštu hned. Věděl jsem, že takhle to dál prostě nejde.
Jednoho podzimního večera se to všechno změnilo. Seděl jsem jako obvykle zamčený ve svém pokoji, když tu uslyším mámu klepat na dveře. Vstal jsem a odemkl. Stála ve dveřích s plnou taškou oblečení v ruce. Plakala.
,,Frankie, sbal si, stěhujeme se.'' Udiveně jsem zamrkal. Stěhujeme? V hlavě mi proběhla jediná myšlenka. Ten dopis co ležel v kuchyni na stole. Četl ho táta? Byl to přece dopis od toho Waye. Když jsem se na ni znovu podíval a zahleděl se jí do očí, došlo mi že ho četl.

Gee´s POV
Ležel jsem v posteli, víčka pevně sevřená. Zezdola se ozýval křik. Mamka taťkovi zase vyčítala všechno, co šlo i nešlo. Měla mu za zlé, že podle ní málo vydělává. Zdálo se jí, že je málo doma. Že moc pije. Vadilo jí na něm snad všechno. Její výčitky mě bodaly do srdce, jako by směřovaly na mě. Táta za nic nemohl. Mamka by si měla uvědomit, čí je dům, čí je auto, kdo nás vlastně vychoval. Ona se starala jen o svůj vzhled, kamarádky a milence. Věděl jsem, že i táta někoho má. Nikdy jsem ji neviděl, scházel se s ní někde venku. Myslím, že to věděl i Mikey. O svých obavách jsem mu neříkal. Měl jen sedmnáct a nechtěl jsem mu s tímhle přidělávat starosti. Stačilo, že musel všechno poslouchat. Mezi křikem jsem zaslechl slabý vzlyk. Rychle jsem vstal a přešel k Mikeyho posteli. Nechal mě vklouznout k sobě. Tváře měl mokré od slz.
,,Udobří se, že jo. Gee, řekni ano…" zašeptal. Pevně jsem ho objal. Pálivé slzy se mi draly do očí, ale nemohl jsem brečet. Nesměl jsem. Mikey ve mně vždycky viděl velkého bráchu, který vše zvládne. Kdybych plakal i já, poznal by, že je všechno ztraceno. Hlavně poslední zbytky jeho naděje.
Jen jsem si povzdechl. Strašně mě bolelo, že mu nemůžu dát odpověď, kterou si přeje.
,,Co když se rozvedou a nás… rozdělí?" zavzlykal. Položil jsem mu prst na rty. Chyběl kousek a neudržel jsem pláč. Ozvalo se prásknutí dveří, pak se v domě rozhostilo ticho. Nedokázal jsem si to představit. Mikey byl pro mě vše. Nejlepší kamarád. Zpovědnice. Povzbuzovač i zlepšovač nálady. Staral jsem se o něj a cítil jsem, že se za něco stojím. Vždycky jsme si spolu hráli jen my dva. Když se mi někdo posmíval, utěšoval mě. Když se někdo posmíval jemu, vlítl jsem na něj a pořádně ho vystrašil. Jak bychom mohli žít každý zvlášť?
Zůstal jsem v Mikeyho posteli. Moje slzy mu smáčely rameno. Mikey vždycky věděl, jak se cítím. Teď tedy věděl, že to nezvládám. Usnuli jsme v uslzeném obětí.
Pár dní se nic nedělo. Naši se doma většinou minuli. S Mikeym jsme o tom nemluvili. O dva týdny později jsme oba přišli ze školy domů. Rodiče seděli u stolu a formálně cosi domlouvali. Udiveně jsme na ně hleděli.
,,Co se děje, tati?" zeptal jsem se a přelétl pohledem kufry u matčiné židle.
,,Stěhuju se. Rozvádíme se," odpověděla odtažitě mamka. Cítil jsem Mikeyho dlaň v té svojí.
,,Zůstaneme s tebou, tati? Oba?" zeptal se roztřeseně. Taťka přikývl. Pevně jsem stiskl Mikeyho dlaň.
,,Myslíš snad, že bych chtěla živit dva neschopný parchanty?" zasmála se matka nepříjemnou fistulí. Její chladný obličej mě zarážel. Nikdy si s námi moc nerozuměla, ale ani se do nás nenavážela. Potom už zvedla kufry, nasedla do auta ke svému novému příteli a bez ohlédnutí zmizela v zatáčce.
Dalších pár dní uteklo v podivné náladě. Táta byl v práci, tak jsem se musel starat o jídlo, nákupy i Mikeyho. Chyběla tu ženská ruka. Proto nás příliš nevyvedlo z míry, když taťka nervózně oznámil, že se k nám nastěhuje jeho přítelkyně.
,,Myslím, že si budete rozumět s jejím synem," pousmál se a napil se kávy.
,,Synem?" vyhrkl jsem a podíval se po Mikeym.
,,Ano, je taky čerstvě rozvedená a má šestnáctiletého syna, jmenuje se Frank. Já vám to neříkal?" Oba jsme zavrtěli hlavou. Tohle bylo překvapení. Představil jsem si, že tu s námi bude najednou bydlet cizí kluk. Budu s ním společně snídat, sedět u televize, říkat mu brácho. Kde bude spát? Se mnou a s Mikeym? Co když to bude rozmazlenej fracek? Bude z nás nejmladší. Taťka se mu bude určitě věnovat nejvíc. V hlavě se mi rojily tisíce otázek. I Mikey vypadal zamyšleně. Takže už dnes budeme tři bráchové…
Frank's POV
Cesta autem se šíleně vlekla. Máma celou dobu mlčela. Já se pokoušel udržet, abych na ni nezakřičel. Co to kurva děláme?! Co se to sakra děje?
,,Mami, kam jedeme?'' zeptal jsem se jí opatrně když jsme míjeli ceduli Belleville. ,,Jedem k mému příteli, má dva syny, takže budeš mít alespoň kamarády. No není to prima?'' Pokusila se o úsměv. Kamarády? To bych o ně musel stát! Navíc silně pochybuju, že by se semnou vůbec bavili. Nikdy jsem žádné přátele neměl. A když, tak jedině tajně, aby to ostatní nevědeli. Nevím co jim na mě nesedí. O holkách se nedá říct, že by se mi vyhýbaly, ba naopak, jenže já o tohle moc nestojím. Nikdy jsem neměl pořádnej vztah, kterej by vydržel alespoň měsíc. Holky mě prostě moc nebraly. Nevěděl jsem ani pořádně o čem s nimi mluvit. Teď budu ještě nejspíš chodit na novou střední. Proč já?
Zastavili jsme konečně před menším rodiným domkem s podkrovím. Nevypadalo to špatně. Nadechl jsem se a vystoupil z auta.
,,Frankie, mám tě ráda, věřím, že se ti tu bude líbit!'' řekla mi máma a vlepila mi pusu na tvář.
Konečně jsme vyšli ke vchodovým dveřím, moje milovaná matinka chvilku přemýšlela a potom konečně zazvonila na zvonek. Za pár minut se dveře pootevřeli. Stál v nich černovlasý kluk s bílou pletí. Netvářil se moc přívětivě.
,,Uhm jo to jste vy!'' Otevřel dveře dokořán a změřil si mě podezíravím pohledem. Máma ho pozdravila a vkročila dovnitř, chtěl jsem tomu klukovi podat ruku, aby jsme se seznámili. Viděl jsem jak mi nevěnoval ani sebemenší zájem.
,,Já jsem Frank,'' zamumlal jsem a podal mu tedy ruku. On mi ji však nepodal. Jeho oči mě sledovali nenávistným pohledem.
,,Gerard,'' procedil a obrátil se na mou matku.
,,Táta teprv přijede z práce, dáte si kafe nebo tak něco?'' Neříkal to vůbec mile, naopak, bylo z něho cítit to opovržení.
,,To je dobré, já počkám, sednu si támhle!'' zamumlala máma a sedla si na starý gauč.
Uslyšel jsem vrzat schody. Dolů sešel kluk, menší postavy. Musel to být jeho bratr. Pozdravil nás, podal mi ruku a usmál se.
,,Mikey,'' řekl a já cítil, že možná to tu přece jen nebude tak hrozné.

Romance in danger: cap. 6

28. června 2007 v 17:22 | Sally&Tea |  Romance in danger
Tea´s POV
Rukama jsem se opírala o drátěný plotek. Frank přišel přímo ke mně a položil dlaně do stejných míst. Cítila jsem jeho teplé prsty. Uhnula jsem. Nevím, něco hluboko ve mně mi to prostě přikázalo. Asi to způsobilo to zklamání, které jsem prožila. Bylo to moc čerstvé... Sklopil zrak, když jsem rukama ucukla. Sally od nás poodstoupila. Gerard už taky vyrazil k plotu a ona i já jsme teď museli mluvit se svými protějšky o samotě. ,,Teri..." vzdychl znovu Frank. Neodpověděla jsem. ,,Kdybys věděla, jak moc mě to mrzí..." zamumlal a nohou kopl do kamínku. On se na mě ani nedíval. Bože, to byl tak neupřímný? Nebo se tak styděl... ,,Ty nechápeš, jak strašně mě to bolí! Nikdy v životě jsem se do někoho nezamilovala na první pohled, až teď... a takhle to dopadlo!!" rozkřikla jsem se. Už jsem to nevydržela. Náhle vzhlédl. Zrak měl zastřený. Zdálo se mi to, nebo.. v koutku se mu objevila slza. ,,Teri... já... nidky mi nikdo neřekl, že se do mě zamiloval...." hleděl na mě zpříma. Slza mu stekla z pravého oka. Sledovala jsem, jak plyne po jeho bledé tváři a ukápla mu na těsné tričko. Znovu jsem si uvědomila, jak je krásný a proč jsem se do něj zamilovala...proč jsem do něj zamilovná...
Sally's POV
Terka tedy začala ''rozhovor'' s Frankem, tedy jestli se tomu dá tak říkat, obě jsem byly dost zraněné a nikdo, kdo nepoznal lásku, to nemůže pochopit. Gerard už doběhl k plotu, zůstala jsem stát a nevěděla jsem co říct. ,,Sally, teď budu vážně upřímný..vím, možná na to nevypadám, jsem hajzl, to uznávám, ale mám city. Nikdy jsem k nikomu tohle necítil, musíš mi věřit. Byla to chyba. To tys mě změnila! Chceš něco vědět, ještě nikomu na světě jsem neřekl, že..prostě žádný holce jsem neřekl, že ji miluju a..'' pohlédl mi do očí, v tom pohledu bylo něco..nedokážu to popsat, přiblížil se ke mě a řekl ta dvě slova, tak prostá..ale pro mě v ten moment ty nejkrásnější. ,,Miluju tě,'' zašeptal a potom mě chytil za ruku a řekl už dostatečně nahlas ,,Miluju tě Sally.'' Pohlédla jsem na něj a nevěděla jak zareagovat, co udělat, co říct...
Tea´s POV
Bylo mi ho hrozně líto. Vždyť byl tak krásný, tak strašně nádherný... jeho smutné velké oči a šibalský úsměv a bílé zuby a potetované ruce a temné lesklé vlasy.. jak ho nikdo nemohl milovat? ,,Teď ti to říkám já," hlesla jsem. Tentokrát jsem sklopila zrak já. ,,A já ti na to odpovídám..." přiblížil se těsně ke mně, ,,že tě miluju taky... strašně moc... jako nikdy nikoho..." Naše rty se setkaly, moc to nešlo, pořád byl mezi námi plot. Ale nevadilo to, bylo to jen něžné setkání rtů, nic vášnivého nebo divokého. Tímhle polibkem jsme si navzájem definitivně ukázali, co k sobě cítíme. Znovu jsme se oddělili. Oba jsme se otočili směrem k Sally a Gerardovi. Zdálo se, že se taky udobřili. Alespoň podle toho, jak zblízka na sebe hleděli. ,,No... nechceš někam zajít?" usmál se Frank. Ve tváři vypadal opět tak nesměle, jako když jsem ho viděla poprvé. Musela jsem se rozesmát. Vzápětí mi však úsměv zmizel z tváře. ,,Musím hlídat ty děti. Proto jsem tady."
Sally's POV
Nahnul se ke mně a něžně mně políbil. ,,Miluju tě,'' znovu zašeptal. Nedokázala jsem mlčet a odmítnout jeho rty. Podíval se mi do očí. ,,Taky tě miluju,'' špitla jsem a koukla jak zareaguje. ,,Pojd semnou ven, potřebuju stebou být!'' řekl a pohladil mě po tváři. ,,Nemůžu, musíme hlídat ty děcka.''
Tea´s POV
Farnk se smutně podíval. ,,Asi s tím nejde nic udělat.." zamumlal, ale předem věděl odpověď. Zavrtěla jsem hlavou. ,,Tak večer.. nebo, prostě... jakmile to půjde, zajdi k nám," políbil mě. ,,Jasně," odpověděla jsem a nedobrovolně se od Franka odloučila. Sally už se s Gerardem taky loučila. Když jsme se blížily znovu k Basillům, naposled jsme se otočily. Frank i Gerard stáli u plotu, opření o něj, a zamilovaně hleděli. U srdce jsem ucítil krásný pocit. A ten pocit vzrostl, když k nám promluvila paní Basillová.... ,,Dneska to budete muset zvládnout sami, musíme zajet s manželem za známými. Ale kluci jsou hodní, nebojte." Hlavou mi prolétla myšlenka.. bude volný dům?!
Sally's POV
Musely jsme je jít hlídat, dala jsem Geemu tedy poslední polibek a on mi podal papírek s číslem. Rychle jsem ho schovala. Hned jak jsme zašly do domu, paní Basillová nám oznámila, že dneska jede s manželem ke známým a my kluky budem muset pohlídat. Vytušila jsem, na co Terka asi myslí, určitě přemýšlela, jak být co nejdřív s Frankem. Když jsme se nasnídaly, vybjehly jsme schody a svalily jsme se na postel. ,,Kolik těm klukům vlastně je? Myslíš že by nás práskly?'' houkla jsem na Terku, ona jen pokrčila rameny.
Tea´s POV
Pokrčila jsem rameny. ,,Tak deset?" plácla jsem. Nikdy jsem neuměla tipovat věk. ,,To je možný," pokývala hlavou Sally a převalila se na bok. ,,Co jim říct, že když si budou hodní hrát, tak něco dostanou?" Sally se zasmála. ,,Zmrzlinu?" navrhla a já s úsměvem přikývla. Pak jsem se ale zarazila. ,,A co když to nevyjde.. co když se to dozví?" obávala jsem se. ,,Nevypadají, že by dělali skandál z toho, že tu s náma někdo bude," přemýšlela Sally. Musela jsem souhlasit. ,,Tak jo.. jdem ty kluky najít," zavelela jsem a vyšli jsme z našeho pokoje.
Sally's POV
Vyšly jsme ty kluky hledat, našly jsme je u počítače, hrály spolu nějakou střílečku. Došly jsme k nim ,,Hej kluci?'' špitla Ter. Harry se otočil ,,Hmm? Co?'' Chvilku jsem přemýšlela. ,,Máte rádi zmrzlinu?'' řekla jsem nakonec. Oba přikývli. Věděla jsem, že to nebude těžké.
Tea´s POV
,,Máte rádi zmrzlinu?" Sally se šibalsky usmála. Kluci přikývli. ,,A chcete si ji dát?" pokrčovala jsem já. Zajiskřilo se jim v očích a oba stoupli od počítače. ,,Ale pod jednou podmínkou!" vztyčila jsem prst. Oba na mě hleděli, zdálo se, že za zmrzlinu splní cokoliv. Sally jim stručně vysvětlila, že zajdeme za kamarády a oni si zatím dál můžou hrát na počítači a pojídat zmrzlinu. Se vším souhlasili a přísahali poslušnost. Zašla jsem tedy do kuchyně, přinesla dvě misky plné zmrzliny a obě jsme se Sally ještě skočily do pokoje, abychom se připravily. Pak jsme zamířily ven ze dveří. Srdce mi tlouklo, jako když jsem poprvé vystoupila z letadla.
Sally's POV
Nakonec to vůbec těžké nebylo, kluci byli zřejmě drženi zkrátka, takže na zmrzlinu hned přikývli a přistoupili na naše podmínky. Oblékly jsme se tedy, donesly klukům zmrzlinu a vyrazily k bytu Gerarda a Franka. Gerard seděl na okením parapetu, hned jak nás zaregistroval, zvedl se a zmizel, zřejmě běžel po schodech, za pár vteřin byl dole. Sám. Nechápavě jsem se k němu rozběhla, objala ho a koukla na něj ,,Kde je Frank?''

Ikonka na web

28. června 2007 v 16:49 | Sally&Tea |  About authors
Jestli chcete spřátelit, máme tu ikonu na váš web:-)
<A href=http://romance-in-danger.blog.cz target=_top><IMG title="romance in danger" height=31" src="http://img172.imageshack.us/img172/5843/64664506ka1.gif" width=88 border=0></A>

Romance in danger: cap. 5

25. června 2007 v 11:50 | Sally&Tea |  Romance in danger
(Jsem zpátky z Řecka a dodávám novou kapitolu, snad se bude líbit-Sally ps. děkuju taky moc za koláž:) )
Tea´s POV
,,Jak... jak nevyhrál?" zaječela najednou Sally. Já narozdíl od ní jen vyjeveně hleděla a pořád si to v hlavě snažila urovnat. Frank vedle mě hlasitě polkl. ,,Ale... to... jen jsem...." Gerard ale věděl, že teď už se z toho nedá vykroutit. Natáhl si trenky a vstal. Tvářil se opravdu zkroušeně. I když, kdo ví, možná kromě dobrého muzikanta byl i dobrým hercem... ,,Dobře, už to stejně nejde zakecat... my.... s Frankem jsme se nedávno vsadili, že někoho přefiknem... ale já netušil, že to budeš zrovna ty, která seš taková...." otočil se se zhrzeným výrazem v obličeji k Sally. ,,Jaká taková? Taková snadná kořist?" zavrčela Sally. Já si zatím natáhla své tričko, které Frank držel v levé ruce. Tou pravou mě chytil za pas. ,,Promiň, Ter, promiň mi moc..." začal, ale mě, mě, která je tak stydlivá a tohle všechno pro mě znamenalo velký odhodlání k někomu... k někomu, o kterým jsem si myslela, že ho miluju, už nijak neodprosí.
Sally's POV
,,Jak... jak nevyhrál?" vykřikla jsem na ně. Terka nic neříkala, asi přemýšlela o všem co se tu dělo. Frank zamumlal ,,Ale... to... jen jsme....'' V tu chvíli mi začalo všechno docházet. ,,Dobře, už to stejně nejde zakecat... my.... s Frankem jsme se nedávno vsadili, že někoho přefiknem... ale já netušil, že to budeš zrovna ty, která seš taková...." Bylo mi do breku. ,,Jaká taková? Taková snadná kořist?" podívala jsem se mu do očí, vypadal ztrápeně, ale mně to bylo jedno. Frank se zatím snažil omlouvat Terce, ale nikdo v tu chvíli nemyslel na to jak je nám.
Tea´s POV
Netušila jsem, co teď. Už jsem nechtěla slyšet Frankův hlas, byť sebelítostnější. Moje oči se setkaly se Sallynýma. Bylo mi jasné, že i ona myslí na to stejné. Hodila si na sebe svoje tričko a rychlostí blesku vstala. ,,Počkejte... ne, Terko!" hmátl po mně Frank, ale rukou už prohrábl jen vzduch. Vystřelila jsem ze dveří, se Sally v patách a slzami na krajíčku. Ještě, že dům Basillů byl tak blízko. Vyšláply jsme schodky ke dveřím a prolítly předsíní. ,,Stalo se něco?" ozval se hlas pana Basilla, který zrovna procházel kolem. Jen jsme zavrtěly hlavou, ale bylo nám jasné, že to na nás jde poznat... že na nás jde poznat to strašlivé zklamání. Padla jsem na postel a Sally se vrhla ke mně. Vzala jsem ji kolem ramen a obě jsme brečely. Hlavou mi bleskla vzpomínka, jak jsme takhle párkrát brečely, když nám bylo asi 12 a zradil nás nějaký kluk, kterého jsme bláznivě milovali. Ale teď to bylo jiné... přišlo mi to mnohem vážnější, i když jsem věděla-a pořád si to opakovala-že je známe sotva den...
Sally's POV
Utekli jsme od nich, bylo mi snad nejhůř, nejhůř co mi kdy bylo. Možná to bylo kvůli tomu, že já doopravdy něco cítila, ale nechtěla jsem si to přiznat. Myslím, že jsem se zamilovala. Bože, Terka na tom byla stejně. Když jsme dobehly k Basillům, běžely jsme rovnou do pokoje a utěšovaly se. Celou noc jsem probrečela a je mi skoro jasné, že Ter taky, nenáviděly jsme je a zároveň milovaly.
Tea´s POV
Celou noc jsem ležela otočená čelem ke zdi, hledělá na tu bílou stěnu a slzy mi nepřestávaly téct. Myslím, že nikdy jsem tolik nebrečela. Prostě už jsem si říkala, že na to kašlu, že to stejně nemělo cenu, ale slzy nešly zastavit. Mozek asi věděl víc, že mě to mrzí... upřímně? Věděla jsem to i já, jen jsem si to nechtěla přiznat.
Ráno jsme vstaly a o včerejších záležitostech vůbec nemluvily. Opláchly jsme se, upravily a mlčky sešly na snídani. Paní Basillová vynesla talíře a jídlo ven na zahradu, protože už tak po ránu svítilo slunce a vypadalo to na pěkný den. S povzdechem jsem prošla vlhkou trávou a rozhlédla se po okolních zahradách, od kterých tu naši odděloval plot. Vtom jsem strnula. Asi o dvě zahrady dál seděl na bobku na schodech Gerard a vedle něj Frank. Nehýbali se, kolena skrčená až u brady a beze slova hleděly do trávy.
Sally's POV
Když jsem se ráno vzbudila, nevypadala jsem zrovna nejlíp, skoro celou noc jsem probrečela. Zašla jsem do koupelny, aby se mě ještě Basillovi děti nelekly, dnes je asi už budem hlídat, bylo mi z toho pomyšlení na nic, chtěla jsem celý den jen ležet a přemýšlet o všem co se stalo. To ale bohužel nešlo, paní Basillová vynesla snídani ven na zahradu, bylo opravdu krásně. Usadila jsem se tedy u venkovního stolu a čekala než bude snídaně hotová. Terka se zatím procházela po zahradě. Pozorovala jsem ji a všimla si, že něco upřeně a zaraženě sleduje, stoupla jsem si potichu za ní a podívala se jejím směrem. Jen o dvě zahrady dál seděli Frank a Gerard. ,,Uhm co tam dělají?'' zašeptala jsem a Ter se ke mně otočila ,,Vypadají..no, že je jim to asi líto..''
Tea´s POV
,,Uhm c otam dělají?" zašeptala mi do ucha Sally a zahleděla se taky jejich směrem. Nemohla jsem uvěřit tomu, co mě napadlo. Vždyť se to k nim vůbec nehodilo. Nebo.. ,,Vypadají... no, že je jim to asi líto..." Sally se na mě jen zvláštně podívala. Asi měla stejný pocit, jako já. Vtom Frank zvedl hlavu. Viděla jsem, jak přelétl očima zahradu a pak se jeho hlava strhnutím zastavila v našem směru. Všiml si nás. Ani neupozornil Gerarda, vyskočil a rychlým krokem mířil k nám... teda, spíš asi ke mně. Gerard vzhlédl, kam jeho kámoš tak najednou mizí. I na tu dálku jsem viděla, jak se mu rozšířily oči. ,,Bože.. jestli sem půjde.." zamumlala Sally a já jen hlasitě polkla. Frank už byl skoro u plotu, kde jsme stály.
Sally's POV
Frank nás uviděl! Zrovna když jsme je pozorovaly, Frank vzhlédl, vstal a rozběhl se k nám. Hned jak Gerard pochopil co se děje, taky vstal a koukal se upřeně na mě. ,,Bože.. jestli sem půjde..'' zamumlala jsem a stoupla si za Terku. Frank teď stál jen pár metrů od ní. ,,Teri?'' podíval se na ní a já zůstala tiše stát a čekala co se bude dít, nejhorší na tom všem bylo, že nás spozorovala paní Basillová, zřejmě se divila odkud nás znají, naštěstí byla taktní a zašla do domu. Ter pořád mlčela a já jen strnule čekala co z ní vypadne.

Romance in danger: cap. 4

23. června 2007 v 12:05 | Sally&Tea |  Romance in danger
Tea´s POV
Frank se rozhlédl a vklouzl na pánský záchodky. Naštěstí tam nikdo nebyl, v cukrárně přeci jenom moc lidí nechodí na WC. I přesto jsem ho radši vtáhla do kabinky. Netušila jsem, kde se ve mně vzala všechna ta odvaha. Chvilku jsme si hleděli do očí. Potom jsem ucítila jeho ruce na bocích. Přejela jsem mu dlaněmi po ramenech a opsala prsty jeho páteř. Slastně přivřel oči. Potom už se ke mě naklonil a políbili jsme se. Tentokrát už jsme oba zapojili jazyky..
Sally's POV
,,K tobě?''koukne na něj. ,,Eh jo, ty nechceš?'' podívá se na mě udiveně. ,,Ale jo ok tak jdem.'' Vstala jsem a on taky, chytil mě za ruku. ,,Moc se těším!'' usmál se, když jsme nasedali do auta. Projeli jsme znovu okolo domu Basillových a nedaleko, ani ne dvě minuty odtud byl Gerardův a Frankův skromný byt. ,,Tak jsme tu!'' řekl a podal mi ruku.
Tea´s POV
Cítila jsem, jak mě zaplavuje vlna horka. Chvěla jsem se, Frank se přemístil od mých rtů ke krku. Něžně mě laskal pod uchem a pevně mi svíral boky. Hladila jsem ho po zádech a sjela níž, až k zadku. Měl ho pevný a upnutý v sepraných džínách. Věděla jsem, že za chvilku začnu šílet. ,,Ohh, baby..." zamumlal a to mě ještě víc rozpálilo. Chytila jsem ho za zadek a namáčkla ještě víc k sobě. Vytušil, že kabinka v cukrárně asi stačit nebude... ,,Nechceš jít jinam? Třeba k nám do bytu, máme společněj bejvák s Gerardem...." vydechl v krátké pauze mezi líbáním. Jen jsem přikývla, víc jsem ze sebe nedokázala dostat.
Sally's POV
Vstoupili jsme do bytu. ,,Tak, teď pojď nahoru, tam mám pokoj a nebo chceš něco k pití?'' podíval se na mě a zašel do kuchyně. ,,Jestli máš colu?'' zeptala jsem se. ,,Jo jasně,'' přikývl a nalil dvě plné sklenice ,,Vezmem si to nahoru?'' koukl na mě a šel ke schodům. Následovala jsem ho a tušila co zanedlouho přijde. Vešli jsme do jeho pokoje, byla tam jen postel, skříň a plno obrázků. ,,To jsi maloval ty?'' ukázala jsem na jeden obrázek, on stál zamnou a chytil mě kolem pasu. ,,Jo, rád maluju,'' usmál se a políbil mě na krku.
Tea´s POV
Frank se vykoukl ze dveří a opatrně jsme vyšli z cukrárny. Omámeně jsem mu šla v patách, když vtom se zastavil a já do něj narazila. Usmál se a chytil mě za ruku, ale pořád se rozhlížel. ,,Stalo se něco?" nedalo mi to nezeptat se. ,,No... tak se mi zdá, že se projdem.Gee si vzal auto," rozesmál se Frank. ,,Krátká procházka neuškodí," opřela jsem se o něj a on jen přikývl. Vložil svou teplou dlaň do té mé a pomalým krokem jsme se rozešli. Bylo poznat, že na nic nespěchá, což mě zároveň uklidňovalo a zároveň jsem se čím dál víc těšila. Bylo mi jasné, že "něco" přijde.
Sally's POV
Přitiskl se na mě. ,,Mhmm je to zvláštní, málem tě zajedu autem a potom.. zjistím že jsi tak úžasná,'' šeptal mi do ucha. Celá jsem se chvěla, čím víc se na mě tiskl, tím těžší bylo odolat. ,,Nikdy bych neřekla, že pojedu do Jersey, a už vůbec ne, že se tam zamiluju,'' usmála jsem se a otočila se na něj, on jen stál a koukal mi do očí ,,Zamiluješ?'' Sakra, co jsem to zas plácla! Ale já vážně něco takového cítila. ,,Asi jo,'' zamumlala jsem.
Tea´s POV
Tiskli jsme se k sobě. Frank mi povídal o tom, jak hraje na kytaru a že mají s Geem a ještě třema klukama nějakou kapelu. Já mu na oplátku vylíčila Česko, i když mi bylo jasné, že ani náznakem neví, o jaké zemičce mluvím. Prošli jsme kolem domu Basillů, v kterém se skrývalo mé současné dočasné bydliště a kousek vedle jsme se zastavili. Frank se poškrábal na hlavě. ,,No... nic moc, ale vís si s Gerardem nemůžem dovolit." Jen jsem se usmála a zakroutila hlavou, jako že mi to nevadí. Frank vystoupal po schodcích a ještě přede dveřmi mě něžně, avšak vášnivě políbil. Milovala jsem jeho náruč a kdyby se po chvíli konečně nenatáhnul ke klice dveří, asi bych zůstala navždy natisklá u jeho voňavého krku.
Sally's POV
Nic na to neodpověděl, chytil mě za boky a přitáhl co nejblíž k sobě. ,,Vážně?'' zašeptal když mě kousal jemně do krku, byla jsem v tranzu, ucítila jsem jeho studené ruce na zádech pod tričkem. Ani jsem neodpověděla a už jsem tušila, že se chystá přetáhnout mi triko přes hlavu. Když už jsem byla jen v podprsence, chytl mě do náruče a položil na postel. Pomalu jsem mu rozepla pásek. On jen sténal a líbal mě kde se dalo. Oba jsme si to užívali. Ucítila jsem jeho horký dech na krku, za chvíli jsem mu stáhla pomalu trenky. Už se ''to'' málem stalo, když v tu se otevřeli dveře...
Tea´s POV
Málem jsme ani nevyšli po schodech. Líbali jsme se a Frank hlasitě oddechoval. Já svoje pocity nedávám moc hlasitě najevo, spíš zavírám oči a víc se vžívám do polibků, ale dnes jsem ho už podruhé slyšela vzdychat a sténat. Strašně me to vzrušovalo. Nahoře nad schody mi už vyslékl triko. Sklonil se a líbal mě v dekoltu, jeho dlaně mi bloudily po zádech i po hrudníku. Blaženě jsem zaklonila hlavu. Potom jsme se přesunuli k nejbližším dveřím. ,,Po-pokoj...můj a..." vydal ze sebe Frank mezi tím, co zvrátil hlavu a protočily se mu panenky. Otevřel dveře a vpadli jsme do místnosti.
A tam... jsme na posteli uviděli Sally a Gerarda.
Bože, Gerard byl dole... prostě nahý a Sally držela jeho trenky v ruce. Nejdřív to byl strašný šok, ale pak se mi strašně chtělo začít smát. Ovšem pohled na Gerarda, který se za své vybavení rozhodně nemusel stydět, mě ještě víc popouzelo vrhnout se na Franka.
Ale pak Frankie řekl něco, co mě zděsilo a co jsem pochopila až po pár hrozivých sekundách.
,,Teda kámo, už jsi to skoro měl... myslím, že teď už to nevyhraješ."
Sally's POV
Byla to Terka s Frankem. Stáli u dveří a koukali na nás. Nevěděla jsem jak zareagovat, chytila jsem do ruky prostěradlo a hodila ho na sebe. ,,Teda kámo, už jsi to skoro měl... myslím, že teď už to nevyhraješ,'' řekl najednou Fee a zasmál se. Gerard na něj hodil vražedný pohled a mně všechno došlo.

Romance in danger: cap. 3

18. června 2007 v 14:40 | Sally&Tea |  Romance in danger
Tea´s POV
Frank mě pevně držel za ruku. Nedokázali jsme se na sebe pořádně podívat, prostě to bylo na naše nesmělé povahy moc. Chvílemi jsem cítila nutkání zastavit se, pohlédnout mu do očí a možná si ho dokonce přitáhnout k obličeji, ale pak vždycky zvítězil zdravý rozum a já se zhluboka nadechla, sevřela víčka a pokračovala v chůzi. Už jsme zašli za roh ulice, když Gerard se Sally pořád nepřicházeli. ,,Asi bychom měli počkat," navrh Frank a já přikývla. Oba jsme si hleděli na špičky bot, ale stáli jsme tak blízko sebe, že se moje rameno při sebemenším pohybu těla jemně otřelo o to jeho. Wow, bylo to tak krásný. A jemu to přišlo nádherný taky... to jsem usoudila podle toho, že se na mě najednou podíval a zašeptal mi takřka do ucha: ,,Ani nevíš, jak jsem rád, že jsem tě potkal." Ani jsem nestačila přikývnout a naše rty už se setkaly. Něžně, s láskou. Oba jsme si ten dotyk měkkých rtů užívali.
Sally's POV
Šli jsme tedy s Geem směrem k cukrárně, najednou jsem zdálky zahlédla Terku s Frankem, líbali se. Nechtěla jsem jim tu chvíli kazit, pohlédla jsem na Gerarda a dřív než si něčeho všiml jsem ho chytla za ruku a stáhla ho k sobě. Udiveně se na mě koukl, chytil mě kolem pasu a začal mě líbat, stáli jsme uprostřed chodníku, lidi se otáčeli, ale mě to bylo jedno, jediné na co jsem v ten moment myslela, byly jeho rty.
Tea´s POV
Po chviličce se trošku osmělil, ale jazyk zatím nepoužil... možná jsem byla ráda, že mi jen rty jemně sál. Ucítila jsem z něj cigaretovou vůni... a možná i trošku alkoholu. Pak jsem si to uvědomila - vždyť o něm vlastně nic nevím! Kdo ví, co to je za kluka. Může to být klidně nějakej feťák... ale mozek mi takovýhle myšlenky vytlačil, asi to bylo tím, jak skvěle líbal a jak v jednu chvilku rozkošně vzdychl. Oddala jsem se znovu polibkům. Pak jsem koutkem oka zahlédla Sally s Gerardem. Líbali se taky, takže nám nevěnovali pozornost. I tak jsem se prostě musela od Feeho rtů odtrhnout. Přece tu nebudou, na rušné ulici, stát vedle sebe dva líbající páry.
Sally's POV
Líbali jsme se dlouho, něžně ale i vášnivě. Zachvilku jsem si uvědomila, že stojíme na chodníku a že se lidé dost často ohlížejí, zdálky jsem uviděla Ter a Franka, už se nelíbali a vstupovali do cukrárny. ,,Půjdem si dát to kafe? Nebo zmrzlinu?'' usmála jsem se na Gerarda, on se jen pousmál ,,Mmmm zmrzlinu bych si dal.'' Chytil mě za ruku a vykročili jsme k cukrárně. ,,Budu platit, takže si dej co chceš!'' řekl mi Gee a vytáhl peněženku. ,,A co takhle jednu čokoládovou zmrzlinu dohromady?'' usmála jsem se a on se jen zasmál ,,Máš ji mít!''
Tea´s POV
Kývla jsem na Sally. Usmála se a ukázala zvednutý palec. Gee objednával velkou čokoládovou zmrzlinu. Frank se ke mně přitočil. ,,Tak co, jakou byste chtěla, slečno?" mrkl na mě. Zdálo se, že už se osmělil. ,,Co třeba vanilkovou, pane," usmála jsem se v odpověď a on přikývl. Šel k pultu a postavil se vedle Gerarda. Něco si vykládali. Sally přistoupila ke mně. ,,Huu, tak co?" zeptaly jsme se zároveň a rozesmály se. Hoši se otočili, ale když si uvědomili, že se asi nesmějeme jim, vrátili se ke koupi zmrzliny. ,,Páni, to se ani nedá popsat...." mumlala jsem rozrušeně.
Sally's POV
Gerard objednával velkou zmrzlinu a já zatím došla k Terce ,,Huu, tak co?'' zeptaly jsme se obě najednou. ,,Páni, to se ani nedá popsat....'' řekla a já se na ni usmála ,,Jsi z něj totálně mimo!'' Jen se začervenala ,,A co ty a Gerard?'' Chvilku jsem mlčela, ani jsem sama nevěděla co cítím. ,,Je prostě..nepopsatelnej..'' pousmála jsem se a ucítila za sebou někoho stát, byl to Gerard a usmíval se. Sakra, snad mě neslyšel!
Tea´s POV
Zrovna když mi Sally líčila, jak je Gerard skvělej, tak se za ní objevil. Ani jsem ji nestačila varovat, ale myslím, že vůbec nevadí, že to slyšel. Zrudla a otočila. ,,Tady je naše zmrzlina," podal jí kournout. Usmála se. Frank už naši zmrzku taky donesl. ,,Díky moc," špital jsem a on jen zakroutil hlavou, že není zač. Oba zároveň jsme se naklonili ke kornoutu. Naše hlavy se srazily. ,,Ah, sory," zčervenal a mnul si čelo. Začala jsem se smát. ,,To je dobrý." Obličeje jsme měly tak blízko u sebe... ,,Sednem si?" ozval se najednou Gerard a vytrhl nás z tomantické chvilky.
Sally's POV
No byl to trochu trapas, ale myslím, že se Geemu líbilo jak o něm mluvím. ,,Sednem si?'' řekl a chytil mě za ruku, potom si líznul zmrzliny a podal mi ji, lízla jsem si a asi jsem se umazala, samozřejmě omylem! ,,Jej počkej, seš od čokolády,'' usmál se Gee a naklonil se ke mě, vůbec jsem nečekala takovou reakci, olízl mi rty a políbil mě. Vážně jsem nemohla ani dýchat, a navíc vedle nás seděli Fee a Ter, naštěstí byli zabraní do sebe a toho Gerard využíval, začal mi pod stolem hladit kolena. ,,Bože,'' zachvěla jsem se a nevěděla jak reagovat.
Tea´s POV
Sally měla plné ruce práce... no spíš oči práce s tím, aby hltala Gerarda. Ten měl ruce pod stolem. Asi ji hladil. My s Feem navzájem lízali zmrzlinu a nevěnovali jim pozornost. Byla to přeco jen jejich chvíle. ,,Nechceš zajít na záchod?" pošeptal mi Frank do ucha. CHvilku jsem se rozmýšlela, ale nakonec jsem přikývla. Když jsme vstali od stolu, přejel mi mráz po zádech
Sally's POV
Když jsme dojedli zmrzlinu, všimla jsem si, že Terka i Frankem zmizeli. Zůstala jsem tam jen s Gerardem, který vypadal celkem nadrženě, ale já to tak rychle nechtěla. ,,Gee,'' zasténala jsem, když si mě přitáhl a omotal si ruce kolem mého pasu. ,,Ano?'' podíval se mi do očí. ,,Pojďme jinam, někam kde budem mít klid, chci se o tobě všechno dozvědět,'' řekla jsem a políbila ho ,,Uhm..ok..tak co třeba u mě doma?''

Romance in danger: cap. 2

14. června 2007 v 17:07 | Sally&Tea |  Romance in danger
Tea´s POV
Ani mi nějak nevadilo, že Sally nespouštěla oči z toho.. Gerarda, nebo jak se jmenoval. Prohlížela jsem si toho druhého. Seděl ve stínu uvnitř auta. Paprsek amerického slunce mu dopadal na kousek tváře a krk. Srdce mi poskočilo, když jsem si všimla štíra, vytetovaného na krku. Naše pohledy se opět setkali.
,,Hej Franku, neseď tam jak hruška a pojď sem," zahlaholil najednou Gerard. Frank se lekl asi stejně jako já. Cosi zamumlal a otevřel dveře od auta. Bože... teď jsem ho viděla celého. Vypadal skvěle.
Sally's POV
Po očku jsem koukla na Ter, byla do něčeho zabraná. Aha, sledovala toho druhého kluka, ten seděl v autě a čekal. Gee se na mě usmíval a já nemohla popadnout dech.. ten úsměv byl..wow.. Najednou Gerard promluvil. ,,Hej Franku, neseď tam jak hruška a pojď sem.'' On vystoupil z auta a šel k Terce, sledovala jsem ji, byla do něj blázen už od pohledu. ,,Frank, ty?'' řekl. Byla chvilku zticha, asi popadala dech. Celkem jsem jí rozuměla. ,,Terka.'' Usmál se. Gee na mě mrkl ,,Nechceš zajít na kafe?''
Tea´s POV
Gerard nabídl Sally, že půjdou na kafé. Sally přikývla-nedivím se jí- a Frank se nervózně zavrtěl. Vypadal jako nesmělej kluk.... wow, to se mi líbilo. Doufala jsem, že mě Frank pozve taky. ,,Eh... uh... zašla bys taky?" zamumlal po chvilce. Usmála jsem se a špitla: ,,Jasně." Gerard tedy rozpřáhl ruce a zasmál se. ,,No, tak nasedat. Nebojte se, dámy, tentokrát vás nezajedem." Všichni čtyři jsme se rozesmáli.
Sally's POV
Gerard mě pozval na kafe, byla jsem v sedmém nebi, hrozně se mi líbilo jak se na mě koukal. Samozřejmě jsem souhlasila. Říkala jsem si, jestli Frank taky Terku pozve. Zdál se trochu nesmělý, ale podle všeho se mu Ter líbila, protože na ni nepřestal zírat a po chvilce zamumlal ,,Eh... uh... zašla bys taky?'' Nemusím ani říkat, že přikývla a špitla ,,Jasně.'' Gee nás tedy zavedl do auta a nechal řídit Feeho, chtěl si semnou totiž sednout do zadu. Co asi chystá..
Tea´s POV
Frank nervózně nastartoval. Usadila jsem se vedle něj na místo spolujezdce. Hleděl upřeně před sebe, na spravenou a čistou silnic (ty americké nejsou jak ty naše...) Slyšela jsem zezadu veselý družný hovor mezi Sally a Gerardem. Sally to měla jednodušší. Gee se zdál celkem společenský a rozhodně mu nedělalo problém zapříst hovor. Bohužel, Frank vypadal na stejný typ, jako jsem byla já - takoví lidi se většinou o něco nesměle snaží, ale čím víc jsou nervózní, tím víc jde alespoň poznat, že ten cit za něco stojí. Bože.. já tu mluvila o citech, a přitom jsem toho černovlasýho kluka znala sotva pár minut. Vtom jsem ucítila dotyk na koleni. Frank chtěl zařadit, ale nějak přehmátl a chytil mě za nohu. ,,Ježiš.. promiň..." zrudl až za ušima. Vypadal tak roztomile, kdy žse červenal! Podívala jsem se mu do očí. ,,V pohodě." Usmáli jsme se na sebe a on se zase věnoval řízení.
Sally's POV
Sedla jsem si tedy s Geem dozadu, pořád se usmíval, zdál se mi o dost společenštější než ten Frank, nervozne se usmival a bylo na něm vidět, že se mu Terka vážně moc líbí. Dokonce když měl zařadit, tak ji ''omylem'' sáhl na nohu. To Gee byl úplně jiný, koukal mi do očí a vyprávěl mi různe příhody, musím se přiznat, že jsem je ani moc neposlouchala, pořád jsem na něj musela zírat, když zrovna povídal, auto prudce zabrzdilo, a já mu spadla přímo do náruče..
Tea´s POV
Vykvikla jsem. Frank se na mě znovu podíval, tak krásně, přímo do očí (asi se v něm něco zlomilo, nebo mi jen chtěl zrovan říct, že o mě nemá zájem...) a nějak zapomně řídit. Každej z nás se věnoval jen svému protějšku, tudíž nikdo nesledoval silnici. Auto čelně narazilo do jakési popelnice, kterou snaživý majitel postavil na okraj předzahrádky k silnici. ,,Kurva," zaklel Frank. Sally s Gerardem se vzadu zasmáli. Jasně, měli dost důvodů k veselé náladě, takže jim ji tenhle incident rozhodně nezkazil. Frank se na mě omluvně podíval a sklopil oči. ,,Dobrý, kdybys viděl mě u volantu," zasmála jsem se a laškovně ho šťouchla do ramene. Tělem mi projelo mrazení. ,,Tak co, nezaparkujem radši a nedojdem to pěšky?" ozval se v záchvatech smíchu Gerard. Sally přikývla, já taky a Frank jen pokrčil rameny.
Sally's POV
Spadla jsem mu přímo do náruče, když jsem se od nej chtela odtáhnout, koukl mi do očí ,,To nebylo schválně!'' a oba jsme se rozesmáli. Vepředu to moc nežilo, jen Ter vykřikla a Fee byl podle všeho ne moc zkušený řidič, nabourali jsme totiž do popelnice. ,,Tak co, nezaparkujem a nedojdem radši pěšky?'' zeptal se Gee v záchvatu smíchu. Přikývla jsem a vystoupila z auta, když jsem se zvedla, Gerard mě chytl za ruku a stáhl mě zpátky. ,,Víš, že.. ti to moc sluší?'' Nachvilku se mi zatmělo před očima a projel mi mráz po zádech.
Tea´s POV
Zabouchla jsem za sebou dveře od auta. Frank už vyšel směrem k cukrárně, tak jsem ho chtěla dohnat, ale on se sám zastavil, otočil se a s nesmělým úsměvem na mě čekal. Znovu mnou projelo to krásné mrazení. Věděla jsem, že jsem se do něj zamilovala. Bože, tohle vypadá na krásnej pobyt v New Jersey. Ani jsem se nestarala, kde zůstala Sally. Věděla jsem, že má všechno pod kontrolou, v těchle věcech to uměla. Docupitala jsem k Frankovi a bok po boku jsme se dali do kroku. Prohodili jsme pár slov. Ptal se, odkud jsme a co tu vlastně děláme. Potom jsem ucítila jeho ruku ve své dlaní. Těkl po mě očima. Sevřela jsem ruku pevněji a cítila, jak mě zaplavuje vlna štěstí a radosti.
Sally's POV
Stáhl mě co nejblíž k sobě, bože, byla jsem úplně mimo. ,,Děkuju,tobe taky..'' zašeptala jsem. Chytl mě kolem ramen a přitiskl své rty jemně na ty moje. Málem jsem omdlela. Potom se ještě víc přiblížil a políbil mě znovu, tentokrát už ne tak slabě, ale silně a vášnivě. ,,Mhmm Gee..'' zasténala jsem a odtáhla se. ,,Pojď do té cukrárny..'' řekla jsem a vstala. Udiveně se zatvářil a vystoupil.

Romance in danger: first cap. ever

13. června 2007 v 13:39 | Sally&Tea |  Romance in danger
Byl večer, když jsme vystupovaly z letadla, Sally a Terka, kámošky na život a na smrt, v tu chvíli jsme vůbec netušily, co se za ty dva měsíce, které měli patřit dvěma neposedným dětem, které jsme měly hlídat, co se vůbec stane.Poprvé jsme vstoupili na pravou americkou půdu, zhluboka se nadechli a se šibalským úsměvem po sobě koukli. Pak už jsme se rozhlédli, kde stojí auto s rodinkou, jejíchž děti máme hlídat.Zachvilku jsme je uviděly, byla to víceméně štastná rodinka, pohublá paní, zřejmě matka, seděla v autě a vysoký pán poskakoval okolo neposedných kluků, bylo zřejmé, že to byl otec. Došly jsme k nim a představily se. ,,Dobrý večer, my jsme ta děvčata z ČR na hlídání Jacka a Harryho.'' Pán přikývl. ,,Vítejte v New Jersey!'' A podal nám ruku.,,Tak nasedněte. Nebydlíme daleko, je to tady kousek, v Bellevile," pokynul sympatický pán do auta. Cesta autem probíhala celkem v poklidu. Paní Basillová, matka těch kloučků, nás s Jackem i Harrym hned seznámila. Zdáli se celkem klidní a vychovaní, i když, na první pohled tak působí snad každý.Asi za půl hodiny jsme dorazili do Bellevile, zastavili jsme se před rodiným domkem. Byl takový.. útulný. Pan Basill obešel auto a jako správný gentleman nám otevřel dveře. Usmály jsme se na něj a vykročily směrem ke vchodovým dveřím. ,,Vkročit pravou.'' upozornil nás zvesela pán domu. Podívaly jsme se jedna na druhou a rozesmály se.,,Vypadá to dobře... zatím," mrkla jsem na Sally (nebo mrkla Terka na Sally) Přikývla. Vzali jsme si zavazadla z kufru auta a rozhlédly se po ulici. Dům i okolí vypadalo pěkně upraveně, vše se zelenalo. Vtom se blízko od nás ozvala hlasitá rocková hudba. ,,Už zase šílí," sykla paní Basillová. Podívali jsme se se Sally po sobě, ale víc jsme tomu nevěnovali pozornost a následovali rodinku dovnitř do domu.Pan Basill nám vynesl kufry nahoru do podkroví. Bylo to tam vážně moc útulné. Sally skočila na postel u okna, když se zavřeli dveře. ,,Ta je moje!'' zatvářila se Terka naoko naštvaně. ,,Tak co tomu říkáš?'' zeptala se Sally. ,,Je to pěkný, bude se mi tu líbit.. A co říkáš na děti?'' ,,Řekla bych, že s nima něbude moc problémů.... ale kdo ví," zasmála se Terka a znaveně se rozvalila na postel. ,,Měli bysme se tu porozhlídnout. Nebo dřív vybalíme?" zeptala se Sally. ,,Kašlem na vybalování, na to máme dva měsíce. Musíme to tu prošmejdit. Holka, tohle je New Jersey, víš, kolik tu musí být zajímavých věcí?" zvedla se Terka a začala si převlékat triko. ,,Nechtělas říct spíš zajímavých týpků?" zareagovala Sally. Uculily se na sebe a rychle se převlékly do čistého oblečení.Hned jak jsme se oblékly, sešly jsme dolů a dovolily jsme se pana Basilla, že se zajdem porozhlédnout po okolí, jen přikývl a řekl, že nás stejne bude potřebovat až zítra. Terka vyrazila z domu a Sally šla těsně za ní. ,,Tak kam vyrazíme?'' zeptaly jsme se nastejno. ,,Uhm, nevím, co navrhuješ?'' odpověděla Sally.Terka pokrčila rameny. Sešly jsme schody. Hudba už nehrála, zato klid rušil škytavý zvuk startujícího auta. ,,Ta muzika byla celkem dobrá, že?" ozvala se Sally. Přikývla jsem. Vstoupily jsme na chodník a právě chtěly přejít na druhou stranu ulice, kde stála jakási informační tabule, když se motor auta rozeřval naplno. Těsně před obličejem nám projel starý oprýskaný vůz se dvěma klukama. Sally zařvala a uskočila.Auto se prudce zastavilo a vyskočil černovlasý kluk. ,,Gerarde co blbneš?!'' řval ten druhý. Ten kluk, Gerard, doběhl až k Sally. ,,Eh promiň, nestalo se ti nic?'' Jen zavrtěla hlavou. ,,Uhm ne, v pohodě.'' pousmála se na něj. ,,Uf už jsem se bál, že se ze mě stane vrah!'' Zasmál se a podal jí ruku. ,,Gerard, těší mě.''
Tea´s POV
Wow, to teda bylo. Sally zaječela, ale já jsem spíš ten typ, co uskočí a nasadí výraz totálního šoku. Musela jsem vypadat fakt extravagantně.
,,Gerard, těší mě," promluvil jeden z těch kluků, ten, co řídil. Sally se na něj usmála a potřásli si rukou. Pořád jsem ještě stála v pozadí. Možná proto, že to napjetí z hrozící nehody ze mě vyprchávalo celkem pomalu.... i když, upřímně? Spíš jsem sledovala toho druhýho kluka, kterej nesměle vysedával v autě a semtam po mě střelil pohledem.
Sally's POV
Hrozně jsem se lekla když auto projelo kolem mě, vykřikla jsem a asi dost nahlas, protože auto zabrzdilo a vyskočil z něj ten kluk, byla jsem mírně v šoku, takže jsem mu ani moc nevěnovala pozornost, když se mě ptal, jestli se mi něco nestalo, až když mi podal ruku a s úsměvem řekl ,,Gerard, těší mě.'' Až v tu chvíli jsem si ho prohlídla a zjistila, že je vážně pěkný. Usmála jsem se na něj a v tu chvilku uplne zapoměla na Terku, které stála někde opodál. ,,Sally'' řekla jsem a stiskla mu ruku.